Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie posty dobrze obrazuję sytuację Nets. Seria porażek trwa w najlepsze (dzisiaj w nocy wstałem tylko po to, żeby zobaczyć w akcji Vince'a Cartera). Nie ma o czym gadać, więc zawsze można poszukać związków z polską i pogadać o laskach :D  Yeah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty dobrze obrazuję sytuację Nets. Seria porażek trwa w najlepsze (dzisiaj w nocy wstałem tylko po to, żeby zobaczyć w akcji Vince'a Cartera). Nie ma o czym gadać, więc zawsze można poszukać związków z polską i pogadać o laskach :grin:  Yeah :grin:

o tym samym pomyślałem :D

 

Gasol fajnie podał do VC między nogami Scoli tak btw xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No humor to podstawa, Nets zostało tylko to i Lopez. To drugie mnie akurat cieszy. Sensownej opcji nie było, a ja jestem już nie taki młody i cenię przywiązanie do drużyn. Nie każdy powiedziałby "chcę zostać i być częścią zmian" w takiej nędzy jak na Brooklynie. Szacunek! Niech wykręca liczby w historii organizacji do końca sezonu. W dzień draftu pewnie i tak gdzieś pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry trade Nets i szacun dla Marksa. Aż nie wierzę, że dostali pick z 1 rundy za tych dwóch. Bojan będzie przecież RFA latem, na jego grę nie mogłem już patrzeć. Wciąż nadzieja, że będzie lepiej, a on wciąż z tą mina uczniaka, który odchodzi od biurka facetki po tym, jak ta nie podniosła mu oceny z laski na dopa. Wiz chcą wzmocnić siłę ognia z ławki. Rozumiem, że chodzi im o statystykę rzutów, niekoniecznie trafionych xD Chcę to zobaczyć. CMC ostatnio pokazywał się świetnie w d-League więc może odpali, życzę mu tego. Może będzie jak Yogi?

 

Podsumujmy, Nets za jajko niespodziankę i Bojana dostają:

-> niespełniony talent Andrew Nicholsona

-> Marcusa Thorntona, pierwszego chyba gracza, który był już na Brooklynie i teraz wrca do Nets

-> wybór 1 rundy

 

Spoko :grin:

 

Mam nadzieję, że mając dwa wybory w tym roku (i żadnego w przyszłym, że tak przypomnę), Marks oszczędzi Lopeza albo zatrzyma go chociaż na dzień draftu.

 

EDIT

Pick jest podobno chroniony. To teraz trzymam kciuki jeszcze bardziej za Gortata ;)

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks się popisał, okienko na plus. K.J. to żadne ryzyko, możliwa korzyść. O to chodzi. Już widzę te dunki po podaniach Lina, szczególnie gdy rywal już nie broni, bo i tak jest blow out xD Nicholson może też się odnajdzie u Atkinsona, nie skreślajmy gościa od razu. Jest pick i jest Lopez, a nie ma Bojana :D Wraca w końcu Lin. Nie mogę się doczekać już meczyku z Nuggets i kolejnych :) Gorzej nie będzie, może być tylko lepiej lub śmieszniej.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony wolalem nic nie zrobic niz zrobic cos glupiego a i tak czekamy wiec mysle, ze mozemy powoli zerkac z optymizmem, bo wyglada na to, ze tam ludzie zaczeli uzywac mozgow, a spuszczenie bojana za ktorego Lavert i tak wskoczy do S5 prawdopodobnie  5 z plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sean Marks pokazał się z bardzo dobrej strony.

Pick od Wizards, Nicholson i KJ McDaniels za Bojana i całkowicie nieprzydatnego McCullocha. 

 

Niby nic wielkiego, ale ruchy w dobrą stronę. Pick z początku trzeciej dziesiątki (+ drugi od Bostonu za swój) mogą wykorzystać, na jakiś ciekawych graczy, dla których będą mieli sporo minut na parkiecie. Nicholson dostanie wreszcie możliwość gry, a McDaniels, jak grał w Philly Hinkiego, to był wyróżniającym się rookie i dopiero w Houston go ukisili.

 

Brawo Nets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.