Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli duzi chlopcy nie podniecaja sie wszystkimi scrubami tylko wybranymi wlasnymi scrubami? ;-)

 

Nie no Frazierowi daleko do miana scruba. Gość miał rewelacyjną drugą część poprzedniego sezonu, więc porównanie go do ziomków którzy zagrali jeden dobry mecz w pre jest nie na miejscu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer jak dla mnie mógłby grać nawet w Anwilu, byleby tylko trzepał fp :] A że będzie trzepał to jasne jak słońce, bo nie wiadomo jak długo nie będzie grał Holiday.

 

W takich Pelikanach to i Toney Douglas notował świetne linijki, a teraz nie ma go nigdzie ;)

 

Jak to nigdzie, podpisał z Cavs :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Guarda mi brakowało.

Do czego? 

 

Nie no Frazierowi daleko do miana scruba. Gość miał rewelacyjną drugą część poprzedniego sezonu, więc porównanie go do ziomków którzy zagrali jeden dobry mecz w pre jest nie na miejscu :]

Ale rok temu byl scrubem...

ergo wydaje mi sie dziwne wywyzszanie sie nim i krytykowanie polowania na nastepne jego wersje.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos a kogo cchciałeś wywalić? Pewnie Hiberta?

Cieszę się z pozyskania Jamychala,przy tak wąskiej ławce pod koszem w memphis,powinien dostać około 27-30 min.

 

Jest jeszcze jeden ciekawy zawodnik podkoszowy na Fa.Niebawem Wam go podbiore:)i to nie jest Iliasova:)

 

Ktoś chętny by pozyskać Brogdona?dokładam zaze i chętnie pozyskam jakiegoś weterana do 40 fp.

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

here we cum No No No Na Na Nostra Nostra Damus Na na Nostradamus 

 

jak wszystko pojdzie dobrze -

Wilq - 7 robiacych 38 plus 

Capela full time starter - chcialbym by jego per36 byl real36 ; Markieff wygladam jakbym robil 50 a jak spojrzysz to robie 30 

reszta naprawde watpliwa, Iguodala Wes - wiecej nie pograja niz pograja - Reddick  ile by nie gral to 32 fp zrobi 

 

Top Heavy 

Lorak i Jendras - Lorak co roku odpowiada na moje pytanie - czyli czy mozna wygrac w lidze majac top3 zawodnika i dalej niz na pozycjach 3-12 - nie mozna 

Jendras - ciut lepiej - choc Davis ma wiekszy potencjal niz KD cz LJ i tym nadrabia tego Aldridge'a - plus odwieczny dylemat czy czekac 2 lata na Treya Lylesa

 

Gigant na slomianych nogach

Geddo - czyli jak polegac na sukcesie druzyny maja Grega 6th mana Monroe ; kruche ciasto Lopeza ; Batuma posiadajacego kontrakt na 120 mil i Ibake ktory od 3 ladnych lat lamie sie w najwazniejszych momentach i juz na wstepie ma problem z kolanem

Bradley Smart Burks - czyli szkoda ze nie oddalem ich dwa lata temu - 32 fp 4life 

 

jakbym siebie widzial - 5 lat pozniej 

piotreksuper - jadlem pilem spalem ruchalem i palilem z Dwightem i Melo - too little too late - plus Deron Zaza - top5 draftu - to bedzie sezon w ktorym piotrek rozwazy oddanie druzyny bo wtopil Prokhorov style - Lorak mozesz przekazac Billy King award koledze

 

should I stay or should I go 

Obi - jest plan jest pomysl brakuje egzekucji - nie wiem na co czekasz chopie ? 

lk1 - zaangazowanie 

 

teams2beat

 

Pewson Rogerton 

Wszyscy znamy Rogera - wysyla propsy oferuje lepszy waiver po wakacjach jak 'wszyscy zapomna' ; blokuje trejdy i dogaduje sie za plecami - nic na to nie poradzimy - oszustwo to jego dywiza a ze na to przymykamy oko bo czasami sie skorzysta...

Pewson - pedal 2the metal - jedyne wyjscie ; w tym skladzie poza Wallem nie powinno byc nietykalnych

 

Nostradamus

Russell na misji i 7 powinno robic spokojnie 35plus - pytanie tylko czy sam smieje sie z Loraka i Jendrasa a robie co innego czy to tylko moja wyobraznia

 

top5

Roger ai3 Pewee lk1 obi

bottom 

Toudson Krzem bulek LBS Wirakocz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos solidnego centertela bym zakupil albo pfsona ?

Oferujac w zamian... ?

 

piotreksuper - jadlem pilem spalem ruchalem i palilem z Dwightem i Melo - too little too late - plus Deron Zaza - top5 draftu - to bedzie sezon w ktorym piotrek rozwazy oddanie druzyny bo wtopil Prokhorov style - Lorak mozesz przekazac Billy King award koledze

LOL, chociaz piotreksuper w przeciwienstwie do Nets przynajmniej powachal Top3 ligi...

 

top5

Roger ai3 Pewee lk1 obi

Dobrze rozumiem, ze umiesciles siebie na podium przez Spurs?

Bo jesli tak to jestem ciekaw z czego to wynika poza "bo moja druzyna jest mojsza" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos a kogo cchciałeś wywalić? Pewnie Hiberta?

Chwila zawahania wystarczyła - znalazłem go na FA, potem + i wtedy może 5 sekund pomyślałem czy napewno Hibbert i ... było już za późno :smile: Ciągle jeszcze liczę że Hibb coś zagra ale to już resztki nadziei.

W zeszłym sezonie miałem tak ze dwa razy z Rogerem - już prawie miałem kolesia, a tu zonk.

 

Nostradamus w formie ;)

Trzeba się w sobie dobrze zebrać żeby ogarnąć co poeta miał na myśli.

Tu pasuje idealnie tekst Olbratowskiego z RMFu jaki kiedyś słyszałem: nie wiem co on pali, ale musi to być mocne i musi tego być dużo ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, najglebszy draft top heavy od lat - potencjalnych 4-5 superstarow

2. Po dwoch tygodniach od rozpoczecia zacznie sie wyprzedaz

3. Mam cap space ktorego wielu Nie ma

4. Russell Westbrook Russell Westbrook Russell Westbrook Russell Westbrook Russell Westbrook Russell Westbrook Russell Westbrook Russell Westbrook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.