Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero w czwartek będziemy mogli korzystać z naszych kolesi, WTF?

 

Bo wymianę klepnęliście chwilę po zmianie daty, więc dzisiejszy dzień nie liczy się jako pierwszy, tylko poniedziałek, a potem jeszcze wtorek to czas na ewentualne veto i potem trejd przechodzi w środę rano po zmianie daty ale ze względu na opcję Daily-Tomorrow zawodnik w składzie będzie dopiero w czwartek ;)

 

Zaraz pewnie Wilq się odezwie na temat kolejnej wady opcji Tomorrow ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę przed draftem, ale zazwyczaj jeżeli ktoś już na jakimś tam poziomie wystartuje, to raczej nie powinien gwałtownie spadać.

Jak to nie? Przeciez dokladnie na tym polega rookie wall...

Zadziwiaja mnie Twoje niektore zalozenia ;-)

 

Poza tym, niezależnie co zrobię, to i tak nie pogorszę swojej sytuacji wyjściowej:)

Tu sie mylisz, w fantasy zawsze moze byc gorzej! Chocby przez zdanie "moj najlepszy zawodnik sie polamal".

 

Nie oceniam żadnej, szczególnie swojej (od Sławka miałem bardzo podobną), która jest sporym ryzykiem z mojej strony, ale próbuję coś wdrażać, zobaczymy jaki będzie efekt. 8 zawodników w wymianie, ufff... Ciężko będzie pobić w tym sezonie.

Fluber cos wymysli ;-) BTW, mam nowa teze, Fluber celowo opuscil draft zeby zaczac z dolka bo wtedy jest w najlepszej sytuacji zeby klepac mnostwo wymian naprawczych ;-)

 

Benon bardzo szybko robi rewolucję w składzie.

IMO to sluszna reakcja przy braku perspektyw i slabym poczatku. 

 

Co do samych trejdow to matek dokonczyl dziela z tankowaniem FT%, ale przy okazji chyba odpuscil trojki i straty?

Slawek probuje buy-low z rozczarowujacym Aldem [przed sezonem Mccollum i Pope byloby wysmiane ;-) Ale ladnie mu pasuje, damn!], a Benon wciska reset na draft i zaczyna z prawie nowym skladem?

 

Dopiero w czwartek będziemy mogli korzystać z naszych kolesi, WTF?

Zaraz pewnie Wilq się odezwie na temat kolejnej wady opcji Tomorrow ;)

Pewnie! Bo to wada, o ktorej nikt nie wspomnial w dyskusji - we wszystkich trejdach wszyscy beda czekac o dobe wiecej... ale hej, sami tego chcieliscie ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fluber cos wymysli ;-) BTW, mam nowa teze, Fluber celowo opuscil draft zeby zaczac z dolka bo wtedy jest w najlepszej sytuacji zeby klepac mnostwo wymian naprawczych ;-)

 

Cieszę się, że uważasz, że jedyną drogą do zjebania przeze mnie draftu jest odpuszczenie go :nevreness:

 

Na razie zrobiłem dwie dobre wymiany i w projekcjach wygląda to teraz zdecydowanie lepiej. Jak dalej będę niezadowolony to będę reagował na bieżąco :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dałem czadu z Canaanem... ale na coś trzeba tę kasę wydać. Może akurat będzie trzaskał dalej te trójki.

Glownie dales czadu bo jest leszczem i nawet nie trzeba bylo go brac z waivera ;-) 

 

No i pięknie, już jestem na podium :nevreness:

A wiLCzy chyba śpi, skoro jeszcze w swoim stylu nie zareagował :-)

Powstrzymalem sie, niech sie pociesza jak moze tymi nadgranymi meczami ;-)

Pewnie dzieki Daily Tomorrow wpadl w szal pickupow bo pobiera wszystko co sie rusza... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie dales czadu bo jest leszczem i nawet nie trzeba bylo go brac z waivera ;-) 

 

Powstrzymalem sie, niech sie pociesza jak moze tymi nadgranymi meczami ;-)

Pewnie dzieki Daily Tomorrow wpadl w szal pickupow bo pobiera wszystko co sie rusza... ;-)

Prz daily today wpadłbym w ten sam szał, tylko miał mniej odegranych meczów :nevreness:

Ja się nie powstrzymam, na koniec sezonu wygrywa ten kto ma najwięcej punktów na totalach, a nie na średnich :nevreness:  Masz tyle gier w plecy, co ja do przodu :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie powstrzymam, na koniec sezonu wygrywa ten kto ma najwięcej punktów na totalach, a nie na średnich :nevreness:

Jasne, ale grasz jakby decydowaly totale w listopadzie czy lutym, a nie za caly sezon ;-)

 

Masz tyle gier w plecy, co ja do przodu :nevreness:

No i? Ot zebralo sie pare kontuzji i tyle... nic szczegolnego na tym etapie sezonu.

 

Tak dla jasnosci, mi sie podoba, ze sa rozne strategie i chcialbym zeby wszyscy grali jak Ty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale grasz jakby decydowaly totale w listopadzie czy lutym, a nie za caly sezon ;-)

 

No i? Ot zebralo sie pare kontuzji i tyle... nic szczegolnego na tym etapie sezonu.

 

Tak dla jasnosci, mi sie podoba, ze sa rozne strategie i chcialbym zeby wszyscy grali jak Ty ;-)

Decydują na koniec sezonu to prawda, ale znajdź ligę na e-nba w której w zeszłym sezonie 10 graczy rozegrało 822 mecze :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy takie nadgrane mecze teraz to zły omen? w zeszłym sezonie też tak miałem, że 90% sezonu miałem najwięcej nadgranych meczy i koniec końców obroniłem się pudłem przed spadkiem ^^

 

też gram obecnie ile wlezie i tylko fluber mnie prześcignął. w sumie uważam, że lepiej teraz grać wszystkim co można niż ostatnie 2 miechy kombinować jakby tu wyrobić mecze. może choćby dlatego, że przez to niedogrywałem już ze 20+ meczy. więc wolę na zaś robić na plus a potem zawężać rotację.

ponadto teraz przy tak małej próbce meczy średnie skaczą jak sądzę równie mocno co totale i wnioski wyciągać będzie można po co najmniej miesiącu grania. przynajmniej takie moja zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wrzuciło mi do składu Porzingisa i projekcje bardzo mi się podobają. Dla TOP 10  ze średnich statystyk z całego sezonu wychodzi, że będę trzeci :nevreness: Szkoda tylko, że Smith, McConnell i Thornton nie będą tak grali cały sezon i będę musiał ich kimś zastąpić w rotacji w trakcie sezonu :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.