Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, mam kolejny transferek, tym razem z fluberem. Mój piąty, flubera nr. 4, więc odjeżdżamy pozostałym w liczbie wymian :smile: jako ciekawostka - nie ma wymiany, w której nie uczestniczył fluber lub ja, teraz wymieniliśmy się między sobą. 

 

Co dostaję... 

 

Hibbo - przydadzą się bloki. Poza tym... mam go zawsze w jakiś zespołach, co roku mój pewny punkt, teraz będzie mój we wszystkich ligach roto. Nieźle wyszło, cieszy mnie to, jako wiecznego fanboya. 

 

Wiggins - chciałem dobić trochę w punktach, a Andrew ostatnio jest regularny i sypie dobrze na niezłym procencie. 

 

Gordon - dopełnienie, ale swoje dołoży tu i tam. Wzięty ze względu na słąbe osobiste. 

 

A co oddałem i dlaczego... 

 

Payton - irytuje mnie już tym, jaki jest nierówny. W dodatku kaleczy fg, a te chcę utrzymać wysoko, skoro odpuściłem ft. Bez większego żalu. 

 

Noel - tutaj już trochę szkoda, bo lubię gościa, ale nie zadowala mnie do końca w tym sezonie. Irytuje dużą ilością strat i też fatalnym fg. 

 

Zach - długo na niego czekałem po wymianie za Ellisa, wczoraj nie wystawiłem jak już zagrał. Szkoda, ale bez niego też jakoś sobie radziłem. Wzięty ze względu na te kilkanaście punktów co mecz, ale Wiggins lepiej punktuje. Ciekawe, jak długo będzie zdrowy. 

 

Jak wyjdzie, zobaczymy. Z mojej perspektywy przede wszystkim Hibbert>Noel oraz Wiggins>Payton. Straty Zacha nie potrafię ocenić, bo jeszcze nie zapunktował u mnie ani razu. 

 

Dzięki fluber za trade, teraz poobserwujemy efekty. Ryzykownie, bo obaj jesteśmy wysoko. 

Raczej ciężko by było, żebyśmy obaj stracili. Ja liczę, że Okafor jednak dostanie kilka meczów zawieszenia i się trochę odbuduje z formą. Pozyskanie Paytona wynika z tego, ze Wroten, Masrhall i Evans zaraz wracają i boję się trochę o formę McConnela i Smitha. Schroder też nie jest pewniakiem na pozycji rozgrywającego. Priorytetem było pozyskanie drugiego centra, bo zarówno forma, jak i zdrowie Jeffersona mnie nie przekonuje. Boję się też o minuty Hibberta, który regularnie opuszcza czwarte kwarty. Gordon był poza rotacją, więc nie jest to dla mnie duża strata. Oddanie Wigginsa też nie powinno, bo według projekcji jego gra nie miała praktycznie żadnego wpływu na moje wyniki. Z aktualnym składem jednak nie widziałem szans na uzyskanie na koniec sezonu wyższego miejsca niż aktualnie zajmuję na średnich, więc postanowiłem wykonać kolejny ruch.

 

Listopad się nie skończył, a mi zostało z draftu 3 zawodników...

 

Tak z ciekawości Wilq, to po której stronie wymiany wolałbyś być?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się troszkę lepszego debiutu ze strony Milesa :tongue:

Jakby co to Ezeli w debiucie u mnie mial zero blokow, wiec tez czekam na wiecej ;-) 

 

Dobra, mam kolejny transferek, tym razem z fluberem. Mój piąty, flubera nr. 4, więc odjeżdżamy pozostałym w liczbie wymian :smile:

Gratki wymiatacie! Skoro na srednich dobiliscie do czolowki to moze taka wlasnie hiperaktywnosc poplaca?

 

W momencie wymiany byłem piąty na średnich. Tak żebyście potem pamiętali, że głównym powodem spadku nie był draft januarego :nevreness:

Listopad się nie skończył, a mi zostało z draftu 3 zawodników...

