Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=VDhk8OEpJVE

 

Elite passer 1:01 minuta filmu.

 

Green jest willing passer, a nie elite.

 

 

 

Klay ma świetną obronę, ale jego atak jest zbyt chimeryczny, by go rozważać jako best 2-way. Jak ma dzień to trafia wszystko (kwarta gdy zdobył 37 punktów), ale miewa też takie dni gdy nie powinien rzucać czy to za 2 czy to za 3.

 

Warriors nie siedzi trójka, ale już w szczególności nie siedzi corner 3, w poprzednim sezonie mieli >40%, a teraz <20%

Co pokazuje, jak ważnym klockiem był Barnes. Jest za mało punktów z ławki i przy niemocy Klay nie ma kto ciągnąc wyniku. A Ian Clark nie zawsze będzie miał dzień konia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5DgEqFPIq5E

 

Elite basketballer 0:37

 

Naprawdę jeden film, jedno podanie ma powiedzieć o tym, że Green jest wannabe playmakerem? Przecież to on prowadził ofensywę Warriors do wyniku 73-9 i był tym, który kreował grę zaliczając 7,5 asysty na mecz. Siódmy wynik w lidze, a przed nim znaleźli się tacy ludzie jak Paul, oneman-team Harden, Wall czy Rubio. Green jest w tej chwili chyba najlepszym wysokim (grającym wysokiego) rozgrywającym w lidze. 

 

O Klay powiedziałem, że jest 2way, bo jest. Nie powiedziałem, że jest najlepszy. Ostatni będą pierwszymi. A najlepszym two-way playerem jest ten, który w życiu sam tego nie przyzna i pewnie za kilka godzin wsiadałby do swojego Chevyego '97 gdyby nie to, że musiał lecieć do tego złego, głośnego Los Angeles. Nie do tego zmierzałem, że jest najlepszy. Że ma nierówną ofensywę to wszyscy dobrze wiemy. Nawet miałem to wrzucić w nawias, ale uznałem, że to raczej oczywiste. Z drugiej strony jak mu nadgarstek zapłonie to nikt nie jest w stanie takiego ognia rozpętać jak Klay. Moją główną myślą było to, że rzutów dostaje praktycznie tyle samo, tylko procenty poleciały na łeb na szyję. A podkreślanie jego roli jako 2way playera i jej przemycanie w wypowiedziach ludzi z ekipy (nawet z lekkim wyolbrzymieniem) zapewne będzie narzędziem do podbudowania jego ego i utrzymania chemistry w ryzach. Green ma swoje podania i balls, Klay dostanie defensywę.

 

A co do trójek z rogu to są procenty z RS czy RS + PO? Pytam z ciekawości, bo wychodziłoby, że to może być trochę większy problem GSW. W rogu zwykle stał Barnes i on wpadł w wielki dołek, który rozwalił im lineup śmierci. Kto wie, gdyby nie to może nie byłoby potrzeby sprowadzania KD, w ogóle nikt by nie podjął tematu po repeacie i takich perspektywach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jeden film, jedno podanie ma powiedzieć o tym, że Green jest wannabe playmakerem? Przecież to on prowadził ofensywę Warriors do wyniku 73-9 i był tym, który kreował grę zaliczając 7,5 asysty na mecz. Siódmy wynik w lidze, a przed nim znaleźli się tacy ludzie jak Paul, oneman-team Harden, Wall czy Rubio.

 

 

Nie pamiętasz o takim facecie z 30 na plecach? Nie mówiąc już o jego bracie Klay-u. To jaką miał średnio asyst nie oznacza, że to on prowadził ofensywę Warriors. Ofensywa Warriors opierała się na ruchu, zasłonach i tym, że na boisku był więcej niż jeden zawodnik, który potrafił podawać i na pewnych ofensywnych schematach, które przestali skutecznie egzekwować w najgorszym momencie - Finałach.

Np Bogut, Barnes, Green, Klay, Curry - 

 

 

Elite passer to Magic, czy LBJ, Green to tylko willing passer, co wcale nie jest jakoś ujmą.

 

Green jest w tej chwili chyba najlepszym wysokim (grającym wysokiego) rozgrywającym w lidze.

 

Lebron James mówi Ci to coś?

