Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny meczyk do oglądania :grin: Jaka radocha na koniec, fajny moment gdy Atkinson się odsuwa żeby nie zostać przygniecionym przez dryblasów :highly_amused: W tym sezonie w ekipie jest klimat jakiego nie było od dawna. Tylko szkoda tej kontuzji Lina. Znów to samo, ciekawe ile przerwy tym razem... Chłopak pokazał, że ma potencjał na lidera, może nieźle rozwinąć skrzydła jako podstawowy PG pod Atkinsonem. Gdyby nie jego uraz to powiałoby optymizmem, bo znów dobrze zagrał RHJ, Bogdan, LeVert zaczyna się pokazywać i nawet Long Island Nets zaczęli sobie całkiem nieźle radzić (McCullough powoli wciela się w lidera na miarę oczekiwań - póki co w D-League).

 

Dinwiddie? Na chwilę obecną niewypał ale zobaczymy. Niestety w obecnej sytuacji z Linem pewnie znów dostanie szanse...

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowiec z pewnością, a czy szklanka zobaczymy... Pechowo stanął na rywalu podczas wjazdu, bywa. Zresztą kontuzje nie prześladują Netsów poza nim. Dla Lopeza jednak (odpukać) problemy ze zdrowiem są już tylko wspomnieniem.

 

Co do RHJ to kwestia oczekiwań, nie innego meczu :P Swoje dorzucił, w defensywie twardy, parę zbiórek. Dużo gorsze mecze miewał.

 

Dziś w Chicago. Pewnie świruję, ale Nets wcale nie są na straconej pozycji. Bulls to druga moja ulubiona ekipa i często ich oglądam, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że mają problemy z motywacją na leszczy. A Brooklyn to właśnie takie takie leszcze. Jak zostaną zlekceważeni to okazuje się, że potrafią narobić problemu (średnia 106,6 na mecz). Poza tym Nets są całkiem dobrzy w punktach za 3, a to największa słabość Byków. Może być ciekawe i wyrównane starcie. Może. A może być i blow out :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up To zdecydowanie nie durniej ;)

 

Nikt nie odnotował postawy Kilpatricka,a Sean w meczu z Charlotte zdobył 23 pts 4 trafione trojki (na 7 pró B) do tego dołożył 5 reb i 4 asysty.,W tym sezonie Kilpatrick jest najwyżej punktującym "undrafted player" w całej NBA

Racja, Skillpatrick faktycznie zaliczył super staty, powoli już przywykłem do traktowania go jako mocnego punktu tej ekipy.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś Nets zawalili końcówkę z Bulls. Te dwa spudłowane fts Foye'a...

Owszem Butler był kapitalny, ale jak się zdobywa 2 pkt w ostatnich 3 minutach to trudno oczekiwać W.

Racja. Ja w ogóle byłem zaskoczony jego podpisaniem w offseason. Foye jakiś tam poziom prezentował dobre parę lat temu.

 

Brawa za walkę. Ciekawi mnie juz teraz offseason na Brooklynie. Co zrobi Marks nie mając picku w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa kolejny offseason - kolejne nadzieje na cud :onthego:  Chociaż teraz jestem umiarkowanym optymistą. Nie w kwestii pozyskania picku a jakichś w miarę rozsądnych FA. Za pick Marks pewnie odda w końcu Lopeza tylko pytanie co za niego dostanie? Sytuację Brooklynu wszyscy znają a to nie ułatwia negocjacji. Center też nie jest najbardziej pożądanym zawodnikiem w lidze. Mam tylko nadzieję, że nie będą chcieli opchnąć Lopeza za wszelką cenę (=za byle co) bo po prostu byłoby szkoda. Raczej wątpliwe, że za jakiś niski pick wyciągną równą Brookowi twarz organizacji.

 

Foye jest jaki jest. Od zera do bohatera i z powrotem. Nie ma co wieszać psów na kolesiu, ta końcówka została tak beznadziejnie rozegrana, że wielu innych rzeczy można się przyczepić.