A potem bedzie czepianie sie jak to przedsezonowe opinie byly bledne... ;-)

 

Tak z ciekawości Wilq, to po której stronie wymiany wolałbyś być?

Raczej po Twojej. Wg mnie wymiana sprowadza sie do Hibbert vs Noel i przed sezonem chyba wszyscy woleliby tego drugiego, ale poki co gral taka kaszane, ze wyraznie lepszy byl ten pierwszy. Pytanie czy to sie utrzyma do konca czy odwroci? Nie mam pojecia, ale na dzis chyba bym predzej postawil, ze Noel sie odbije niz, ze Hibbert nie spadnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprowadzasz wymianę do Hibbo-Noel,

Sprowadzam bo w tej parze IMO moze byc najwieksza zmiana w wartosci po obu stronach co jest najciekawsza czescia. Pozostala czworka oczywiscie zmieni cos w tabeli, ale...

 

nie biorą pod uwagę np. tego, jaki boost da mi Wiggins w punktach oraz to, że podbiłem dodatkowo fg i obniżyłem straty?

Przeciez te zmiany zrobiles kosztem w innych kategoriach, wiec z tego nie wyjdzie czysty zysk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z marcosem i poszła wymiana:

ode mnie: Hassan + JJ

od marcosa: Batum + Parker

Czyli marcos odpuszcza asysty walczac o czolowke kategorii wysokich [w ten sposob dajac sobie floor powyzej stredy spadkowej?], a Zodd oslabia najmocniejsze strony na rzecz wzmocnien niskich statsow? Ciekawy zaklad...

Swoja droga, zwrociliscie uwage jak malo druzyn nie tankuje zadnej kategorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli marcos odpuszcza asysty walczac o czolowke kategorii wysokich [w ten sposob dajac sobie floor powyzej stredy spadkowej?]

Niekoniecznie odpuszcza bo liczę że Tyreke którego pozyskuję w drugim trejdzie zrobi swoje, i mam jeszcze też nadzieje że Wroten jak wróci to odpracuje ten slot IL.

Generalnie patrząc na oba deale to poprawiam bloki, reb i może FG% kosztem głównie 3pkt i to tam pewnie trochę spadnę ale może nie tak wiele.

Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodd, mogłeś ogłosić, że oddajesz Hassana za półdarmo. Moglibyśmy się dogadać, nie mam z tym problemu.

Półdarmo? A co byś przykładowo lepszego zaoferował? Tak z ciekawości, bo ja nie mam pomysłu co byłoby takie o wiele lepsze (choć dodam, że patrzę tylko na szybkiego przez koma, wiec mogę być ślepy).

 

Marcos zagadał i po długich negocjacjach doszliśmy do tego co poszło. Ja chciałem ciut więcej (Beal/Ariza zamiast Parkera) ale ogólnie jestem zadowolony. Teoretycznie wzmacniam ft%, 3p, pts, ast i stl. Kosztem zbiórek i bloków przede wszystkim, których i tak bym nie wygrał raczej.

A jak to w praktyce wyjdzie to się przekonamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byśmy ponegocjowali, a może nie. Pytań, prócz marcosa, o Hassana nie miałem więc to tylko gdybanie czy dostałbym więcej.

 

Tak od siebie dodam, że przed sezonem już z marcosem pisałem, ale wtedy 1 do 1 Hassan - Batum nie chciał :) Fakt, start sezonu Hassan zaliczył mega, ale Batum wiele w tyle nie jest.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, zwrociliscie uwage jak malo druzyn nie tankuje zadnej kategorii?

Tak ja na to zwróciłem uwagę.

 

Mamy na pewno oficjalne punty FT,FG,REB i AST. Powoduje to znaczne trudniejsze oszacowanie mediany czy overkilla w danej kategorii.

 

Przy okazji ogłoszę, że jak ktoś szuka AST to mam na sprzedaż, Dywana Wade'a, Darrena Collisona i last but not least Kobiego Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.