 

 

A co do trójek z rogu to są procenty z RS czy RS + PO? Pytam z ciekawości, bo wychodziłoby, że to może być trochę większy problem GSW. W rogu zwykle stał Barnes i on wpadł w wielki dołek, który rozwalił im lineup śmierci. Kto wie, gdyby nie to może nie byłoby potrzeby sprowadzania KD, w ogóle nikt by nie podjął tematu po repeacie i takich perspektywach. 

 

Z RS. Te dane pojawiły się w którymś z programów na NBA TV, ale nie zrobiłem screena. Sama nie moc Barnesa nie rozwaliła lineupu Śmierci, choć jego niemoc była najbardziej widoczna.

 

Sprowadzenie KD podyktowane było nie tylko tym, że lineup się zepsuł.

1. Osłabia jednego z rywali do WCF

2. Efekt wow, dodając KD Warriors podtrzymali swój status najbardziej gorącej drużyny w NBA.

 

Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby nie startowali po KD tylko spróbowali starym składem jeszcze raz. Bo wymieniając Barnesa na KD  wymiotło im pół składu i naruszyli delikatną chemie, która była w zespole.

O ile w RS do zwycięstw wystarczą gwiazdy, to w PO istotną role ma ławką, która drobiazgami robi różnice (Barbosa w dwóch pierwszych spotkaniach Finałów 10/12 z gry 21 punktów w sumie) czy rok wcześniej Lee.

 

Teraz Warriors mają zupełnie inny spacing niż rok temu, a największym beneficjentem jest Durant, którego eFG% na najwyższym poziomie w karierze.

Warriors gdy grają z Livingstonem jego posyłają do rogu, tylko nikt się na to nie nabiera, a przy bardzo wielu setach w ataku mają obstawiony tylko jeden róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors, IMO, potrzebują czasu, żeby dograć roracje na różne fazy meczów. Durant i Curry to dwóch MVP w prime jednocześnie w jednej drużynie. To musi zaburzać rytm i teraz to widzimy. Ale jak ok. połowy sezonu wypracują podział ról i się zgrają to powinno być ok. Rekord był fajny rok temu, ale wiedzą, że nie o rekordy chodzi, ale o sukces na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja go za takowego mialem i nadal mam w scialym topie jeszcze - bo obecnie to tylko ADavis i moze Gobert lepsi. Za jakis czas, licze ze w tym sezonie beda lepsi Embiid, KAT, Jokic, KP czy Turner. Wedlug mnie, on wczorajszy mecz gral calkiem ok, nadal daje jako jedyny obok KD jakas wartosc bez pilki. Jest to jeden z najbardziej przeze mnie hejtowanych zawodnikow ever, wiec jak skonczy sie Jego granie to mi bedzie milo.

a ja licze ze w koncu moze sprawdzisz dokladnie ile tych minut green spedzil na C , a nie z uporem maniaka porownujesz go do full time C  , co jest troche nielogiczne nie uwazasz? nie wiem dokladnie ale zakladam ze w granicach 5-10 minut i to wzaleznosci od matchupow , wiec moze i jest najlepszym centrem ale w kategorii do 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja licze ze w koncu moze sprawdzisz dokladnie ile tych minut green spedzil na C , a nie z uporem maniaka porownujesz go do full time C  , co jest troche nielogiczne nie uwazasz? nie wiem dokladnie ale zakladam ze w granicach 5-10 minut i to wzaleznosci od matchupow , wiec moze i jest najlepszym centrem ale w kategorii do 5 minut.

Nie, bo zakładam najlepszy lineup, czyli

 

curry - kawhi - krol - durant

i wtedy Draymond jak znalazł na C.. Bo ma dużo lepszy defense od innych centrów.

 

Podaj Ty proszę swoje typy, lepszych centrów.

 

Kawhi grał mało na SG, bo miał MGino i DGreena na te pozycje jako dobre opcję, a na SF totalny chłam.

 

Dzięki temu, że na SG połamał się Green, możemy zobaczyć jak radzi sobie Kawhi na tej pozycji. Niektórzy mieli taką wyobraźnię, że nie potrzebowali tego, bo wiedzieli co Kawhi wnosi na parkiet i że to się świetnie przekłada na pozycję SG.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie wiedzialem ze masz na mysli  swoj swiat fantazji , w ktorym ukladasz swoje bajkowe lineupy, nastepnym razem uprzedz. 

