Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nets żegnają się ze Scolą, a tymczasem podobno Car Mikhail we własnej osobie chce się zaangażować w zakontraktowanie na przyszły rok Milosa Teodosicia z CSKA. Byłoby super, facet nie dostał jeszcze szansy sprawdzenia się w NBA.

 

Mam nadzieję, że jego ewentualne wylądowanie na Brooklynie nie oznacza, że Lin wypada. Panowie w ostateczności mogą zagrać razem. Jasne, że Lin w tym sezonie więcej się leczy niż gra i to jest rozczarowanie, ale to raczej u niego pech niż codzienność. Nie mówiąc już o wartości marketingowej.

 

Z innej beczki. Lopez porównuje obecną sytuację do (nie)pamiętnego 12-70 i uważa, że obecnie jest lepiej.

 

 

This has been a completely different mindset and attitude. It’s completely night and day from that situation previously. We have such positive guys who come in and really, truly put their work in, giving it their all. We’re leaving it on the floor. It’s a completely different situation. I think we’re happy that guys aren’t quitting. You can definitely see there’s no quit in us.

 

 

It’s a lot easier to look at where we are right now because of the work we’ve put in and the attitude we have and the kind of group we have going to war with them every night. I think we have been growing.

 

Z perspektywy kibica z odległego kraju też uważam, że jest lepiej. Wtedy to był taki dół, że tylko szukać drzewo i przewiesić sznur. Teraz jest w tym jakiś pozytywny duch, widać też zmiany na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie z innej beczki. D-Will miał szansę na wejście smoka w meczu z Celtics, ale trójka na zwycięstwo nie weszła. Wciąż jednak ma szansę na coś dużo bardziej cennego - biżuterię, którą dają za mistrzostwo NBA. Zauważyłem, że paru znaczących Netsów z minionej dekady (i nie tylko, bo np. Julius Dr. J Erving) zdobyło swój pierścień, co oczywiście jest bardzo fajne. Mój ulubieniec, Jason Kidd, dopiął swego ramię w ramię z Dirkiem w starciach z Miami prowadzonymi przez LBJ. Nawet Richard Jefferson w minionym roku brał udział w powrocie z 1-3 i pokonaniu GSW. Udział ten był skromny, ale był. Wiadomo, że więcej byłych zawodników Nets ma pierścienie, ale nie o tym traktuje wypowiedź.

 

Jeżeli D-Will założy swój pierścień, a ma na to realną szansę (nie wdając się w szczegóły), to ja się będę cieszył. Wcale nie reaguję na niego alergicznie, wciąż go lubię. Jego osoba, jak i cały ten romantyczny i (krótkowzroczny) zryw po przenosinach na Brooklyn, kojarzy mi się jednak fajnie. Szkoda tylko, że wyszło jak wyszło, ale nie o tym teraz.

 

Niezależnie od bojów DW brakuje mi zwycięstwa Vince'a Cartera. Dziwnie to się czasami układa. Taki Livingston (bez urazy Shaun, tylko przykład ;) ) z pierścieniem, a Half-Man, Half-Amazing zapewne zostanie bez. Mam nadzieję, że kiedy Lopez odejdzie już z Brooklynu to kolejną umowę podpisze z ekipą mającą realną szansę na mistrza. Nie wiem jak mogliby to zrobić nie doprowadzając księgowego do rozpaczy, ale widziałbym go w GSW :tongue:

 

Tak, wiem, że post o niczym. Oglądam sobie jednak stare mecze Nets i tak mi się skojarzyło w kontekście dość niespodziewanego podpisania D-Willa z pretendentem do tytułu i wielkim faworytem wschodu. Go get your ring, Deron!

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także życzę Deronowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.,Jeżeli chodzi o wspomnienia to pierwszy w moim za*****m życiu mecz na jakim byłem w Rusted Turtle 16 grudnia 2013 z 76ers.,Nigdy nie zapomne. .,Blowout 130-94,. Joe Johnson trafił 10 razy za 3.,D-Will 13 asyst i 13 pts.,Mecz bez Lopeza ale za to na widowni Paul McCartney  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wygrana nad Memphis i walka z Hawks oraz Mavericks. Z Linem inna drużyna :smile:

 

Dziś derby NYC, a także Biggie Night czyli event poświęcony raperowi Notoriuos Big (mecz w Barclays). NYK tankują więc może Nets uda się wygrać? 

