Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

A mam pisać, że w takim momencie sprawdzam wyniki innych ogórków czy aby przypadkiem Nets nie stracili ostatniego miejsca w lidze?

Po cholerę ty sie tu udzielasz? Kolejny raz piszesz tutaj z dupy posty jacy Nets słabi. Masz swój temat pisz tam bo ponoć w NBA tylko Celtics cie interesuja.

Tez byliscie ogorami przed era Big3 , ale pewnie wtedy nawet ich nie ogladales. Joł

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raf, nie karm starego ptaka, robi tu jak zwykle tanie provo niczym pryszczaty dzieciak. Coś czuję, że historia będzie ciekawa i największymi frajerami rozdania będą Celtics, z tyloma pickami i samymi tylko zadaniowcami z wyjętymi z draftu. To musi powodować frustrację. A jak wiemy on ogląda tylko wygrywających więc może to oznaczać nawet zejście z bandwagonu po tylu latach. I co wtedy? :nevreness: Trzeba okazać trochę empatii.

 

 

Nie wyszło z Charlotte ale znów była walka. Po fatalnym początku świetny powrót w Q3. Foye co gra od wczoraj to jak na niego rewelacja, rozsądnie wybiera pozycje rzutowe, asystuje. Bojan to już legendarna sinusoida, w kolejnym meczu będzie pewnie założy czapkę niewidkę. Coraz lepiej pokazuje się LeVert, szczególnie wczoraj ładna linijka jak na tak małe doświadczenie w NBA. Białogłowy i RHJ wczoraj też niezły mecz, świetna asysta tego pierwszego przy dunku. Jest fun :D Mimo wszystko młodzi robią postępy, nie można powiedzieć, że nie. Scola w końcówce też robił wszystko jak za swoich najlepszych lat.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jaki koncert? :) No tak jak pisałem, logo Nets jest popularne. Pewnie często ludzie nie wiedzą co noszą ale nawet w na meczu I ligi polskiej wczoraj obok Lakers i Bulls było obecne logo Nets (i to nie na mojej bluzie), a to już raczej nie przypadek. To jest gigantyczna zmiana bo np. z 10 lat temu to o ciuchach czy nawet o kibicach NJ Nets w naszym kraju można było zapomnieć. Po finałach prawie wszyscy zeskoczyli z bandwagonu i tyle. Brooklyn Nets są nawet w czasach sportowej nędzy bardziej popularni.

 

Zapomniałem napisać wcześniej, że Quincy Acy zaczyna grać jakby miał być kolejnym wynalazkiem Marksa. Kolo niby znany, sam pamiętam go trochę z NYK, po tym co prezentuje w Nets zastanawiam się co on robił poza ligą. Gościu idealny do Nets, szybki, hujowo broni i rzuca tróje na wysokiej skuteczności. Idealne cv. Musi zostać po kolejnym 10-o dniowym i liczę, że będzie dostawał więcej minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Los Fastidos.

No mnie też dziwi popularność Nets. Ja pamiętam czasy Petrowicza. Wtedy Nets to było coś pałętające się obok Knicks Ewinga.

A idąc waszym tokiem rozumowania powinienem przerzucić się na 76. Ja wybrałem Celtics ze względu na nazwę i Birda. Wtedy akurat na topie byli Lakers i zaraz Jordan z Bullsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce płacze, o Netsach to już można myśleć tylko przeszłościowo bądź daleko wybiec w przyszłość... marketingowa machina kręci sie niesamowicie, ale co ma wspólnego z poziomem sportowym? Niewiele. Do jakiegos przewrotu musiałoby dojść, może udany pick, w innym przypadku kolejne lata zastoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia oczekiwań. Dla mnie ten sezon oczywiście nie jest idealny, ale oglądanie Nets sprawia mi radochę, więc nie będę marudził. Było kilka takich gier, że myślałem, że już koniec, rozkład i robaki wchodzą, ale od meczu w Nowym Orleanie znów jest walka, fun, ambicja. Może być gorzej.

 

Z tym brakiem picków to wiadomo, że masakra ale też nie przesadzajmy, niektórzy ciągną od paru lat wysokie rozdania i wszystko co mają to ulotne nadzieje na lepsze jutro.

 

Na moje Nets brakuje jednego w miarę sensownego FA. Przyjdzie jeden, to od razu wpadnie jakiś drugi, wiadomo, że pierwszy nikt nie chce być. Młodzi się ogrywają, jest paru ciekawych kolesi - może być nawet spoko drużyna w następnym sezonie. A jak nie to nic się nie stanie, pogra Quincy Acy :rugby:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn 9-34 gra dzis

ze Spurs 34-9

 

Idealne zobrazowanie jak się te kluby różnią

 

Raz że nie mając wysokich wyborów można zbudować sensowny skład. Dwa ,że nie ma sensu przepłacać graczy z RFA ale szukać takich których nikt nie chce

D.Green wyleciał z nasjłabszych wtedy Cavs , P,Mills to wybór Blazers itp

Moim zdaniem Nets nie powinni marnować energii na dawanie maxów zawodnikom zastrzeżonym a powinni próbować uderzać po

A - zawodników z contenderów którzy są tam 8-10 w rotacji np Ingles z Jazz albo Mills

B - powalczyć o zawodników którzy wypadli z rotacji np Noel z 76ers ( i tu all in 30/2 z drugim rokiem opcja zawodnika - jak phila wyrówna to i tak za rok Noel może ucie a to i tak sporo wyżej od oferty kwalifikowanej. Albo Hardway bo Hawks nie chce  z nim podpisać a chętnie oddadzą go za drugą rundę plus jakiegoś tam pyrki typu Yogi Ferell albo Dinwidle

c- pobierać niechciane kontrakty typu Knight

 

Tak czy siak nawet jeśli ten sezon jest do bani to nie mogą tak zmarnować kolejnego lata. Bo to ewidetnie skopali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie CLV to jedyny gość który jest nie do ruszenia z tej całej bandy, no może jeszcze RHJ. Za 2-3 sezony może wymiatać bo potencjał ma. Lina po sezonie trzeba się pozbyć, nigdy za nim nie przepadałem.

 

@ely3 No fajnie to wygląda na papierze ale czy te grajki będą chciały przejść na Brooklyn jeżeli będą mieli inne opcje.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję sensu pozbywania się Lina, który aktualnie pełni tu rolę asystenta. Co on jest warty? Lin-zawodnik to co innego, ale takiego od dawna nie widzieliśmy. Poza tym on jest akurat na plus w tej ekipie, jeżeli tylko ogarnie zdrowie. Do tej pory nie był taki szklany więc może to przejściowe kłopoty.

 

Plan Ely3 wygląda elegancko, pozostaje się zastanowić: skoro to takie proste to dlaczego tego nie robią? Nets chcą się uczyć od Spurs, teraz to przeciwieństwa, zobaczymy za parę lat ile było warte to gadanie Marksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lina nie oddadzą, a po takim sezonie nikt go nie będzie chciał i tak.

Zgadzam się trochę z tym co napisał Ely3.

Myślałem tez nad wymiana Lopez za Valanciunasa. Brook rzuca za 3, a to by się przydało w Toronto. Noguiera zrobił spory postęp wiec JV mogliby oddać. Litwin i tak nie ma sporej roli przy mających piłkę Lowrym i DDR.

No coz in Marks we trust! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.