 

 

ale skoro sie poruszamy w oparach absurdu to podam swoje typy : najlepszy c na 5  minut (bo tyle grywal green jako full time c )- mimo wszystko wole lebrona czy kd 

 

nie bede porownywal kogos kto grywal 5-10 min na c do innych centrow grajacych ok 30 minut bo jest to moim zdaniem glupie i bezsensowne  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze masz na mysli  swoj swiat fantazji , w ktorym ukladasz swoje bajkowe lineupy, nastepnym razem uprzedz.

 A ja nie wiedziałem, że Ty obecny świat traktujesz jako swoją fantazję.

 

ale skoro sie poruszamy w oparach absurdu to podam swoje typy

Sam poruszyłeś temat Draymonda na C więc trochę dla mnie dziwne, że nazywasz to absurdem

 

najlepszy c na 5  minut (bo tyle grywal green jako full time c )- mimo wszystko wole lebrona czy kd

 

Tu pełna zgoda, myślałem że ludzie, przywiązujący jakąś magiczną wagę do tzw pozycji typu PG,SG,SF,PF,C zareagują dużo gorzej, jak podam tam LBJ i Duranta (pełna) zgoda, niż Draymonda, występującego tam sporo w mistrzowskiej ekipie.

Przy okazji, w meczach bez Boguta w finałach chyba nie zagrał jakoś słabo na pozycji C.

 

nie bede porownywal kogos kto grywal 5-10 min na c do innych centrow grajacych ok 30 minut bo jest to moim zdaniem glupie i bezsensowne

Czyli wychodzi na to, że poruszyłeś ten topic, żeby móc kogoś poobrażać. Spoko, mam nadzieję, że czujesz się lepiej.

 

Moim zdaniem mac od pewnego czasu przesadza z trollingiem, wyglądało bardziej naturalnie kiedy robił to okazyjnie, teraz wychodzi sztucznie i chyba mniej osób się na to nabiera.

A co to w ogóle znaczy trollowanie. Pozwolę sobie na przykładzie Twojej późniejszej wiadomości wyjawić może pewne moje wątpliwości:

 

Albo mi głowa źle pracuje na kacu, też możliwe.

Nie znoszę alkoholu w każdej postaci, według mnie jest ohydny w smaku i kompletnie nie rozumiem tego statusu jaki ma. Np na forum, wiele osób pisze w swojej wypowiedzi, że jest po wpływem alko itp.

 

Czy jeśli ja wyrażę swój pogląd na temat alkoholu, znacznie inny od ponad 90% ludzi, to będzie trollowanie, czy moja opinia?

 

Więc z moich ostatnich postó:

Tak uważam, Goberta za najlepszego gracza z Francji.

Grega Popovicha uważam za dobrego trenera (których jednak jest i było w lidze sporo), ale nie kogoś kto jakoś w znaczący sposób w porównaniu do innych coachów, wpływa pozytywnie na rozwój graczy, czy przebieg sezonu. Gdyby nie był stawiany jak jakiś guru, co mam wrażenie odbywa się na forum, pewnie bym tego nie pisał i nie rankingował trenerów, tylko ich dzielił na dobrych i słabych.

 

Inne być może teksty, które się nie podobały to te o Joelu Embiidzie. Cóż po tym co już pokazał, myślę, że tu inni powinni się wytłumaczyć, czemu się czepiali, a nie ja podziwiałem.. Zwróciłem jednak uwagę, że to powoduje niechęć i przestałem go podziwiać na forum.

 

Last but no least, imo dobry troller to taki, co sam nie wie kiedy trolluje.

 

Pozdrawiam wszystkich miło i serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi , ???

porownywales greena do innych c 

 

No ja go za takowego mialem i nadal mam w scialym topie jeszcze - bo obecnie to tylko ADavis i moze Gobert leps

 

, grzecznie cie poprosilem zebys sobie sprawdzil ile minut na c gral green , w odpowiedzi napisales jakas swoja urojona piatke gdzie green by Ci pasowal, co twoja urojona piatka ma wspolnego z tym ze green na c gral ok 5 minut ?????? 

