Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Deadline 31 sierpnia na wyrównanie liczby graczy do 13 w składzie. Kara to ban na waiver/fa od rozpoczęcia łowów przez miesiąc, plus wyrzucenie gracza draft&stash na listę waiver.

Pominales ta czesc, wiec nie uwazasz, ze to dobry pomysl zablokowac trejdy dopoki sie nie zejdzie do 13 graczy z kontraktem?

 

Z numerem 1 do Nuggets - Ben Simmons

To ogloszenie trejdu czy Krzemo nie wie ktorej druzynie przewodzi? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie autopickować ale wybór wśród pozostałych zawodników jest tak marny, że wydaje mi się iż ten autopick nic nie zmieni.

 

btw. taka sugestia dla wybierających. Jako że nie jestem 24h przed kompem, to czasu na wybór nie raz będzie po prostu więcej. Jak się ktoś zmieści w czasie przed autopickiem wykonanym przeze mnie, to nie ma problemu i wybór będzie ważny. kolejne 24h w takim przypadku lecą dopiero od momentu mojego posta na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Bosh do Bux

 

Mario Hezonja do Spurs

 

PeWee wyrzuca Treya Burkea

 

Ja wyrzucam Jarretta Jacka.

 

A niech mi się poszczęści, że CB zagra sezon bez żadnych zdrowotnych perturbacji... a wtedy: "started from the bottom now we're here" :grin: (czyt. 5-8)

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh był jedyną opcją, którą brałem pod uwagę, żeby zejść z salary.

Wymiana była możliwa tylko na prospect albo na pick.

 

Na Hezonje czaiłem się już wiele miesięcy, ale historia rozmów trade'owych z obi była zawsze burzliwa.

Tym razem poszło w miarę sprawnie.

 

Mimo, że wzmocniłem jednego z głównych rywali.. wierzę, że dla Spursów to była dobra decyzja.

Ryzyko podjęte przez obi (w jego sytuacji) też bym chyba podjął.

 

Zobaczymy jak wystartuje ten sezon... Jeżeli rzeczywiście Hezonja będzie potrzebował jeszcze 2-3 lata, żeby grać na poziomie 25-35 to pewnie będę się go starał wy'trade'ować dalej. Powinien mieć lepszą wartość wtedy od Bosha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.