Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wziąłem Williego Reeda, który obecnie ściemnia coś w Miami, ale nie ma go na liście salary.

 

W ciemno uznałem, że w związku z tym waży 15,00. Jeśliby było inaczej, to miejcie dobre serce :grin:

 

Też go chciałem wziąć ale wolałem nie ryzykować ;)

Według Yahoo w zeszłym sezonie miał w 39 meczach 16,4 fp więc dla mnie to było za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dobre serce nie wchodzi w grę, będzie ban na miesiąc.

 

Rozumiem że nie było go na liście ale to w obowiązku gmów jest pilnowanie swojego salary, więc jak były jakieś wątpliwości dot. salary Reeda, to trza było zrobić jedną rzecz - zapytać o jego salary mnie, a najlepiej bulka.

 

Pamiętam że kiedyś mieliśmy już taką samą sytuację w lidze i rozstrzygnęliśmy ją na niekorzyść gma, teraz będzie podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wiemy jaka jest jego wartość?

 

Nie ukrywam, że faszystowskie podejście, bo w sumie napisałem od razu jak go wziąłem. Jakbym się pytał i czekał na odpowiedź, a ktoś by mi go sprzątnął to to nie byłoby już możliwości odwołania się dlatego, że jako pierwszy zgłosiłem się do rogera/bulka. Więc trochę niesprawiedliwe podejście.

 

Nie ma sytuacji opisanej w regulaminie, więc jak okaże się wasze ludzkie oblicze to raczej świat się nie zawali.

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie kontynuujmy już odbijania piłeczki, bo chciałem się dopytać czy to też jest ujęte w regulaminie? ;)

 

Ogólnie mam tylko wniosek, aby jednak iść na rękę managerowi.

 

Jako powód podaje, fakt że ta sytuacja nie jest sprecyzowana w regulaminie oraz moją postawę względem całej sytuacji. 

 

A że to tylko wniosek to wiadomo, że może być odrzucony :smile: więc będzie co będzie.

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obi żeby wyjaśnić do końca wszystkie "ale" wrzucam parę punktów z regulaminu:

 

 

O.1.d. "sezon regularny" - okres między oficjalnym rozpoczęciem, a oficjalnym zakończeniem sezonu FBX#1.
Co trzeba podkreślić i pamiętać daty te różnią się od tych znanych z NBA.

 

 

I.7. Oficjalny start nowego sezonu następuje 48 godzin po drafcie rookich.

 

 

II.3. W trakcie sezonu regularnego obowiązuje limit pensji drużyny, który jest stały i wynosi 460fppg.

 

Więc sprawa jest prosta - 48h po zakończeniu draftu rookie zaczynam sezon w fbx1 i musicie się trzymać w limicie salary cap.

 

 

Ale faktycznie brak jest w regulaminie zapisu co robimy w momencie, gdy danego zawodnika nie ma w temacie z pensjami. W sumie nie byłoby problemu jako takiego, gdyby nie to że w Regulaminie powołujemy się na listę stworzoną przez bulka:

 

 

II.6. Lista pensji wszystkich zawodników znajduje się w wydzielonym wątku na forum ligi i jest przygotowywana przez bulka lub komisarza ligi jak najszybciej to możliwe po zakończeniu całego, ostatniego sezonu regularnego w NBA.

 

Ten zapis moim zdaniem sugeruje, że lista ta jest wiążąca.

 

 

Proponuję rozwiązanie...w sumie to nie proponuję, a jedynie stwierdzam co następuje ;) - ban na 15 dni, Reed oczywiście na fa, Bennett wraca do Bucks. Uprzedzam że reklamacje od powyższego wyroku nie będą rozpatrywane :)

 

 

@wiLQ

Mam prośbę byś dopisał do Regulaminu w II.6 coś w stylu - "W przypadku braku gracza na liście pensji w wydzielonym wątku na forum, który dostępny jest na yahoo, obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. W momencie gdy nastąpi przekroczenie salary cap w momencie pobrania gracza, którego nie ma na liście pensji, GM karany jest miesięcznym banem. Wszystkie braki zawodników należy zgłaszać do Komisarza ligi FBX1 (Roger) lub FBX@ (bulek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiLQ

Mam prośbę byś dopisał do Regulaminu w II.6 coś w stylu - "W przypadku braku gracza na liście pensji w wydzielonym wątku na forum, który dostępny jest na yahoo, obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. W momencie gdy nastąpi przekroczenie salary cap w momencie pobrania gracza, którego nie ma na liście pensji, GM karany jest miesięcznym banem. Wszystkie braki zawodników należy zgłaszać do Komisarza ligi FBX1 (Roger) lub FBX@ (bulek).

... i tak powstal punkt II.6.a.

Choc troche edytowalem tresc [bez zmieniania sedna], wiec sprawdz czy trzyma sie to kupy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.