Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Pop wrócił jako GM w 1994 roku I zrobił dwa ruchy...z GSW zabrał Averego oraz oddał Rodmana za Willa pERDUE..

Zawsze warto przypomnieć - jeden z najgorszych wymian all time. Co gorsza, ten hipokryta parenaście lat później gadał, że by zavetował deal PGasola z Memphis do LAL.

 

Dla Tim i Spurs całe szczęscie, że Bufford przejął obowiązki GMa i sam zupełnie znikąd wyłowił Manu. Ciekawe czy Kawhi to też tylko Jego (RC Bufforda) zasługa czy też całego sztabu.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę jak nas Niksi zniszczyli :grin: Od początku meczu mieliśmy wyjebane na obronę i Knicks to wykorzystali. To co dzisiaj zagrał NY, to był kosmos, ale jak to mówią - raz do roku, to i garbaty się wyprostuje. :grin:

 

 

 

Fajnie zostali przywitani :D

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obrona była tragiczna - znowu. Obrona picków nie istnieje, Wade'owi nie chce się przebijać na zasłonach, Rondo też. Drugi raz z rzędu wysoki z trójką ( najpierw Amir, dziś PorzinGOD) robi rozpierdol. Taj z Lopezem nie wiedzą jak ich bronić. Niko nie wie jak kogokolwiek bronić. Po co wchodził Portis to ja nie wiem. Tragicznie zagrał. Co do ofensywy. Kiedy bulls nie dają sobie szans na fastbreak points to atak w dużej mierze leży i kwiczy. Jak obrona się poprawi to tragedii nie będzie. Dziś B2B z pacers i tu będzie znowu ciężko. Ale liczę na win mimo wszystko.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój zespół przegrywa z Knicks po takim meczu Wadea i Butlera to wiedz że coś się dzieje. Rondo mnie dziś wkurwiał niemiłosiernie z tymi podaniami kiedy miał open looki pod koszem. Przynajmniej 3x mógł spokojnie rzucać!

Zastanawiam sie co sie musi stać, żeby Hoiberg zaczął robić jakieś akcje pod wychodzącego zza zasłony McDermotta. Z graczem, który zyje za łukiem to aż sie prosi o jedną dwie zagrywki specjalnie pod niego. Tymczasem Doug biega, ścina, ale nie widać w tym mysli trenera, bo nikt nie robi zamieszania po słabej stronie, żeby mu wyczyścić przedpole. Slepy by na to juz wpadł!

 

Defensywa to złozony proces i ona wymaga czasu. najtrudniej to ustawić a samym atakiem wygrywa sie moze w collegu, nie w zawodowej lidze panie Fredek. W drugim garniaku widocznie jest brak Williamsa. A nie wiedomo czemu Denzel ne dostaje szans, za to biega Grant, ktory nie wiem czym tak zachwycał w Knicks, bo w Bulls jest gównem (pamietacie jakiegoś gacza z no2 n koszulce, który nie byłby gównem w Bulls?). Skoro i tak gra nie idzie to wpucić dzieciaka, ma talent inside i outside wiec moze coś wykreci

 

 

Rose i Noah. Pieknie przywitani, widać ze podwójnie zmotywowani i oby tak grali częściej, choć szczerze wątpię. Derrick mial do tej pory 2apg! Podstawowy PG zespołu! Dziś na samym Noah 4 asysty. A Joakim, to ten Jo z DPOTY czasów w ataku. Konćzył pewnie pod koszem, scrollował, hustlował. No ten chłopak jakiego chciałem dzis zobaczyć. Piekno w swojej brzydocie.

 

Nie lubie kiey Bulls przeegrywaja w UC, a kiedy przegrywają z Knicks mam ochotę najebać sie tanim winem i rzygać do utraty przytomnosci

