Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej beczki jak patrzycie na ewentualne podwiesienie koszulki Brooka? Jeśli dogra do końca kontraktu w Nets to będzie liderem w meczach, punktach, blokach i wiceliderem w zbiórkach i minutach. Spora część kariery, szczególnie w jej hmmm, kiepskim momencie(za który odpowiedzialny w żaden sposób nie jest).

 

Jestem jak najbardziej za! Wiadomo że to nie ta półka co np DMC ale i tak był/jest franchise player dla Nets (tak wiem że brzmi to trochę śmiesznie). Szkoda tylko że nigdy nie walczył o coś więcej niż 2 runda PO.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że koszulka Lopeza powinna zawisnąć. Statystyki mówią same za siebie, od organizacji mu się należy. Obok mógłby zawisnąć King (nie koszulka, po prostu King). Ku przestrodze. Ktoś wie co się z nim dzieje? Dostał wyspę od Celtów w nagrodę i tam siedzi?

 

Nets mają też tradycyjnie pecha. Lin jednak miał spory wpływ na oblicze drużyny, z nim byłoby pewnie parę winów więcej. Tymczasem ma szansę prezentować kolekcję fajnych marynarek. Kolo może powinien starać się o rolę asystenta, zaczynam się przyzwyczajać do jego widoku na ławce xD

 

Mimo wszystko ciężko o jakąś frustrację bo tak szczerze mówiąc to nie oczekiwałem niczego więcej :P Nawet jestem w tym sezonie pozytywnie zaskoczony, bo było kilka takich bardzo fajnych gier. Swoją drogą to taki Whitehead, LeVert, RHJ mają 21/22 lata. Nie będą LeBronami tej ligi ale zdobyte doświadczenie powinno zaprocentować. Gorsi raczej nie będą xD

 

Ciekawe czy Marks ma jakiś awaryjny plan jeżeli nikt nie zgłosi się po Brooka z pickami? Koleś tak kombinuje bo jeżeli teraz nie dostanie dwóch, to za rok będzie musiał oddać za pick jacht Cara, bo co innego mu zostanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć całkowicie nie był zwolniony, miał pomagać skautom czy coś takiego. Tak czy siak ch*j z nim, tylko dziwne, że ten Rusek co siedzi we front office zapomniałem jak się nazywa pozwolił Kingowi na takie wyprzedanie picków. 

 

Obstawiam znowu polowanie na RFA jak Noel, Otto itp pewnie jak znowu się nie uda, Marks załata dziurę Scolami i graczami z D-League :smile: Tak do 2021  :grin:

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak czy siak ch*j z nim, tylko dziwne, że ten Rusek co siedzi we front office zapomniałem jak się nazywa pozwolił Kingowi na takie wyprzedanie picków. 

  

Prawdopodobnie masz na uwadze Dime Razumova.,tylko we front office jest jeszcze inny Rusek- Matt Polevoj,ale ten to chyba każdy się domyśla jaką ma robotę(a szef się lubi zabawić i za kołnierz nie wylewa) 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to też irytuje ze zrowiem Lina. Gdyby chłopak robił Linsamity to nawet nie byłoby sensu oddawać Lopeza, bo jeden z drugim FA wiedziałby, że dołącza do jakichś sensownych graczy. A tak to jeden od robienia notatek, a drugi na wylocie. Przyjdzie tu tylko ktoś mega łasy na hajs. Albo Rondo. Także na to bym nie liczył.

 

Może Marks podkupi kogoś skuteczniej niż w przypadku Crabbe'a i Tylera? Teraz chyba będą większe szanse bo kluby mają mniej hajsu.

 

Jak znamy pecha Nets to mizeria potrwa dłużej, bo pewnie wybiorą w wyczekiwanym drafcie takiego Bennetta czy innego Bargnaniego. Mały zaciąg z Europy mnie dziwi. Ludki nie chcą iść do Nets czy Nets nie próbują? Jest tu jednak paru sensownych kolesi lepszych od takiego Larkina i tym samym będących wzmocnieniem Brooklynu (co widać po tym jak koleś się męczy w tej Baskonii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten Razumov.

 

Ostatnio też Kilaptrick cieniuje. Ciekawe skąd taki zjazd. Wierze w rozwój LeVerta.

Co do draftu to wydaje mi się , że wybiorą nie najgorzej i za cash będą próbowali pozyskać kolejny pick tylko pod koniec 1 rundy.

