Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Brace yourselves...Garpax will live forever. KC Johnson refutes Chad Ford's statement of Garpax losing their jobs this summer.

 

KC Johnson: "Despite some outside perception to the contrary, the jobs of executive vice president John Paxson and general manager Gar Forman are safe. In fact, ownership's trust in Paxson and Forman remains so intact that they would be retained even if the Bulls miss the postseason for a second straight season, one source said."

 

 

No i c***

W tej kwestii zarówno Ford jak i Kc Johnson gdybają. W praktyce ani Jerry ani Michael Reinsdorf nie wypowiadają się w mediach i dla mediów i nie wiadomo co im chodzi po głowie. KC Johnson to jest dobry tylko w puszczaniu kaczek dziennikarskich i bronieniu Formana/Paxsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chicago.suntimes.com/sports/butler-is-all-for-helping-his-front-office-add-carmelo-anthony/amp/

 

Juz poruszałem ten temat jakis czas temu.

 

Kontrakt Rondo + Mirotic + pick SAC + pick Bulls to uczciwa oferta?

Moim zdaniem uczciwa. I Melo się zna dobrze się z Wade. Dla NYK jest to też o tyle dobre, że nie biorą długich kiepskich umów. Tylko pytanie kiedy(a raczej czy w ogóle) Melo zawiesi klauzulę. Postawić na PF z pewnymi minutami na SF i gra gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chicago.suntimes.com/sports/butler-is-all-for-helping-his-front-office-add-carmelo-anthony/amp/

 

Juz poruszałem ten temat jakis czas temu.

 

Kontrakt Rondo + Mirotic + pick SAC + pick Bulls to uczciwa oferta?

*potencjalny pick SAC ---> tylko czy przedstawia on jakąś wartość?

 

Melo w Bykach? Jestem zdania, że raczej Chicago powinno zwrócić się w stronę Ibaki i Chandlera. 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1995 2 1996 2 1997 2 1998 1 1999 1 2000 1 2001 2 2002 9 2003 5 2004 3 2005 2 2006 2 2007 1 2008 2 2009 2 2010 1 2011 1 2012 1 2013 1 2014 1 2015 1 2016 1 2017 1

 

Świat sie zmienia, ludzie rodzą się i umierają. Do ligi przychodzą Tim Duncan, Kobe Bryant, Lebron James. Grają, rozwijają się, wygrywają mistrzostwa, niektórzy ich kochają inni nienawidzą. Zmienia się styl gry, liga ma wzloty i upadki, powstają nowe drużyny, które porywają kibiców, dziennikarze się nimi ekscytują jak i nowymi talentami przychodzącymi do ligi.

 

Dzieje się dużo rzeczy, ale to Jerry Rainsdorf jest królem interesu jakim jest NBA, bo "problemem" Bulls są ich kibice. Od kiedy Bulls przenieśli się do UC kibice widzieli dużo twarzy. Widzieli Mike Jordana, widzieli Eddego Currego, widzieli Kirka Hinricha, Derricka Rose, Joakima Noah, Marquisa Teague, Jimmego Butlera, Nate Robinsona czy Marco Bellineliego. Było szorowanie dna ligi, była przeciętność i nadzieja na coś więcej. Wszystkie stany jaka drużyna mogła osiągnąć - osiągnęła. Ale za kazdym jedym razem, w kazdym jednym sezonie, nieważne co się w nim wydarzyło Jerry Rainsdorf zarabiał pieniądze. Dużo pieniędzy. Powyżej wrzuciłem miejsce w lidze, jakie Bulls zajmowali w każdym sezonie, odkąd grają w UC. Miejsce to dotyczy ilości kibiców na trybunach (łączna liczba na sezon).

 

Wiecie co mam na myśli? Mowimy o zwalnianiu GarPax. Ale do jasnej cholery, spójrzmy na to od strony tego najważniejszego gościa - właściciela klubu. Jakie dla niego ma znaczenie czy będzie tankował czy zdobywał mistrzostwa, skoro kibice i tak będą kupować bardzo drogie bilety. Będą kupować koszulki, czapeczki i gadżety i zajadać to wszystko hotdogami z colą po astronimicznej cenie.

 

Po co robić przebudowe zespołu? Myślicie, że Jerry Reinsdorf wie kto to jest Isiah Cannan czy Marco Bellineli? Jego to za przeproszeniem jebie. On ma mieć tylko w miare tanich koszykarzy, ktorzy zapewnią mu to, że druzyna nie bedzie tragiczna.

