Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wciąż czekam na ten swój sezon i się nie mogę doczekać. Podstawy są jak co roku tylko nic z tego nie wychodzi.

Ale jak definiujesz swój sezon i podstawy ? Na moje oko masz skład na drugą 10tkę bez większych aspiracji, chyba że Bledsoe rozegra sezon życia i przestanie się łamać, Whiteside dorzuci kolejne 10, Hood wystrzeli do 50, a Marvin WIlliams będzie mia breakout year w 11 sezonie ? Bez złośliwości zupełnie, pytam tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Bosh do Bux

Mario Hezonja do Spurs

A niech mi się poszczęści, że CB zagra sezon bez żadnych zdrowotnych perturbacji...

"Chris Bosh has failed his physical and will not be cleared for training camp according to Tim Reynolds of the AP."

 

Ooops! Takze PeWee w ostatniej chwili wcisnal tego zgnilego kartofla ;-)

 

Swoja droga, zwrociliscie uwage, ze w tym sezonie gramy tylko o 2 miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę na to, że po odwołaniu do NBAPA znajdzie miejsce gdzieś gdzie opanują ten problem. Na ten moment to są tylko pobożne życzenia, ale skoro CB deklarował, że jest gotowy an trainig camp, to pewnie znajdzie się zespół, który da mus szanse na sprawdzelnie się w nowym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft zakończony to teraz jest czas, do nocy z niedzieli na poniedziałek, do 0:03 na zejście z salary. Posty dotyczące zejścia z salary po tej godzinie nie będą brane pod uwagę :]

 

Na 1 stronie tematu są aktualne składy. Odnośniki do zawodników mogą nie działać, walczę z tym jeszcze w wolnym czasie. Gdyby się coś nie zgadzało w składach dajcie znać.

 

Begin season klikam od razu w poniedziałek rano.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.