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Byki odpierdalają w ostatnich 3 meczach to jakiś dramat! Najzwyczajniej w świecie, nie da się tego oglądać na spokojnie, a porażka ze śmiesznym NYK i to w takim stylu...no ku.... trzeba się szanować!  Tak swoja drogą, nie rozumiem dlaczego Denzel nie dostaje swojej szansy, szczególnie, że brali go jako gracza na już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa mecze (bo Boston był wkalkulowany) Byków sprawiły, że poczułem się jak dzieciak, który wiele sobie obiecując po rozkwitającym związku na trzeciej randce dostał kosza bo dupencja nie przyszła. Początek sezonu był tak fajny, że nie wiedziałem, który mecz oglądać jak w tym samym czasie były Byki i Brooklyn. Awans do PO? Bez żartów, Bulls wydawali się mieć prawie pewne HCA! Koszykówka to jednak zmienna i okrutna kobieta jest. Raptem parę dni temu zachwycałem się jak tworzy się świetna ekipa z charakterem a teraz patrzę na nieporadność. Wychodzi niestety brak trójki u Rondo, gościu nawet jak ma otwartą pozycję rzutową to i tak wybiera podanie. Obrona leży ale akurat pod tym trenerem to chyba nie jest zaskoczenie. Mam w ogóle wrażenie, że Bulls przeszli ze skrajności w skrajność porównując grę za czasów Thibbsa i teraz. Ciekawe, że pogorszenie formy zbiegło się z kontuzją MCW. Jasne, że przypadek ale gościu robił swoją robotę dobrze a o Grancie tego nie napiszę.

W poniedziałek na rozkładzie Orlando i pech chciał, że oni po początkowym rozkładzie i nieładzie nabrali wiatru w żagle. To wcale nie musi być łatwe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dla tych co nie słyszeli. Na 14 stycznia chicago-bulls.pl planuje zrobić zlot fanów Bulls w Warszawie. Na razie to wstępne info. Niedługo ma się pojawić wydarzenie na fb i tam będą szczegóły. Fani Bulls/Kosza/dobrych alkoholi ( wybrać co najmniej dwie z powyższych) serdecznie zaproszeni. Prawdopodobnie będą zapisy. Jak pojawi się wydarzenie to mogę tu podać link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls podobno rozważają pozyskanie Brooka Lopeza. I o ile nie jest to dla mnie zaskoczenie, to myślałem raczej o pakiecie RoLo +jakiś pick lub/i ktoś młody za Brooka a tu twierdzą, że oni myślą o połączeniu braci. Do reszty ich pojebało. https://m.facebook.com/DieHardChicagoBullsFan/photos/a.319269671482092.71102.319164708159255/1139102769498774/?type=3&source=48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym niedawno :grin: Fajnie było jak Lopezy grały w NY ale w jednym teamie to byłoby coś :grin: No i nie byłoby mi jakoś super przykro bo cenię Brooka i dalej oglądałbym go w Bykach.

 

Co w ramach transferu? Nets chcą pick z 1 rundy, jestem o tym przekonany. Może Gibson miałby wrócić w rodzinne strony?

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym niedawno :grin: Fajnie było jak Lopezy grały w NY ale w jednym teamie to byłoby coś :grin: No i nie byłoby mi jakoś super przykro bo cenię Brooka i dalej oglądałbym go w Bykach.

 

Co w ramach transferu? Nets chcą pick z 1 rundy, jestem o tym przekonany. Może Gibson miałby wrócić w rodzinne strony?

Hajs musi się zgadzać więc pewnie Taj ( choć tak jak mówiłem wolałbym swapnąć Lopezów oczywiście bulls by coś dodali) do tego pick od kings i któryś z mlodych ( Valentine, Portis lub Niko - Douga bym nie ruszał). Ewentualnie po prostu Taj +nasz pick ( ale to zależy jak się sezon rozwinie - picku z loterii bym nie dał). Chyba, że Byki wkurwiliby się na Rondo i ciepnęli by go Nets jako filler ( do zwolnienia zaraz po wymianie) i do tego dali mocniejszy pakiet młodych. Ogólnie opcji jest dużo. Kwestia po prostu czy byki są realnie zainteresowane Brookiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiemy czy to prawda. A Hoiberg musi ogarnąć, bez przesady. Dobry coach przecież dobiera taktykę do zawodników a nie zmusza zawodników do grania w sposób, który im nie pasuje. Póki co nie uprzedzam się do Hoiberga ale jednak zbiera u mnie więcej minusów niż plusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Gibson + Niko za kogokolwiek z Nets to idiotyzm. 

 

Pomijając już fantazję w sparowaniu braci Lopez w jednym zespole (chociaż jak teraz Brook nagle rzuca za trzy i zarobić z niego PF, bo daje więcej w ataku niż Taj i Niko razem wzięci, a Robinowi pozostawić obronę pomalowanego - to nie wygląda na taki głupi pomysł. No szalony bardziej niż głupi) to sądzę, ze Car Michaił wyśmiałby samą taką propozycję wymiany bez picku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.