Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Memento, ciesz się, masz swój moment, ale nie ośmieszaj się już tak, zluzuj. Albo chociaż napisz coś merytorycznego. 

 

 

Mecz, wiadomo, o niczym nie świadczy, problem w środku był już w poprzednim sezonie, bo Bogut (przy całej mojej sympatii do niego) miał wyjebane i skończył z 15 minutami na mecz w playoffs, jak już Curry grał, a z Cavs to w ogóle nie grał. Problem ten także będzie w tym roku, ale Heat pokazali, że można wygrywać mistrzostwa bez poważnego defensywnego wysokiego. 

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać dystrybucja rzutów na linii KD-Steph-Klay, bo na razie widać, że nie ma tu walki o piłkę i jest ok.

 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladajac mecze PS GSW potrafilo to wygladac roznie, chociaz wiadomo, ze brak bylo w tym intensywnosci. czegos takiego jak wczoraj to nikt sie nie spodziewal. trafili na madrze grajacy w bbal zespol, zaden tam palujacy rzuty za trzy. bardziej druzgocace wrazenie, ze SAS a w szczegolnosci LMA i Gaszol moga zagrac lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladajac mecze PS GSW potrafilo to wygladac roznie, chociaz wiadomo, ze brak bylo w tym intensywnosci. czegos takiego jak wczoraj to nikt sie nie spodziewal. trafili na madrze grajacy w bbal zespol, zaden tam palujacy rzuty za trzy. bardziej druzgocace wrazenie, ze SAS a w szczegolnosci LMA i Gaszol moga zagrac lepiej.

GSW nie lubię, ale nie oceniałbym ich tak surowo po jednym meczu. Tak czy siak będą 1 na zachodzie i prawdopodobnie zostaną mistrzami. Taki los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem, że nic nie znaczy ? - gdzie ? napisałem, że nie oceniałbym ich surowo po jedynym meczu bo tak czy siak nadal są faworytami i prawdopodobnie zdobędą mistrzostwo. już dobrze czy jeszcze mam coś wytłumaczyć ?

 

żonglerka słowna, w moim rozumieniu nie oceniać surowo po jednym meczu oznacza, że mecz miał niewielką wagę i nie warto sobie zawracać głowy.

 

Nie wyciągam wniosków po jednym meczu, ani nawet po 82 meczach, ale po takim meczu bliżej do opinii "mogli coś spi*****ić, to może nie zatrybić" niż "nadal są faworytami".

 

Może się okazać że zamiast równania do sumy talentu 3.0 dodajemy 1.0 Duranta i mamy sumę 4.0 wyjdzie równianie, do 3.0 dodajemy 4.0, ale otrzymujemy karę przeciążenia czy c*** wie czego x0,75 i mamy dalej 3.0, a ławka powiedziała adios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie, że artykuł o Greenie na ESPN http://www.espn.com/nba/story/_/id/17790252/golden-state-draymond-green-problem

przeszedł praktycznie bez żadnego echa na forum. Jego autor śledzi Warriors od lat (jako jedyny z ESPN typował ich do mistrzostwa w 2014/15)

 

Kerr spłaszczył sprawę, że to niby "old news", ale Kerr to stary lis, który doskonale wie jak obchodzić się z mediami.

 

Jestem ciekawy jak historia Warriors 2016/17 się potoczy, bo hype jest gigantyczny, a na samym początku zaserwowali nam clifhanger, a ten artykuł dodaje pikanterii.

 

 

Podcast z autorem artykułu o artykule.

http://www.espn.com/espnradio/playPopup?id=17836710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz i drugi raz duży (duzi) robią z dupy GSW jesień średniowiecza. Jest to jakiś problem, który Kerr musi przemyśleć bo takich wysokich wyskakanych murzynów jest jednak w lidze sporo. 

Stefek dużo traci jako obrońca mając Zazę za plecami. Zresztą drugi mecz z rzędu przeciwnik wchodzi w pomalowane jak w masło. Wiem, że się powtarzam, ale ja bym próbował wariantu z McGee. 

Poza tym widać brak zgrania, szczególnie na linii KD reszta S5, za dużo strat i niecelnych rzutów. Wiadomo, że automatyzm przyjdzie z czasem i to akurat nie jest powodem do zmartwień.

Jeszcze jedno.Od przyjścia KD obserwuje Klaya. Wygląda na bardzo niezadowolonego z obecności KD. Nie żeby o tym gadał, ale widać to przy każdym przybiciu piątki, minach, gestach itp. Albo sobie chłopaki dadzą po razie albo to pierdolnie. A ja przed sezonem myślałem, że największym wewnętrznym problemem będzie Draymond i jego charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.