Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zaleta jest taka, że nie mam wtedy takiej konkurencji w walce o gości spoza stałej rotacji

W jaki sposob jest mniejsza konkurencja? Przeciez teraz tez wszyscy poluja na perelki, jest mniej sadzania starterow przez odpoczynek i do tego mamy wiecej zawodnikow do wywalenia.

 

Heh zdziwiłem się że ta wymiana przeszła. Teraz dużo bardziej podoba mi się mój skład

To zdanie byloby prawdziwe przy kazdym oddaniu wysokiego za PG, ktory nie jest leszczem ;-)

 

za ala dostałem parę śmiesznych propozycji i wydawało mi się że po prostu jego pozycja jest już bardzo niska

Pytanie brzmi czy nie bedzie wyzsza? IMO tak, ale rozumiem chec pozbycia sie go za pasujacego gracza.

 

A co do IL wygląda to w taki sposób że teraz żeby wystawić Jabariego muszę zrobić miejsce w składzie i jak dla mnie jest to sensownie pomyślany system.

A wg mnie nie bo to oznacza, ze mozesz miec tygodniami 14 zdrowych zawodnikow i tylko czekac az ten jeden dojdzie do formy. Ale dobrze wiedziec jak to dziala i tak trzeba z tego korzystac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie nie bo to oznacza, ze mozesz miec tygodniami 14 zdrowych zawodnikow i tylko czekac az ten jeden dojdzie do formy. Ale dobrze wiedziec jak to dziala i tak trzeba z tego korzystac.

Można mieć tygodniami zdrowego grajka i można to wykorzystywać ale jest jeden problem - z FA nikogo nie pociągniesz bo będzie info, że wpierw trzeba uporządkować sytuację z IL slotem. Miałem tak z Rosem na początku sezonu. Do tego dodaj, że wywalenie kogoś zadziała w dniu następnym (przez daily - tomorrow) i masz całkiem spore utrudnienie.

Nie pamiętam jak z handlem z kimś innym, chyba działa w takim wypadku ale głowy uciąć nie dam.

 

Więc to nie jest tak, że za darmochę można przetrzymywać grajka zdrowego na dodatkowym slocie. Są w takim przypadku minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć tygodniami zdrowego grajka i można to wykorzystywać ale jest jeden problem - z FA nikogo nie pociągniesz bo będzie info, że wpierw trzeba uporządkować sytuację z IL slotem. Miałem tak z Rosem na początku sezonu. Do tego dodaj, że wywalenie kogoś zadziała w dniu następnym (przez daily - tomorrow) i masz całkiem spore utrudnienie.

Baaa, nawet grajka z BN na grający slot nie można wstawić. Średnio opłacalny interes :smile:

O tym MKA nie wspomnial, a to kluczowe... w takim razie wg mnie super dziala IL i dzieki za info ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym MKA nie wspomnial, a to kluczowe... w takim razie wg mnie super dziala IL i dzieki za info ;-)

 

Jak nie można, jak można. Ktoś tu bajki opowiada. Ja mam cały czas Covingtona na IL i sobie zmieniam skład jak chcę w ramach tego co mam.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington był INJ wcześniej i jeśli GM nie próbował wystawić go do grającego zespołu tyko zostawił na IL spocie na czas jednomeczowego "odrodzenia", nikogo też w tym czasie nie wywalał (i chyba też nie pobierał z FA) - to może sobie go na IL trzymać ile wlezie (chyba) - nawet mimo tego, że Cov ma teraz OUT i na IL spot z takim statusem się go wstawić nie da.

jeśli jednak na moment chociaż GM wystawiłby go do grającego składu - musiałby kogoś spuścić a teraz nie mógłby Cova na IL wstawić (bo na ten moment ma on znowu OUT mimo zapowiadanej absencji na kolejne 2 tygodnie)

 

takie to są zaobserwowane na razie przeze mnie uroki IL - ale i tak lepsze to niż nic w wypadku kontuzji

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington był INJ wcześniej i jeśli GM nie próbował wystawić go do grającego zespołu tyko zostawił na IL spocie na czas jednomeczowego "odrodzenia", nikogo też w tym czasie nie wywalał (i chyba też nie pobierał z FA) - to może sobie go na IL trzymać ile wlezie (chyba) - nawet mimo tego, że Cov ma teraz OUT i na IL spot z takim statusem się go wstawić nie da.

jeśli jednak na moment chociaż GM wystawiłby go do grającego składu - musiałby kogoś spuścić a teraz nie mógłby Cova na IL wstawić (bo na ten moment ma on znowu OUT mimo zapowiadanej absencji na kolejne 2 tygodnie)

 

takie to są zaobserwowane na razie przeze mnie uroki IL - ale i tak lepsze to niż nic w wypadku kontuzji

 

To jest jasne (przynajmniej dla tych, co zdążyli już mieć gości injured ;]). Rzecz w tym natomiast, że kolek23 napisał, że nie można w takiej sytuacji (z gościem na IL) robić zmian Bench - skład i na odwrót, co nie jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie sytuacja o której pisze kolek może mieć miejsce właśnie wtedy, gdy nawet na chwilę  typka z IL spota wstawiłbyś/próbowałbyś wstawić do grającego składu a jego status się zmienił (np jak u Covingtona na OUT teraz) - wtedy i przesunięcia z bencha są problemem bo yahoo drze się o uporządkowanie sytuacji na IL spocie (bo już z OUT gracz na IL spota się nie kwalifikuje)

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jasne (przynajmniej dla tych, co zdążyli już mieć gości injured ;]). Rzecz w tym natomiast, że kolek23 napisał, że nie można w takiej sytuacji (z gościem na IL) robić zmian Bench - skład i na odwrót, co nie jest prawdą.

 

Chodzi o sytuację, gdy gościowi, który był kontuzjowany i którego wstawiłeś na IL, zniknęła kontuzja, a Ty nadal go tam trzymasz. Wtedy ruchy resztą teamu są zablokowane – tak jak pisał MKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o sytuację, gdy gościowi, który był kontuzjowany i którego wstawiłeś na IL, zniknęła kontuzja, a Ty nadal go tam trzymasz. Wtedy ruchy resztą teamu są zablokowane – tak jak pisał MKA.

 

Nie jest tak. Zmiany Bench -> PG, SG itd i na odwrót można robić z 14. gościem na IL, który nie ma już statusu INJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.