Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

to ja się wystawię na ewentualne kpiny w kwietniu i powiem, że z samych projekcji wyszły mi takie średnie:

 

FP	TEAM
45,2	SAS
41,2	Seattle
40,7	Denver
40,6	Dallas
40,1	Milwaukee
40,0	Boston
39,4	Cleveland
38,6	Sacramento
38,4	LAL
37,4	Chicago
37,2	LAC
37,0	NYK
36,5	Phoenix
36,3	Detroit
35,7	Houston
35,5	Philadelphia
35,1	Indiana
34,4	Memphis
28,0	Miami
24,2	Orlando
czyli dominacja Pewee, a potem bardzo (właściwie 6 kandydatów do dwóch miejsc) zacięta walka o podium, ale uważam, że Roger skończy na drugim miejscu, bo jego aktywność na FA jest niedościgniona.

 

porównując to z przewidywaniami innych osób

 

AI	ja	Marcos	Wilq	TEAM
3	1	1	1	SAS
1	2	2	2	Dallas
	3	7	3	Seattle
4	4	12	13	Denver
5	5	5	7	Milwaukee
	6	6	6	Boston
	7	4	4	Cleveland
	8	11	8	Sacramento
	9	10	5	LAL
	10	13	12	Chicago
2	11	8	10	LAC
	12	3	9	NYK
18	13	18	15	Phoenix
	14	14	14	Detroit
	15	9	16	Houston
	16	15	11	Philadelphia
17	17	17	18	Indiana
16	18	16	17	Memphis
20	19	20	20	Miami
19	20	19	19	Orlando
widać, że co do denver oceny są mocno rozbieżne. co do LAC również, no ale optymizm ai wobec swojej drużyny nie dziwi, w przeciwieństwie do oceny mojego zespołu przez Marcosa ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę się zabrać za przewidywania, może się uda zebrać w sobie w ciągu kolejnych dni. Co do Mavs, to zakończenie sezonu na podium będzie dla mnie dobrym wynikiem, a biorąc pod uwagę fakt, że od 10 lat nikt nie zrobił b2b, a od 2011 żaden mistrz w kolejnym sezonie nie był nawet na podium, to wręcz bardzo dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się wystawię na ewentualne kpiny w kwietniu i powiem, że z samych projekcji wyszły mi takie średnie:

Dzieki za to! A roznice miedzy tymi srednimi i kolejnoscia to Twoja opinia? Ktore traktowac jako ostateczne?

 

Czyli dominacja Pewee

Ale ze srednia 45+?? Dawno wspomnialem, ze gramy o drugie miejsce, ale to brzmi jakos wysoko, jaki jest rekord?

 

porównując to z przewidywaniami innych osób

 

AI	ja	Marcos	Wilq	TEAM
3	1	1	1	SAS
1	2	2	2	Dallas
	3	7	3	Seattle
4	4	12	13	Denver
5	5	5	7	Milwaukee
	6	6	6	Boston
	7	4	4	Cleveland
	8	11	8	Sacramento
	9	10	5	LAL
	10	13	12	Chicago
2	11	8	10	LAC
	12	3	9	NYK
18	13	18	15	Phoenix
	14	14	14	Detroit
	15	9	16	Houston
	16	15	11	Philadelphia
17	17	17	18	Indiana
16	18	16	17	Memphis
20	19	20	20	Miami
19	20	19	19	Orlando
widać, że co do denver oceny są mocno rozbieżne.

 

Z drugiej strony skali jest pewniak Bostonu z 6, 6, 6 i Pistons z 14, 14, 14 ;-)

 

Co do rozbieznosci wobec Denver to chyba zalezy od zalozen co lk#1 zrobi z druga polowa skladu?

Bo ta gorna spokojnie nadaje sie do walki, ale ta dolna nie, wiec czy bedzie parcie w kierunku solidniakow czy prospektow?

Ja zalozylem to drugie. Zwlaszcza, ze przez zdrowie i tankowanie w NBA moze stracic sporo gier.

 

Plus wychodzi na to, ze jakos optymistyczniej patrze na LAL, wiec Jendras nie zawiedz mnie tym zbieraniem leszczy ;-)

 

Zas z Chytruzem zakladacie wyprzedaz? W sumie tej mozliwosci nie uwzglednilem...

 

co do LAC również, no ale optymizm ai wobec swojej drużyny nie dziwi, w przeciwieństwie do oceny mojego zespołu przez Marcosa ;]

Jak to mozliwe, ze oceniasz swoja druzyne najnizej z typujacych??? Czyzbys zdradzil swoje plany na sezon? ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za to! A roznice miedzy tymi srednimi i kolejnoscia to Twoja opinia? Ktore traktowac jako ostateczne?

te w których Roger jest wyżej ;]

 

Ale ze srednia 45+?? Dawno wspomnialem, ze gramy o drugie miejsce, ale to brzmi jakos wysoko, jaki jest rekord?

46,1 Mara w 2008.

 

 

 

Co do rozbieznosci wobec Denver to chyba zalezy od zalozen co lk#1 zrobi z druga polowa skladu?

Bo ta gorna spokojnie nadaje sie do walki, ale ta dolna nie, wiec czy bedzie parcie w kierunku solidniakow czy prospektow?

Ja zalozylem to drugie. Zwlaszcza, ze przez zdrowie i tankowanie w NBA moze stracic sporo gier.

o ile nie patrzymy jakoś bardzo pesymistycznie na Covingtona oraz Boguta, to bez większych korekt nuggets powinni być w czołówce.

 

Plus wychodzi na to, ze jakos optymistyczniej patrze na LAL, wiec Jendras nie zawiedz mnie tym zbieraniem leszczy ;-)

do Jendrasa pasuje właśnie to, co napisałeś o denver. ma mega mocny top, ale ze 4 zawodników w rotacji mu IMO brakuje.

