Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

A jak to wyglada z Waszego punktu widzenia?

 

Z mojego punktu widzenia, jeśli chodzi o czołówkę to mógłbym powtórzyć dokładnie to samo, co napisałem tydzień temu, czyli:

Wciąż najlepiej wygląda Sławek, bardzo dobrze także matek i MKA, potem Wilq, Benon, a potem to już chyba ja  :playful:

 

Na średnich już prawie wylazłem ze strefy spadkowej, choć musiałem wywalić na FA swojego drugiego najlepszego gracza :playful:

 

Powoli rozkręca się Gordon, na którego przechwyty i bloki liczę w dalszej części sezonu. Cieszę się, że jednak nie zdecydowaliście się zawetować wymiany Porzingis - Lawson :nevreness:

 

Wciąż mam tylko dwóch startujących centrów, co napawa mnie niepokojem. Myślę jednak, że w tej chwili mam większe szanse na utrzymanie się niż na spadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, jeśli chodzi o czołówkę to mógłbym powtórzyć dokładnie to samo, co napisałem tydzień temu, czyli:

Wciąż najlepiej wygląda Sławek, bardzo dobrze także matek i MKA, potem Wilq, Benon, a potem to już chyba ja  :playful:

Moglbys rozwinac dlaczego moja druzyne traktujesz dopiero jako #4?

 

Cieszę się, że jednak nie zdecydowaliście się zawetować wymiany Porzingis - Lawson :nevreness:

Moze sie okazac, ze byloby sluszne tylko w druga strone niz argumentowane ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys rozwinac dlaczego moja druzyne traktujesz dopiero jako #4?

 

Moze sie okazac, ze byloby sluszne tylko w druga strone niz argumentowane ;-)

Głównie biorę pod uwagę dwie przyczyny, niedograne mecze i to, ze nie wyobrażam sobie, żeby główny architekt Twojego sukcesu utrzymał takie średnie przez cały sezon :nevreness:

Natomiast możesz w łatwy sposób jeszcze bardziej poprawić swoją sytuację, pozbywając się przechwytów, nie ukrywam, że chętnie zrobiłbym z Tobą jakiś mały trejd na tym polu :nevreness:

W sumie chyba przesadziłem wrzucając Cię na czwórkę po tym tygodniu, ale wciąż mam wyżej Sławka i MKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan triple-double :smile:

Jak tak dalej pójdzie to koło sam mi bloki wygra ;)

Ale zauważyłeś że tego samego dnia na samych FT% poleciałeś -6?

Wiadomo że nie tylko przez Hassana ale miał w tym swój duży udział.

Choć do tego dnia i tak rzucał je nieźle więc kwestia jaki będzie trend ;)

 

A jak to wyglada z Waszego punktu widzenia?

Trochę lepiej, szczególnie że w końcu zaczęli u mnie trafiać więc poprawiło się w FG% i pkt.

Trend jest pozytywny ale różnice na razie są tak minimalne że na razie to bliżej do obrony przed spadkiem niż do walki o pudło ale nie dam się łatwo ;)

A tak z ciekawostek, też w nawiązaniu do powyższego wpisu dot. Hassana, to sprawdziłem sobie jaki wpływ ma u mnie DeAndre na FT% i wyszło mi że bez jego "wspaniałych występów" z linii miałbym 0,804 czyli 9 pkt roto więcej. Pewnie byłyby straty w innych kategoriach ale taki już jego urok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKA ma taki ekstremalny rozklad kategorii - z az 3 potencjalnymi puntami - ze moze mu zabraknac pola do manewrowania na zyskiwanie punktow roto, wiec jestem ciekaw co z tym zrobi.

Na ten moment nie planuje nic z tym robić, Już pod koniec draftu wiedziałem że to będzie dla mnie jedyna droga bo tak go skopałem w początkowej części i musiałem potem dobierać wysokich z blokami odpuszczając zupełnie trójki. Żałuje tylko że nie puściłem Amira za Crowdera jak był na to idealny moment, bo pasowało by te przechwyty trochę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kontuzji Valanciunasa z FA zniknęli już Patterson, Scola i James Johnson. Czekam aż ktoś w akcie desperacji przygarnie Bennetta :nevreness:

Nie zapominaj też o Biyombo :smile:

Ano, fantasy w pigulce, sie sepy rzucily i tylko niektorzy beda zadowoleni...

 

BTW, bez googlowania ktos wie co to kurde jest "subluxation of the proximal tibfib joint"????

Smart jak sie lamie to z jakas wydumana kontuzja czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, bez googlowania ktos wie co to kurde jest "subluxation of the proximal tibfib joint"????

Smart jak sie lamie to z jakas wydumana kontuzja czy jak?

Zamiast dowiadywać się co mu jest, proponuję klepnąć wymianę za wspomnianego wcześniej PatPata.

 

Mamy deal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś mnie dogonił w rozegranych meczach :nevreness:  Zupełnie nie rozumiem ruchu Pablo z wyrzuceniem Hilla. Tylu tam lepszych kandydatów do wywalenia. Dzisiaj na średnich wskoczyłem na siódme miejsce. Podoba mi się to, chociaż może to mieć wiele wspólnego z tym, że za ostatni tydzień mam 4 graczy w TOP 30 , w tym Porzingisa i Isha Smitha :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.