 

Nie, bo zakładam najlepszy lineup, czyli

curry - kawhi - krol - durant
i wtedy Draymond jak znalazł na C.. Bo ma dużo lepszy defense od innych centrów.

 

 

 A ja nie wiedziałem, że Ty obecny świat traktujesz jako swoją fantazję.
 

 

jakie fantazje ????? ja ci daje fakt (green gral ok 5 minut na c) a ty wyskakujesz z jakims wyimaginowanym lineupem

 

 

Czyli wychodzi na to, że poruszyłeś ten topic, żeby móc kogoś poobrażać. Spoko, mam nadzieję, że czujesz się lepiej.

 

nie  schlebiaj sobie, nigdzie cie nie obrazilem , to ty obrazasz logike porownujac typa grajacego ok 5 minut na c do full time c , obrazasz mnie i innych userow probujac przemycic tutaj taka bzdure..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi , ???

Ale w czym? W tym poście? Chodziło mi o to w nim, by Ci odpowiedzieć.

 

porownywales greena do innych c

 tak

 

grzecznie cie poprosilem

Nie zauważyłem takiej prośby, ale tak czy siak, nie widzę żadnego sensu by spełniać jakąkolwiek Twoją prośbę.

Natomiast co do grzeczności to uważam, że cały Twój post jest mocno niegrzeczny.

 

zebys sobie sprawdzil ile minut na c gral green

A napisałeś mi gdzie i jak mam to sprawdzić? Plus czy wystarczy Ci przykład, że przed wiele lat w lineupie Duncan był wpisywany jako PF, taki bonner czy inny kołek jako C ?

Dla Ciebie rozumiem to już oznacza, że w tamtych sezonach nie można traktować Tima jako C ?

 

w odpowiedzi napisales jakas swoja urojona piatke

tak, pamiętam to, mimo że to było urojone.

 

gdzie green by Ci pasowal, co twoja urojona piatka ma wspolnego z tym ze green na c gral ok 5 minut ??????

Nie wiem już teraz, urojenia mają chyba to do siebie, że z czasem mogą mieć inne znaczenie?

 

jakie fantazje ????? ja ci daje fakt (green gral ok 5 minut na c) a ty wyskakujesz z jakims wyimaginowanym lineupem

Według mnie nie.

 

nie  schlebiaj sobie

Wybacz, ale możesz sobie co najwyżej w swoich fantazjach i urojeniach czegoś mi zabraniać. Więc będę sobie schlebiał ile mi się podoba.

 

to ty obrazasz logike

Według mnie to Ty ją obrażasz, że ją w taką dyskusję w ogóle wciągasz.

 

obrazasz mnie i innych userow probujac przemycic tutaj taka bzdure..

Przepraszam Ciebie i wszystkich innych urażonych userów za moje posty, fantazje, urojenia. Dobrze, że ktoś taki jak Ty, jest na forum dla równowagi, by świecić przykładem co to znaczy kogoś nie obrażać.

 

Na koniec jednak może coś Ci wrzucę, co da Ci trochę do myślenia:

z artykułu:

http://www.theplayerstribune.com/hakeem-olajuwon-houston-rockets-big-men-small-ball/

 

Hakeem Olajuwon:

"but it’s possible that today’s big men are more skilled as all-around players than ever before. Look at guys like Draymond Green and LaMarcus Aldridge in this year’s playoffs. I’m in awe of how they play like guards and centers at the same time."

 

Jeśli w opinii wielu userów forum, zdecydowanie najlepszy Center i BigMan w historii, Hakeem Olajuwon, określa Draymonda jako centra, to wydaje mi się, że nie jest to aż tak bardzo obraźliwe, że ja go również ośmielam tak określać.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie fantazje ????? ja ci daje fakt (green gral ok 5 minut na c) a ty wyskakujesz z jakims wyimaginowanym lineupem

Czyli o 5 minut na mecz więcej niż Lebron czy Durant 

 

A napisałeś mi gdzie i jak mam to sprawdzić? Plus czy wystarczy Ci przykład, że przed wiele lat w lineupie Duncan był wpisywany jako PF, taki bonner czy inny kołek jako C ?

Dla Ciebie rozumiem to już oznacza, że w tamtych sezonach nie można traktować Tima jako C ?

