Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Na co Hill w Nets jeszcze za jakieś kosmiczne pieniądze ? Koleś zaraz będzie miał 31 lat , a na PG są juz Lin i Whitehead. Marks będzie celował w nieco młodszych graczy jak Porter , Hardaway jr. Marks ponoć podczas rozmowy z wlascielami powiedział, ze jak oni chcą budować drużynę na teraz to on nie jest odpowiednim człowiekiem. Wiec ruch z Hillem raczej czysta plota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sens,pokerowa zagrywka Marksa., Nets dają absurdalnie wysokie oferty dla Restricted FA (Allen Crabbe,Tyler Johnson,Motiejunas), a oryginalne kluby (Portland,Miami,Houston) te absurdalne oferty wyrównują.,W rezultacie coraz mniej ekip ma cap space na rzucenie maxa  na rynek UFA., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Raf85

 

Hill wcale nie wyklucza Hardaway'a, kwestia kolejności rzucania umów :) A może jeżeli udałoby się z jednym i drugim to zostałby opchnięty Lin za jakiś pick? Również Porterowi pewnie rzucą max, ale Wizards go wyrównają.

 

Poza tym jeżeli tak na to patrzeć jak proponujesz, to Lin też nie pasuje do schematu, bo jednak nie jest już nieopierzonym młodzieniaszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Raf85

 

Hill wcale nie wyklucza Hardaway'a, kwestia kolejności rzucania umów :) A może jeżeli udałoby się z jednym i drugim to zostałby opchnięty Lin za jakiś pick? Również Porterowi pewnie rzucą max, ale Wizards go wyrównają.

 

Poza tym jeżeli tak na to patrzeć jak proponujesz, to Lin też nie pasuje do schematu, bo jednak nie jest już nieopierzonym młodzieniaszkiem.

Nie musi Hill nikogo wykluczać tylko on jest w Nets zbędny. Niepotrzebny tam kolejny PG... Co do Portera to jeszcze się zobaczy.

 

Lin może nie jest młody, ale tez nie stary jak na koszykarza 28 lat. On był chwytem marketingowym (Brook-Lin) ,przyciąganie Azjatów na trybuny. Poza tym Atkinson też go znał z czasów Linsanity. Widać teraz jak JL jest ważny dla drużyny.

 

Brawa dla nich za dwukrotne zwycięstwo w derbach NY ;)

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Lopez niedawno jeszcze mówił, że jeżeli o niego chodzi to chce zostać i być częścią zmian. Umowę mu dać! Swoją drogą raz było już tak, że Lopez miał być wytransferowany, chyba w roku przenosin na Brooklyn, nawet nie zabrali go na wyjazdowy mecz :D Facet wciąż żyje w niepewności.

 

Co do tego Hilla, ja też wolę Lina ;)

 

Kimś jednak Marks z pewnością będzie chciał handlować. Nietykalnych chyba nie ma, ale najbardziej LeVert i Whitehead, których wartość może jeszcze sporo wzrosnąć po tym, co ostatnio pokazują. Ten drugi mnie zadziwia swoimi wejściami pod kosz, ładnie się rozwinął przez ten sezon. RHJ już nie jest drewnem, double-double i całkiem fajne krycie Melo. To jest taki Kawhi Leonard na miarę możliwości Nets. Kilpatrick może gdzieś polecieć, jako rezerwowy jest świetny.

 

Podsumowując, nie wiem kogo uda się sprowadzić, ale byle do przodu :) Może uda się ugrać chociaż tyle winów co Knicks teraz za rok, bez tego może ktoś stracić cierpliwość do Marksa i byłoby szkoda. Wiadomo, że on nie chce budować ekipy "na teraz", ale też jakieś postępy muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdziwy koszmar.,Pomimo tego ,że dobrze życzę Karnowskiemu to jego styl nie za bardzo pasuje do systemu gry Atkinsona.,Oglądałem ostatnio cały mecz Zags z Northwest i gra Karnowskiego niezbyt przypadła mi do gustu.,Przede wszystkim jest bardzo ospały i wolny widać ,że co najmniej 30 funtów za ciężki., Moim zdaniem musi się wydarzyć cud żeby w tym roku został wydraftowany,.Freshman Zach Collins,który wchodził za Karnowskiego z ławki jest dużo lepszy i ten chłopak ma papiery na grę w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie byłżaden proroczy sen i Lopez zostanie w Nets na kolejne lata. Warto odnotować udany mecz Goodwina. Bardzo się chłopak starał i szło to w parze z umiejętnościami. Bez niego ten win nie byłby możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji wklejam tweeta bez komentarza...

"Lakers' record last 3 seasons: 58-176

76ers' record last 3 seasons: 54-180"

 

Tak btw tego co przytoczył wilLQ.

 

Miałem dziś rozmowę z jednym tutejszym użytkownikiem, który zwrócił moją uwagę na fakt, że Nets pomimo gówna jakie mają w składzie, są gorsi tylko o 6 porażek od LAL gdzie jest podobno masa przyszłego talentu. 

 

Ciekawe jakby się to potoczyło, gdyby Miami/Portland nie wyrównało ofert za przepłaconych przez Brooklyn graczy + Lin byłby zdrowy.

 

Nie wiem czy pisałem to tu, czy na Airballu, ale Nets są dla mnie cichym zwycięzcą trade deadline. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cichym? Po prostu kawał dobrej roboty zrobili i to tajemnicą nie jest.

 

Chodzi mi o to, że zrobili kawał dobrej roboty, ale obeszło się to bez większych fajerwerków (w moim odczuciu) niż na przykład kradzież jaką zrobił Presti na Bulls czy Mavs wyjmujący Noela z 76ers.

 

Przy całym złym PR jakie zostawił po sobie King, te ruchy Nets są moim zdaniem niedocenione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że PTB czy Miami wyrównali to chyba lepiej dla Nets. O ile cenię Crabbe czy Tylera za to jakimi są graczami i myślę, że w Nets by rozkwitli (przynajmniej Allen) bardziej niż tam gdzie są teraz to nie są to gracze warci blisko 20 mln za sezon.

Podobno Nets mocno rozważają max dla KCP z pistons. I Detroit pewnie też wyrówna, ale próbować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.