Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Lina nie oddadzą, a po takim sezonie nikt go nie będzie chciał i tak.

Zgadzam się trochę z tym co napisał Ely3.

Myślałem tez nad wymiana Lopez za Valanciunasa. Brook rzuca za 3, a to by się przydało w Toronto. Noguiera zrobił spory postęp wiec JV mogliby oddać. Litwin i tak nie ma sporej roli przy mających piłkę Lowrym i DDR.

No coz in Marks we trust! ;)

Uważam że do Was nie przyjdzie zaden topowy gracz ani żaden który zdobywa po 20 pkt na mecz. Wy musicie atakować takich jak Mills czy Ingles z potencjałem na bycie starterem a w contendzerze są 8 w rotacji i skusicie ich większa rolą

 

Oczywiście taki Mills czy Ingles musza zostać lekko przepłaceni

Cały myk polega na tym byście typowali takich a nie jak Pelikany Solomona Hilla choć z Gallowayem trafili jak nic

 

Pomyślcie o tym jakbyście Wy przepłącili Gallowaya jakieś 40% więcej niż NOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że do Was nie przyjdzie zaden topowy gracz ani żaden który zdobywa po 20 pkt na mecz. Wy musicie atakować takich jak Mills czy Ingles z potencjałem na bycie starterem a w contendzerze są 8 w rotacji i skusicie ich większa rolą

 

Oczywiście taki Mills czy Ingles musza zostać lekko przepłaceni

Cały myk polega na tym byście typowali takich a nie jak Pelikany Solomona Hilla choć z Gallowayem trafili jak nic

 

Pomyślcie o tym jakbyście Wy przepłącili Gallowaya jakieś 40% więcej niż NOP

Galloway dostał 5,2mln za sezon więc nie ma tragedii, przepłaceni zostali wspomniany Hill i E'Twaun Moore. 

 

w tym roku na rynku FA szału nie ma. Na tych FA z czołówki nie liczę, a jak wspomniał January lepiej wziąć kiepską umowę + pick/młodziak niż dawać jakimś Millsom czy Inglesom po 12-16mln za rok gry. 

Zobaczymy co Marks wymyśli, ale na pewno da ofertę Otto Porterowi, czuje to w kościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galloway dostał 5,2mln za sezon więc nie ma tragedii, przepłaceni zostali wspomniany Hill i E'Twaun Moore. 

 

w tym roku na rynku FA szału nie ma. Na tych FA z czołówki nie liczę, a jak wspomniał January lepiej wziąć kiepską umowę + pick/młodziak niż dawać jakimś Millsom czy Inglesom po 12-16mln za rok gry. 

Zobaczymy co Marks wymyśli, ale na pewno da ofertę Otto Porterowi, czuje to w kościach :smile:

Z tym ,że JAnuary to marzyciel a nie realista

Ile takich wymian było w ciągu ostatnich 5 lat? Chyba trzy i to przy stałym salary a teraz nagle przy rosnącym to ma być Wasz sposób na rozwój?

Powodzenia ale raczej bym nie liczył że przez najbliższe 2-3 lata dostaniecie dużo tego typu umów z pickami by nie powiedzieć że zero. Oczywiście jakieś drugorundowe z tego wpadną albo pierwszorundowe wątpie

 

A popatrz na to tak

 

Kasę musicie wydać by osiągnąć minimum pensji. Jak będziecie zbierać szrot to w efekcie nikt do Was nie przyjdzie bo będziecie szorować dno i jedynie uszczęśliwicie Boston dając im 4 TOP 3 picki ..Na koniec przyjdzie rok 2020 i nie będziecie mieć nikogo sensownego w składzie i trochę picków co oznacza kolejne 3-4 lata odbijania się od dna . Jeśli marzysz o kolejnych 6-8 latach szorowania po dnie to rzeczywiście jest to jakiś plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ,że JAnuary to marzyciel a nie realista

Ile takich wymian było w ciągu ostatnich 5 lat? Chyba trzy i to przy stałym salary a teraz nagle przy rosnącym to ma być Wasz sposób na rozwój?