 

Zas z Chytruzem zakladacie wyprzedaz?

nie. po prostu sceptycyzm wobec Evansa plus takie sobie uzupełnienia.

 

 

 

Jak to mozliwe, ze oceniasz swoja druzyne najnizej z typujacych??? Czyzbys zdradzil swoje plany na sezon? ;-)

tak mi wyszło z projekcji i tyle. oczywiście będę próbował to poprawić, ale póki co wygląda to tak, a nie inaczej.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46,1 Mara w 2008.

To rekord raczej jest bezpieczny... i nie dziwne, ze go nie pamietalem ;-)

 

o ile nie patrzymy jakoś bardzo pesymistycznie na Covingtona oraz Boguta, to bez większych korekt nuggets powinni być w czołówce.

Tzn ile rozegranych gier nie oznacza pesymizmu wokol Boguta? 

 

do Jendrasa pasuje właśnie to, co napisałeś o denver. ma mega mocny top, ale ze 4 zawodników w rotacji mu IMO brakuje.

Fair, ale u niego latwiej przyjac, ze ich szybko wymieni, nie? IMO Jendras duuuzo predzej wywali swoje doly za goracych FAsow niz lk#1 zrezygnuje z prospektow na rzecz weterana dajacego okolice 30stki. Choc oczywiscie moge sie mylic ;-)

 

nie. po prostu sceptycyzm wobec Evansa plus takie sobie uzupełnienia.

Hmmmmmmmm, czyli nie robisz poprawki na przyszle zmiany w skladzie? Bo ja u nietankerow zakladam wywalanie leszczy i zastepowanie ich z FAsow, a nie trzymanie caly sezon gosci na poziomie 15-25. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi wyszło z projekcji i tyle. oczywiście będę próbował to poprawić, ale póki co wygląda to tak, a nie inaczej.

 

Te, te, Ty mi tu nie obniżaj lotów, bo postawiłem na Twoje TOP3 u buka grubą kasę ;)

My nie lubimy określeń "postaram się" - może trzeba do Ciebie wysłać chłopaków żeby Ci zaczęło bardziej zależeć?

A tak na poważnie to jak sam tak słabo się oceniasz to już na starcie chyba moje wróżenie słabo wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, na pewno będą robić jakieś zmiany, ale trudno zakładać, że każdy nachapie się najlepszymi kąskami z FA.

Tego nie zakladam tylko tzw srednich FAsow tzn maxy w okolicach 30 i wiekszosc miedzy 25-30.

Czyli jak nietanker ma w aktywnym skladzie kogos kto wg mnie bedzie robil 20 fppg to licze go jako 25-30.

 

A tak na poważnie to jak sam tak słabo się oceniasz to już na starcie chyba moje wróżenie słabo wygląda ;)

Jak wspominalem wiekszy optymizm wobec tegorocznej druzyny loraka niz zeszlorocznej wygladal dziwnie nawet przed ta wypowiedzia ;-) Teraz sie zastanawiam czy lorak nam nie oswiadczyl iz rozwaza przytankowanie bo zeby zajac 12 miejsce musialby chyba odpuscic druga polowe sezon... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29,5 co przy prawie 300 meczach rozegranych zawodnikami z FA jest dobrym wynikiem.

 

Liczyłem to jak były jeszcze ze dwa tygodnie do końca sezonu, wiec może coś nadrobił.

 

Ale ja miałem chyba ponad 33, więc proszę mnie tam czym prędzej przesunąć co najmniej na 3 miejsce w tych tabelkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile miałeś, bo mam tylko kilku GMów sprawdzonych (i ponad 200 meczów z FA miał Jednras oraz ja kręcąc niższe średnie niż Roger), a teraz dostępu do gamelogów nie ma (albo nie umiem znaleźć).

 

EDIT

chyba też miałeś ponad 200 meczów i średnią powyżej 30, a więc faktycznie trzeba by cię dać wyżej ;]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem chyba ponad 33, więc proszę mnie tam czym prędzej przesunąć co najmniej na 3 miejsce w tych tabelkach.

chyba też miałeś ponad 200 meczów i średnią powyżej 30, a więc faktycznie trzeba by cię dać wyżej ;]

Przy zalozeniu, ze powtorzy ten wynik...

 

Z mojej strony u Rogera male znaczenie ma fp od FAsow w 2015/16, a duzo wieksze sama aktywnosc w ich pobieraniu [100+! Czyli ma regularnie pierwszenstwo w wyborze] oraz chec do trejdowania nawet najlepszych graczy. Chytry nie pchnie Currego zeby troche zyskac na ten sezon, a Roger juz pare razy wymienial caly fundament - w 2012 mial Kobo, w 2013 Paula, w 2014 mial Duranta i Lillarda, w 2015 Russa i Whiteside'a, a w tym Hardena i PG13. Jakims cudem tylko Gasol i Monta sie ostali na dluzej, wiec pewnie nikt ich nie chcial ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku walczę o czołówkę, więc Gasol jest praktycznie nietrejdowalny, nie pchnę go tankerom, bo im gość ważący 60fp i mający 36 lat nie jest do niczego potrzebny, a nie mogę go też przecież sprzedać do bezpośredniej konkurencji w walce o czołowe lokaty, a to w sumie jest jego jedyny market.

 

Nie zmienia to faktu że w sumie Gasola nigdy sprzedawać nie chciałem. Od momentu powstania fbx jego średnia z 12 lat wynosi 56fp, a ostatnie dwa sezony w jego wykonaniu to 4 i 5 średnia fp w jego karierze. Nieziemskie longevity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.