 

Chicago Bulls John Paxson/Gar Forman jobs are safe. Ownership happy with their direction - (Source: K.C. Johnson)

 

Chicago Bulls ownership belief is that Gar/Pax roster change to get younger and more athletic is actually working

 

Chicago Bulls even if the Bulls miss the playoffs again, ownership still trusts John Paxson and Gar Forman direction.

 

Chicago Bulls Reinsdorfs praise Gar/Pax ability to evaluate talent along with avoiding long term bad contracts.

 

Chicago Bulls John Paxson and Gar Forman jobs are safe according to sources familiar with Bulls ownership's thinking.

 

 

Miałem tez info o tym, że Forman z Paxsonem maja watpliwosci czy robic przebudowe, gdyz Reinsdorf moglby stracic sponsorów, gdyby Bulls zaczęli masowo przegrywać.

 

I odpowiadając na pytanie dlaczego Melo?

Czego oczekujecie od Bulls? Powaznie ... Mistrzostwa? naaaah. Na mistrzostwo trzeba wyłożyć kasę - każdy o tym wie. Trzeba zgromadzić dobrych zawodników za dobre pieniądze. To nie jest filozofia Bulls.

 

Nie oszukujmy się, jaki jest najgorętszy okres dla kibiców w ciągu roku NBA? Trade deadline, noc draftu i początek lipca. Kibice chcą, żeby się działo, najlepiej żeby się działo dobrze, ale gdy ddzieje się źle (philadelphia) to i tak jest w miare ok. 

 

Ja od Bulls chce tego, zeby wstając już o tej 2 w nocy, zeby dawali mi rozrywke, zeby gra była ładna, żeby była nowoczesna, żeby przez skład przewijali się gracze, których lubie, których się fajnie ogląda. Melo jest takim graczem, bo w Bulls grałby na 4, automatycznie robi więcej miejsca na parkiecie dla Butlera, Wade no i dalej myśle ze w lato dla CP3. 

 

Ja wiem, że to jest śmieszne co teraz pisze, ale tak jest. Duzo kibiców tak ma. Mam dość oglądania koszykówki, która polega na wzięciu maczety w ręke, piłkę pod pache i "po trupach do celu" wrzucenie piłki do kosza przez jakiegoś sztywnego wysokiego, ehh. 

 

Ja nie chce mistrzostwa ani nawet walki o to, bo to coś dla drużyn, które w 100% tego chcą. Bulls nie chcą, zawodnicy może i tak, ale zarząd ma na to wyjebane od A do Z. 

 

Ja chce ładnej koszykówki.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaka?

jeśli pisząc "nowoczesna" masz,na myśli wszechobecny small Ball z Warriors na czele to właśnie takiej koszykówki nie lubię. Więc nie taka

Nie oglądam Rox Warriors i itp

Zresztą coraz trudniej mi oglądać koszykówkę właśnie z uwagi na kierunek jaki obieraja zespoły i przyznam szczerze, pierwszy raz w życiu chętniej oglądam kopana niż kosza. Dzięki Bogu są jeszcze zespoły grające bardziej w starym przyjemnym dla mnie stylu o oby czasy gdzie wynik 120 PTS był wyczynem szybko wróciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 marca przed meczem z Clippers kibice Bulls w Chicago organizują protest przeciwko Garowi Formanowi i Johnowi Paxsonowi. Może to jest jedyna opcja na jego zwolnienie? Protesty, robienie wokół FO złej otoczki, pokazywanie swojego niezadowolenia - w końcu może ze względów finansowo - wizerunkowych coś z nim zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls to najmniej zintegrowana ze sobą ekipa w lidze.Skończyłem oglądać mecz z Suns i to wszystko wygląda jak na jakiejś stypie.Zawodnicy się nie wspierają,młodzi wyglądają na cholernie przestraszonych tylko Rondo jak zwykle jest sobą i robi te swoje dziwne uśmieszki sam do siebie.

 

Aha Jimmy Butler nie nadaję się na 1 opcję w teamie który ma zamiar walczyć o coś wiecej niż 1 runda PO.Nadrabia zangażowaniem i uporem ale jeśli chodzi o czysty koszykarski skill to próżno go szukać w top 15 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douga oddałbym bez zawachania, ale Denzela na dziś raczej bym nie oddał. Pierwszy rok jest zawsze ciężki, wolałbym go sprawdzić jeszcze jeden sezon na spokojnie, bo to materiał na bardzo przydatnego grajka.

Wolałbym chyba oddać Douga i future pick

plus RoLo w 3 team trade idzie gdzieś za asset który to idzie ewentualnie Philly.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.