Muszą podpisać PG bo teraz zdrowie Lina jest pod dużym znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to oni nic nie muszą :D Marks jest albo niemrawy albo po prostu dobrze to rozgrywa. Dobrze, że nie rzucił się na Rondo, Waitersa czy innych dziwnych grajków. Trzeba czekać, rozwijać tych, którzy są, próbować szczęścia. O PO i tak nie walczą, tylko szkoda, że Brooklyn Grit gdzieś się ulotniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to oni nic nie muszą :grin: Marks jest albo niemrawy albo po prostu dobrze to rozgrywa. Dobrze, że nie rzucił się na Rondo, Waitersa czy innych dziwnych grajków. Trzeba czekać, rozwijać tych, którzy są, próbować szczęścia. O PO i tak nie walczą, tylko szkoda, że Brooklyn Grit gdzieś się ulotniło.

Marks to nie ma za bardzo kart do grania  , więc nie za bardzo m inne opcje. Próbował latem okrutnie przepłacić 2 ogórów, ale nawet to nie wyszlo. Fatalna sytuacja, bo ani nie mają nikogo do ogrania, ani picku za c***owy bilans - i to kolejny rok pod rząd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi latem to chyba dobrze, że nie wyszło. Crabbe byłby spoko do pomysłu sypania trójek ale czy zmieniłby oblicze Nets? Wątpię, a salary by mocno uszczuplił. Tyler mnie nie przekonuje.

 

Teraz będzie więcej takich okazji i mniejsze szanse, że ktoś wyrówna.

 

Swoją drogą, Whitehead jest jeszcze nieopierzony i często gra bez sensu ale jak jego pewność siebie wzrasta :D Jeszcze chłopak może coś pokazać w lidze jak nabierze trochę doświadczenia. W ogóle za wcześnie żeby skreślać kogokolwiek z młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w 2018 nie ma ani 1 ani 2 rundy :D Komplet picków to dopiero 2021. 1 runda w 2019. O ile mnie pamięć nie myli. Dlatego "dzieło" Kinga nie jest do obronienia, nigdy, pod żadnymi warunkami. I dlatego Marks chce 2 picki bo jak nie, to za rok podczas draftu może jechać na ryby.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w 2018 mamy już swój pick w 1 rundzie? Mam nadzieje że Atkinson dotrwa do nowego sezonu.

 

 

ROUND ONE:

 

2017 - Own or BOS (via BOS swap for BRK)

2018 - To BOS

2019 - Own

2020 - Own

2021 - Own

2022 - Own

2023 - Own

2024 - Own

 

ROUND TWO:

 

2017 - To ATL; BOS 46-60 if BOS swaps 1st round picks with BRK in 2017; IND 31-44

2018 - More favorable of BRK and CLE to PHL then other to CHA (via PHL swap of CLE for BRK); IND 31-44 if not already settled

2019 - To MEM (via CHA); IND 31-44 if not already settled

2020 - To PHL; IND 31-44 if not already settled

2021 - Own; IND 31-44 if not already settled

2022 - Own; IND 31-44 if not already settled

2023 - Own; IND if not already settled

2024 - Own

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ROUND ONE:

 

2017 - Own or BOS (via BOS swap for BRK)

2018 - To BOS

2019 - Own

2020 - Own

2021 - Own

2022 - Own

2023 - Own

2024 - Own

 

ROUND TWO:

 

2017 - To ATL; BOS 46-60 if BOS swaps 1st round picks with BRK in 2017; IND 31-44

2018 - More favorable of BRK and CLE to PHL then other to CHA (via PHL swap of CLE for BRK); IND 31-44 if not already settled

2019 - To MEM (via CHA); IND 31-44 if not already settled

2020 - To PHL; IND 31-44 if not already settled

2021 - Own; IND 31-44 if not already settled

2022 - Own; IND 31-44 if not already settled

2023 - Own; IND if not already settled

2024 - Own

 

 

hehehe :stupid:

 

Myślałem, że za rok już będą rookie w nets... King to jednak miszcz.

 

Uważam, że nikt nie odda 2 picków 1st round za Lopeza i Brook zostanie bo oddawanie go za pick w ok. 15 nie ma sensu a nie widze opcji by prxy tym hypie ktoś oddał pick z top10.

 

I może to i dobrze że zostanie bo bez niego to nets nie wiem czy by d-league wygrali. 76 to mieli przy tym rostrze mistrzowski skład.

 

Wyobraźcie sobie co to za drużyna która startuje whitehead, harris, bogdanovic, booker, hamilton? przecież oni nic nie wygraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.