Powodzenia ale raczej bym nie liczył że przez najbliższe 2-3 lata dostaniecie dużo tego typu umów z pickami by nie powiedzieć że zero. Oczywiście jakieś drugorundowe z tego wpadną albo pierwszorundowe wątpie

 

A popatrz na to tak

 

Kasę musicie wydać by osiągnąć minimum pensji. Jak będziecie zbierać szrot to w efekcie nikt do Was nie przyjdzie bo będziecie szorować dno i jedynie uszczęśliwicie Boston dając im 4 TOP 3 picki ..Na koniec przyjdzie rok 2020 i nie będziecie mieć nikogo sensownego w składzie i trochę picków co oznacza kolejne 3-4 lata odbijania się od dna . Jeśli marzysz o kolejnych 6-8 latach szorowania po dnie to rzeczywiście jest to jakiś plan

jedynie co mi do głowy przychodzi to Carroll i pick Raptors, ponieważ ci mają jeszcze pick Clippers. Tylko też wyjdzie na to samo, niby są picki, ale dochodzą ch*jowe umowy.

 

Np Noel , Mills , Lauvergne , T-Jones nie najgorsze opcje na początek. Jednak się z Tobą zgodzę, za bardzo się rozmarzyłem :D Też osobiście wolę grę nawet o 30-35zw niż 8-15. Picków nie ma, a do 2020 nie dałbym rady oglądać tego co teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freudowska pomyłka z dużą literką ;) ?

 

Wymiany takie były i nie tak mało jak piszesz! 

Ostatnie lato na szybko : Bogut, Calderon, Diaw, oficjalna próba zrzutki Hawesa przez Hornets.

A to wszystko jedynie przykłady z ostatniego lata i w momencie gdy były to króciutkie umowy. 

Myślisz, że nie ma takich ekip, które bardzo chcą zrzucić złe kontrakty? Zawsze są tylko zazwyczaj cena dopłacenia do 4y megachu*owej umowy jest bardzo wysoka, więc do wymiany nie dochodzi. A Nets mogą taką umowę spokojnie za niższą nieco cenę przyjąć.

Aha to pokaż mi gdzie  w tych wymianach poszły picki?

 

Za Diaw to Jazz oddało drugorundowy. Bogut bez picku. Calderon też

 

Pokaż takie umowy jak proponujesz umowa do zrzutu i jeszcze pick na osłodę. Bo w ciągu ostatnich 5 lat były takie chyba trzy ale mogę się mylić

Żadna z Twoich wymian nie była w koncepcji proponowanej przez Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakaś myśl, ale Marks chce chyba budować bez takich działań, nawet kosztem totalnej marności sportowej w kolejnych latach...

 

Też myślę, że Otto Porter dostanie propozycję solidnego kontraktu. Pewnie Marks znajdzie jeszcze jakiegoś gościa, którego nie będzie można wyrównać. To raczej jego pomysł sądząc po minionym lecie.

 

Z pickami będzie bieda. Ja nawet nie liczę, że ktoś Lopeza weźmie teraz za pick, a za dwa to już w ogóle... więc nawet jeżeli Brook pójdzie to za jeden pick, to albo w tym roku, albo w następnym picku nie będzie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A popatrz na to tak

 

Kasę musicie wydać by osiągnąć minimum pensji. Jak będziecie zbierać szrot to w efekcie nikt do Was nie przyjdzie bo będziecie szorować dno i jedynie uszczęśliwicie Boston dając im 4 TOP 3 picki ..Na koniec przyjdzie rok 2020 i nie będziecie mieć nikogo sensownego w składzie i trochę picków co oznacza kolejne 3-4 lata odbijania się od dna . Jeśli marzysz o kolejnych 6-8 latach szorowania po dnie to rzeczywiście jest to jakiś plan

Że niby Mills czy Ingles przyciągnął jakiś FA-sów? Brook przyciągnął Lina, to kto ma się skusić na grę z nimi?