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sukces pełną gębą xD Pod koniec Q3 już myślałem, że spierdzielą. Lin wydawało mi się jest na jakiś haju, podanie do nikogo, chyba dwa air balle pod rząd. Aż komentator Netsów zaniemówił. Dopiero w Q4 Jeremy się ogarnął i to jemu w dużej mierze Brooklyn zawdzięcza zwycięstwo. Tylko mam wrażenie, że jakby się Łotysz przyłożył to sam by ten mecz wygrał (co za blok zaliczył!). Ale wiadomo, że mu nie dadzą. Nie mogą, no i nie chcą. To wszystko i tak tylko smutek, halucynacje, tankowanie i śmierć z niedożywienia.

 

Impreza fajnie zrobiona. Dobry event.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ogórki z Nets chcą grać ale brak talentu i jest jak jest. Ale jak to będzie wyglądać to wiedzieli wszyscy. A gwiazdy z MSG mieli walczyć o PO a walczą o 5 draftu. Żal KP bo zamiast uczyć się jak być zwycięzcą to dziaduje.

Fajnie że wygraliście. Zostawcie Lopeza, niech kibice też mają coś od życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieść u mnie po wsi się niesie, że niby Nets planują George'owi Hillowi rzucić maxem. Ciekawe czy gdyby Utah i Spurs nie dali by mu tego, to poszedłby do Nets.

A to przez te cholery Hill odrzucił 75/3 które mu Jazz proponowało. Wieść gminna niesie, że Hill chce mieć 4 letniego maxa czyli ok 120/4 i nie odpuści podobno

 

Tak jak uwielbiam Hilla w tym sezonie to jednak nie uważam go za maxowego gracza. Trduno jeśli będzie chciał odejść to odejdzie . Wolałbym by Jazz próbowało wtedy uderzyć z handlem do Soty po Rubio

 

A Hill w Nets - hmm no niestety on chyba jest w takim momencie życia ze chce iść po grubą kasę. Wątpie by Spurs i Jazz mu dali maxa choć kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przez te cholery Hill odrzucił 75/3 które mu Jazz proponowało. Wieść gminna niesie, że Hill chce mieć 4 letniego maxa czyli ok 120/4 i nie odpuści podobno

 

Tak jak uwielbiam Hilla w tym sezonie to jednak nie uważam go za maxowego gracza. Trduno jeśli będzie chciał odejść to odejdzie . Wolałbym by Jazz próbowało wtedy uderzyć z handlem do Soty po Rubio

 

A Hill w Nets - hmm no niestety on chyba jest w takim momencie życia ze chce iść po grubą kasę. Wątpie by Spurs i Jazz mu dali maxa choć kto wie

Co możecie dac w zamian Socie bo nie widzę zbytnio co by ich zachęciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kucio

Ale na początku Hill chciał 20 baniek i tyle mu Jazz chciało dać ale z każdym kolejnym tygodniem dobrej gry jego agent coraz mocniej go upewniał że latem dostanie grubego maxa.

Sęk w tym, że na maxa niewiele dobrych ekip ma miejsce by nie powiedzieć że nikt

 

@Shevcu

Co możemy dać Socie- skoro chcieli Derricka to widać wysokich wymagań nie mają - jakies picki troche młodzieży, coś się wykombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda opcja, która w tych chwilach podniesie poziom sportowy Nets jest dobra. Hill byłby super, chociaż mówiło się o Teodosiciu z CSKA. Whitehead się rozkręca. Lina pewnie tak od razu nie oddadzą, w sumie jego wartość raczej spadła w tym sezonie. LeVert też ładnie się rozwija. Obrońcy byliby całkiem spoko, ten zestaw to aż przesyt szczęścia (a jest przecież jeszcze bardzo dobry jako zmiennik Kilpatrick, chociaż może to właśnie nim chcieliby handlować - ten gościu naprawdę mógłby wspomóc rezerwę niejednej ekipy z PO).

 

Pytanie o frontcourt. Jak już mówiliśmy, Porter nie do wyjęcia z Wizards, szczególnie gdy są na takiej fali. Wybory draftowe? Ciekawe kogo porwą i jak się zachowają w kontekście Lopeza. Z tego co mówił Brook, to on byłby gotowy nawet przedłużyć umowę z Nets. Mam nadzieję, że Marks nie opchnie go za jakiś wątpliwy pick. Chociaż teoretycznie centrów akurat w lidze sporo (tylko nie każdy jest tyle lat w Nets i nie każdy rzuca za 3... więcej, czy jest inny center w NBA, który wykonuje rzuty po faulu technicznym? :tongue: ). Coś czuję, że także RHJ może pójść na handel, tak jak teraz poszedł CMC. Booker raczej zostanie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.