Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też nie rozumiem...

Tak dla jasnosci, pytam z ciekawosci o zalozenia, ale...

 

Ale gdyby upadł

A czemu miałby upaść?

... wg mnie ten trejd nijak nie nadaje sie na weto.

Zwykle 1-za-1 solidniakow, obaj w nowych okolicznosciach, wiec jest duzy przedzial mozliwych scenariuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bardziej ssie?

...opcja Daily-Tomorrow, możliwość wetowania trejdów, mój skład, czy IL slot?

 

Może nawet nie tyle IL slot, co bardziej nieogarnianie tego przez Y!

 

Jak ktoś się dziwi, że ja czepiam się wetowania trejdów, to z góry odpowiadam na pytanie...

Tak, nadal zrobiłbym ten deal, przed którym mnie uchroniliście... :onthego:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To um, jaka jest wlasciwie Twoja motywacja w tej wymianie?

Statystyki :nevreness:  Produkcja Lawsona mnie nie zadowala, słabe skuteczności, sporo strat i to mimo ogromnych minut. Przy Hardenie brakuje dla niego piłki. Porzingis daje dużo małych rzeczy, poza tym jako debiutant powinien być lepszy, a nie gorszy. W rotacji Knicks są już zdrowi wszyscy wysocy, więc spadku minut też się nie spodziewam.

Nie wiem co bardziej ssie?

...opcja Daily-Tomorrow, możliwość wetowania trejdów, mój skład, czy IL slot?

 

Może nawet nie tyle IL slot, co bardziej nieogarnianie tego przez Y!

 

Jak ktoś się dziwi, że ja czepiam się wetowania trejdów, to z góry odpowiadam na pytanie...

Tak, nadal zrobiłbym ten deal, przed którym mnie uchroniliście... :onthego:

 

Pozdrawiam

Chętnie przytulę Aldridga, więc w razie czego czekam na oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bardziej ssie?

...opcja Daily-Tomorrow, możliwość wetowania trejdów, mój skład, czy IL slot?

Zdecydowanie Twoj sklad ;-)

Chociaz ta pierwsza opcja juz spowodowala, ze nie pobralem paru gosci by ich wystawic na 1-2 mecze...

 

Statystyki :nevreness:  Produkcja Lawsona mnie nie zadowala, słabe skuteczności, sporo strat i to mimo ogromnych minut. Przy Hardenie brakuje dla niego piłki. Porzingis daje dużo małych rzeczy, poza tym jako debiutant powinien być lepszy, a nie gorszy. W rotacji Knicks są już zdrowi wszyscy wysocy, więc spadku minut też się nie spodziewam.

Znaczy nie wierzysz w rookie wall?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie wierzysz w rookie wall?

Wierzę przed draftem, ale zazwyczaj jeżeli ktoś już na jakimś tam poziomie wystartuje, to raczej nie powinien gwałtownie spadać. Bardziej martwię się, czy Porzingis wydoli 82 mecze sezonu regularnego w dobrym zdrowiu. 

Poza tym, niezależnie co zrobię, to i tak nie pogorszę swojej sytuacji wyjściowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 15 punktów roto? :smile:

Jakie 15, 9 minimalnie można mieć! 

 

A rano Benon przyklepał dwie oferty... 

 

Nie oceniam żadnej, szczególnie swojej (od Sławka miałem bardzo podobną), która jest sporym ryzykiem z mojej strony, ale próbuję coś wdrażać, zobaczymy jaki będzie efekt. 8 zawodników w wymianie, ufff... Ciężko będzie pobić w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 15, 9 minimalnie można mieć! 

 

A rano Benon przyklepał dwie oferty... 

 

Nie oceniam żadnej, szczególnie swojej (od Sławka miałem bardzo podobną), która jest sporym ryzykiem z mojej strony, ale próbuję coś wdrażać, zobaczymy jaki będzie efekt. 8 zawodników w wymianie, ufff... Ciężko będzie pobić w tym sezonie.

Wymiana interesująca zwłaszcza, że w którejś z lig trzecich James poszedł chyba za Vucevića :nevreness:  Ale rozumiem Twoją motywację i nie ma się do czego przyczepić w żadnej z wymian :nevreness:  Benon bardzo szybko robi rewolucję w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.