Odkąd grał z Bonnerem widnieje jako C. Wcześniej taki Nazr na pewno nie grał jako PF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumacze lopatologicznie dla ciebie Mac i olajuwona , green gral w poprzednim sezonie ok 35 minut , w tym ok 29-30 minut spedzal razem z PRAWDZIWYM C . W  ustawieniu z C czyli przez ok 30 minut green gral jako sf /PF

Plus czy wystarczy Ci przykład, że przed wiele lat w lineupie Duncan był wpisywany jako PF, taki bonner czy inny kołek jako C ?

 

 

Mac ten przyklad pokazuje ze nie rozumiesz problemu , bo green w ustawieniu z bogutem czy ezelim nie wypychal ich na obwod i nie zajmowal ich miejsca poddziura (bogut i ezeli na obwodzie to przeciez bezsens totalny )tylko sam schodzil na obwod i gral jak pf/sf , w czym zreszta czuje sie najlepiej i co daje najlepszy efekt.  green przez 85-90%  czasu byl ustawiony jako sf/pf . ustawienie go na dluzej niz 10 minut na c jest imo samobojstwem w dluzszej perspektywie czasu (np, przeciwko cavs jako c kompletnie nie dal rady)

 

 

 wtedy Draymond jak znalazł na C.. Bo ma dużo lepszy defense od innych centrów

 

 

Mac jak zmierzyles ze ma lepszy d od innych c ? green nie daje lepszej obrony na c , on daje niesamowity spaceing , mobilnosc i rozegranie na c , to sa glowne atuty greena na c , rozumiem ze ty byc go wzial na c bo jest najlepszym obronca na c ?right?

 

bede wdzieczny jesli odpowiesz konkretnie na te pytania :

 

1.jesli green jest taki dobrym c dlaczego lineup smierci (green na C) przegrywal z linupem smierdzi cavs (bez lovea , z jeffersonem).

2. dlaczego po kontuzji boguta , green nie potrafil go zastapic co bylo glowna przyczyna porazki gsw ? ,skoro wg ciebie green to b.dobrze broniacy center to chyba bez problemu powinien zastapic podstarzalego.powolnego boguta?

3. dlaczego w tym sezonie gsw maja  problemy z obrona pomalowanego , przeciez wg, ciebie maja jednego z najlepiej broniacych c (greena )?

4, dlaczego kerr majac tak dobrze broniacego centra jak green wzial prawie caly dostepny szrot na rynku aby tylko zalatac dziure po bogucie i ezelim ??  i podejrzewam ze nadal szuka.

 

 

 

rappar tam tez bylo - opary absurdu

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar tam tez bylo - opary absurdu

Nie na b-refie. Przed meczami to wiem.

 

ten przyklad pokazuje ze nie rozumiesz problemu , bo green w ustawieniu z bogutem czy ezelim nie wypychal ich na obwod i nie zajmowal ich miejsca poddziura (bogut i ezeli na obwodzie to przeciez bezsens totalny )tylko sam schodzil na obwod i gral jak pf/sf , w czym zreszta czuje sie najlepiej i co daje najlepszy efekt.  green przez 85-90%  czasu byl ustawiony jako sf/pf . ustawienie go na dluzej niz 10 minut na c jest imo samobojstwem w dluzszej perspektywie czasu (np, przeciwko cavs jako c kompletnie nie dal rady)

Jeśli 10. najlepszy mecz finałów ever to dla Ciebie kompletnie nie danie rady, to ja nie wiem. Full time C zagrał w tylko w ostatnim meczu i generalnie najlepiej Cavs szło, kiedy go nie było na boisku albo grał jako PF przy Ezelim. Jako powód porażki GSW bym go dał tak w okolicach 35 miejsca. 

 

 

1.jesli green jest taki dobrym c dlaczego lineup smierci (green na C) przegrywal z linupem smierdzi cavs (bez lovea , z jeffersonem).

2. dlaczego po kontuzji boguta , green nie potrafil go zastapic co bylo glowna przyczyna porazki gsw ? ,skoro wg ciebie green to b.dobrze broniacy center to chyba bez problemu powinien zastapic podstarzalego.powolnego boguta?

3. dlaczego w tym sezonie gsw maja  problemy z obrona pomalowanego , przeciez wg, ciebie maja jednego z najlepiej broniacych c (greena )?