Plan Januarego dużo lepszy, a nuż trafi się okazja. Na wszelki wypadek lepiej to miejsce w salary mieć. Hinkie potrafił z tego zrobić użytek, może i Marksowi się uda.

Nets powinni szukać młodych, którzy marnują się z braku miejsca, a przy większej ilości minut i innym systemie mających szansę wypalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby Mills czy Ingles przyciągnął jakiś FA-sów? Brook przyciągnął Lina, to kto ma się skusić na grę z nimi?

Plan Januarego dużo lepszy, a nuż trafi się okazja. Na wszelki wypadek lepiej to miejsce w salary mieć. Hinkie potrafił z tego zrobić użytek, może i Marksowi się uda.

Nets powinni szukać młodych, którzy marnują się z braku miejsca, a przy większej ilości minut i innym systemie mających szansę wypalić.

Nie ale by stworzyli zespół na jakieś 30-35 zwycięstw. Zobacz Spurs co zrobili z niechcianych Greena czy właśnie Millsa. Od czegoś muszą zacząć ..

Lepiej brać takich graczy jak Mills czy Ingles o których wiesz wiele i nie gwiazdorzą niż pakowanie się w młodych na maxie ala Porter czy Crabbe. Bo wyobraź sobie że nie wyrównują i mają Crabbe i Tylera na maxi. Crabbe to porażka najgorszy obrońca w mega słabej defensywie a Tyler choć fajny to wciąż rezerwowy w jednej z gorszych drużyn w NBa a płaciliby im 34% swoich wypłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to picki dzielisz nagle tu na drugorundowe i nie?

+ się nie znasz : Warriors dostało 2nd za Boguta, Lakers 2x 2nds za Calderona, a były to jedynie roczne umowy! Hornets oficjalnie (woj to chyba oficjalnie :grin:? ) proponowało Hawesa z 22 pickiem za cap space.

 

Miles Plumlee? 

Meyers Leonard/ Evan Turner?

Timo Mozgov?

Noah?

Ellis?

Mahinmi/Nicholson?

 

i wielu innych

Bo co mają dać drugorundowe wybory? Równie dobrze mogą wykupić za kasę jak Whiteheada od Jazz to taniej wyjdzie

 

Ja pisałem o pierwszorundowych bo tylko wtedy ma to sens

A zobaczysz ze nikt tych umów nie spuści w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj: I talk to players around the league, agents, people. They like what's in Brooklyn to send their guys to in the future. The coaching, the organization, everything around it. The Knicks still don't have that. And it gets back to this: Whether Donnie Walsh is GM, who did a tremendous job, or whether it's Phil Jackson, it will always be James Dolan's culture there.

 

Pewnie jeszcze nie teraz ale jest promyk nadziei na lato. Tak jak pisałem, wyrównanie przez Blazers i Heat kontraktów Crebbe'a i Tylora może okazać się niesamowitym szczęściem Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaje mi się chcieć zarywać noce na takie granie :P Ja rozumiem, że to ekipa z d-League ale przez pierwsze miesiące fajnie to wyglądało, była walka. Od jakiegoś czasu to jest słaby dowcip.

 

Lopez jak tak ma grać to nawet gdyby został na jeszcze rok pewnie nie doczłapie do rekordu punktów w historii Nets xD 

 

Kolejny mercz z napisami est. 2012 się pojawił. Nic nowego, ale w tym bajorze nędzy nie odcinałbym się na ich miejscu od wyników chociażby z początku z poprzedniej dekady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnożą się plotki transferowe, a tymczasem głos zabrał sam Lopez.

 

 

I’ve consistently said I want to see nothing but good things here and I’d love to be a part of that. It’s the one team I’ve played for, the one team I’ve known. I want to see great things happen here and I’d love to be a part of that foundation and that growth. … That said, obviously I only can control what I can control: There are other variables out there.

 

Jeżeli Nets mieliby dostać jakieś ciulowe picki od najlepszych drużyn to na moje niech zostawią Brooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.