 

Nawiasem mówiąc, gdyby Nets wygrali chociaż połowę gier, w których wynik jest na ostrzu noża byliby niedaleko kwalifikacji do PO xD W ogóle kto by pomyślał, że mecze z ich udziałem będą takie fun to watch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w końcówce meczu z Bulls coś nie pękło w ekipie. Zdecydowanie mniej Brooklyn Grit w grze z Jazz. Nowy rok, można chyba podsumować dotychczasowe zmagania sezonowe. 

 

Na plus oczywiście nadzieja, klimat i to, że mecze naprawdę fajnie się oglądało. Liczby są niestety nieubłagane - słaba drużyna rok temu miała bilans 9-23, obecna 8-24. 

 

Na minus jest więcej. Niestety LeVert póki co okazuje się nieporozumieniem. Rozumiem trudne początki ale o facecie można powiedzieć tyle, że dzisiaj był na parkiecie. Był jeszcze niedawno taki pewny siebie... kogoś znanego z Nets mi tym przypomina, ale dam mu jeszcze szansę. Dinwiddie podobnie, rozczarowanie. Marks trafił genialnie z Seanem Kilpatrickiem ale jak widać nie jest to reguła, oficjalnie można chyba stwierdzić, że nie jest cudotwórcą. 

 

Wspominając Kilpatricka, ciekawy jestem co Marks z nim zrobi. Koleś zarabia jedynie 980,431$. W lidze przepłaconych spokojnie ktoś da mu więcej i teraz pytanie ile trzeba będzie położyć na stole żeby został na Brooklynie? 

 

Z milszych rzeczy to Brook Lopez, o ile nie zostanie teraz wymieniony, ma sporą szansę stać się numerem jeden wszechczasów w zdobytych punktach w barwach Nets (liderem jest Buck Williams, wyprzedza Lopeza o ok 300 punktów). Moim zdaniem wymiana w tym momencie będzie niesamowicie trudna bo wszyscy wiedzą, że Nets chcieliby pick. Tylko czy Lopez warty jest słabego picku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilpatrick ma chyba jeszcze jeden sezon za 2mln na umowie więc easy. Brooka bym nie oddawał teraz. Może podczas draftu, za kogoś kto serio by coś wnosił do Nets. Bo takiego błędu jak z Youngiem to Nets nie powinni robić.

Czytałem, że latem Marks chce rzucić max dla Otto Portera. Oczywiście wizards to raczej wyrównają, ale warto odnotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooka nie ma sensu oddawać bo to Wasz jedyny magnes latem. Będziecie mieć najwięcej wolnej gotówki i jeśli dacie kontrakt 70/4 P. Millsowi to wątpliwe by Spurs wyrównali.

 

Do tego przeplacenie Reddicka , Korvera czy Tyreke Evansa i moze nie będziecie oddawać za frajer kolejnego picku w TOP 5

 

PS Max dla Portera !!!! To jest roles , 4 opcja , gracz na 14/7 - każdy kto mu da maxa będzie udupiony na 4 lata. Zwłaszcza że teraz salary juz nieznacznie przyrasta .

 lidze w której lepszy Shroeder czy Oladipo poszli za mniej to nie wiem po co Nets by mieli się tak udupić z przeciętniakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że nie przeszło z Crabbem i Tylerem. Teraz będzie więcej możliwości. Porter? Może i roles ale spokojnie, gościu jest młody i rozwojowy.

 

Z Lopzerem może mieć też znaczenie to czy on sam chce jeszcze być w Nets. Young jednak nie chciał i w części tym była spowodowana decyzja o puszczeniu go do Indiany za pick. Teraz jednak ma już niewiele by mieć najwięcej punktów w historii organizacji i jeżeli to dla niego jakaś motywacja to powinien zostać chociaż do końca sezonu.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być z Lopezem. Inna interpretacja, że położył już lachę bo wie, że odejdzie i że tych parę gier nie wpłyną na jego nowego pracodawcę :P

 

LeVert chyba pierwszy raz dobrze się pokazał. Meczu jeszcze nie oglądałem ale linijka wygląda obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.