4, dlaczego kerr majac tak dobrze broniacego centra jak green wzial prawie caly dostepny szrot na rynku aby tylko zalatac dziure po bogucie i ezelim ??  i podejrzewam ze nadal szuka.

1. Barnes to drugi po Lebronie MVP finałów

2. Froncourt składa się z dwóch graczy. Jeśli Green zastępuje Boguta, ktoś musi zastąpić Greena. Barnes ekhem, nie dorósł. Ezeli był jeszcze gorszy, ale nie miał takich minut.

3. Wydajmy ostateczne opinie kiedy przestaniemy liczyć liczbę meczy na palcach.

4. Bo liga wymaga by na boisku znajdywało się 5 graczy, a GSW miałoby z tym spory problem w innym wypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar rozumiem ze sie nudzisz ale nie ladnie jest sie wpierdalac miedzy wode i zakaske. :smile:

 

Jeśli 10. najlepszy mecz finałów ever to dla Ciebie kompletnie nie danie rady, to ja nie wiem. Full time C zagrał w tylko w ostatnim meczu i generalnie najlepiej Cavs szło, kiedy go nie było na boisku albo grał jako PF przy Ezelim. Jako powód porażki GSW bym go dał tak w okolicach 35 miejsca. 

 

daj spokoj  byl totalnie odpuszczany , obrona wogole niebyla na nim skupiona i slusznie, zrobil swoje cyfry i nic to nie dalo ,byl open az do znudzenia a kryl go love i thompson , wirtuozi w kryciu graczy obwodowych, czytaj ze zrozumieniem, gdzie ja stawiam go jako powod porazki gsw ???? w przeciagu calej serii green nie dawal rady jako c, a przyczyna porazki gsw byla kontuzja boguta i kontuzja kevina LOL.

 

1. Barnes to drugi po Lebronie MVP finałów

2. Froncourt składa się z dwóch graczy. Jeśli Green zastępuje Boguta, ktoś musi zastąpić Greena. Barnes ekhem, nie dorósł. Ezeli był jeszcze gorszy, ale nie miał takich minut.

3. Wydajmy ostateczne opinie kiedy przestaniemy liczyć liczbę meczy na palcach.

4. Bo liga wymaga by na boisku znajdywało się 5 graczy, a GSW miałoby z tym spory problem w innym wypadku. 

 

1. Barnes zagral 3 solidne mecze , a lineup smierci gsw przegrywal w kazdym meczu z lineupem smierci cavs, pozatym co to za argument , barnes byl piatym do pilki i najmniej waznym ogniwem , jakims smiesznym rolesem  od kilku rzutow zzaluku, wkladanie  odpowiedzialnosci w lapy barnesa  - bezcenne. 

2. bogut mial tak slaba produkcje boxscorowa w finalach ze kazdy mogl go pod tym wzgledem zastapic , natomiast nikt nie mogl zastapic jego sizeu w pomalowanym oraz bbal iq na 15minut, niewiem czemu ciagle przypominasz tego barnesa, to nie roles , ostatni w kolejce do galy decyduje o wyniku finalow NBA !!! 

3. kolega mac uwaza greena za najlepszego obronce na c wiec niech mi to wytlumaczy.

4. jak masz najlepszego defensywnego centra to nie  szukasz wzmocnien tylko na C, bo juz masz 35 minut legit obrony , a kerr bierze i bedzie bral kazdy szrot na C 

 

mac te pytania oczywiscie aktualne mam nadzieje ze sie nad nimi pochylisz ;

 

1.jesli green jest taki dobrym c dlaczego lineup smierci (green na C) przegrywal z linupem smierdzi cavs (bez lovea , z jeffersonem).

2. dlaczego po kontuzji boguta , green nie potrafil go zastapic co bylo glowna przyczyna porazki gsw ? ,skoro wg ciebie green to b.dobrze broniacy center to chyba bez problemu powinien zastapic podstarzalego.powolnego boguta?

3. dlaczego w tym sezonie gsw maja  problemy z obrona pomalowanego , przeciez wg, ciebie maja jednego z najlepiej broniacych c (greena )?

4, dlaczego kerr majac tak dobrze broniacego centra jak green wzial prawie caly dostepny szrot na rynku aby tylko zalatac dziure po bogucie i ezelim ??  i podejrzewam ze nadal szuka.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.