Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu, wiLQ! W końcu Miles zagrał tak, że cieszę się z jego pozyskania :smile:

Skoro mowa o "gwarancjach trejdowych" to Ezeli ma u mnie zero blokow w 3 meczach...

W zwiazku z tym zeby wyrownac te wczorajsze trojki CJa dzisiaj musialby miec z 5 ;-)

 

Chociaż i tak dalej uważam, że najlepszym graczem wymiany jest ten, dzięki któremu do niej w ogóle doszło, czyli... Mahinmi.

To ciesz sie, ze masz ciastko i zjadles ciastko ;-)

 

A gdzie wczorajsza tabelka Wilq?

Pisał, że teraz będzie co dwa tygodnie ;)

Yup. Od razu widac kto czyta, a kto nie ;-)

 

Za tydzień to już nie będę tak wysoko :playful:

IMO celem tabelek nie jest pokazywanie Ciebie w najlepszym swietle ;-)

Gdyby o to chodzilo to bym ich wcale nie wrzucal... #shotsfired

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla tankerow fg zobaczyc value Kobiego bez fg.. jest wtedy spokojnie top80 a wiec totalny stud w 15osobowej lidze.

 

Spakuje go chetnie w pakiecie z Darrenem Collisonem, ktory poczatek z powodu kontuzji mial przecietny ale dostal zaufanie Karla i w Jego koszykowce lada dzien bedzie robil srednio na mecz 16-2-4 na dobrym procencie i z 1.5-2 trojkami na mecz.

 

D Wade ma na jakos dziwnie niska ocene, mimo ze przez lata byl jednym a najlepszych gravzach fantasy. Ff mu troche szwankowalo, ale ostatnie dwa mecze 30 i 28 pktowe na swietnej skutecznosci zwiastuje ze wraca do bycia anchorem FG z pozycji guarda.

 

Last not least Jerys Bayless. Trener ceni go tak jak Pop Duncana dajac mu odooczac w meczu. Gosciu jest najlepszym pg w bux ma swietne warunki do bycia pewnym pg obecnej nba (swietny rzut, koziol i szybkosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla tankerow fg zobaczyc value Kobiego bez fg.. jest wtedy spokojnie top80 a wiec totalny stud w 15osobowej lidze.

 

Spakuje go chetnie w pakiecie z Darrenem Collisonem, ktory poczatek z powodu kontuzji mial przecietny ale dostal zaufanie Karla i w Jego koszykowce lada dzien bedzie robil srednio na mecz 16-2-4 na dobrym procencie i z 1.5-2 trojkami na mecz.

 

D Wade ma na jakos dziwnie niska ocene, mimo ze przez lata byl jednym a najlepszych gravzach fantasy. Ff mu troche szwankowalo, ale ostatnie dwa mecze 30 i 28 pktowe na swietnej skutecznosci zwiastuje ze wraca do bycia anchorem FG z pozycji guarda.

 

Last not least Jerys Bayless. Trener ceni go tak jak Pop Duncana dajac mu odooczac w meczu. Gosciu jest najlepszym pg w bux ma swietne warunki do bycia pewnym pg obecnej nba (swietny rzut, koziol i szybkosc)

I dlatego chcesz się ich pozbyć, bo tacy świetni? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego chcesz się ich pozbyć, bo tacy świetni? ;]

Nie bo tankuje ast, ale jak komus moj opis przeszkadza do doprecyzuje:

1. W przypadku baylessa zartowalem

2. W przypadkupozostalych graczy pewnie przesadnie podkolorawem, ale to ze Kobe ez fg ma taka value to polecam sprawdzic samemu na liczbach ze to akurat jest prawda. (chodzi o stan obecny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Lin to sama-sama, Jordan Hill to Chicken Team

Ciekawi mnie jak wygladaly negocjacje tego blockbustera ;-)

 

Plus pytanie do Slawka - przy sprzedaniu Tyreke z ILa za kogos zdrowego czy Yahoo wymusilo na Tobie wywalenie zawodnika czy sam z siebie to zrobiles? Jak to technicznie wygladalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus pytanie do Slawka - przy sprzedaniu Tyreke z ILa za kogos zdrowego czy Yahoo wymusilo na Tobie wywalenie zawodnika czy sam z siebie to zrobiles? Jak to technicznie wygladalo?

 

Yahoo wymusiło. Tak, jakbyś robił wymianę 1<->2... Przynajmniej tak jak kiedyś taka wymiana wyglądała, bo sam dawno nie robiłem, a w tym roku przy okazji dealu z Aldem jakies jaja były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pobraniach przez kontuzje takiego przykladowego Thortona o 3:40 rano nie moge sie zdecydowac czy mam sie cieszyc, ze jeszcze jest wyzszy poziom maniactwa, ktorego nie zaliczylem, a wiec totalnie nie zwariowalem czy moze jednak sie zastanawiac czy w tej grze tak wlasnie trzeba robic... prawda mac? ;-)

 

Plus nie ma za co matek z CJem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pobraniach przez kontuzje takiego przykladowego Thortona o 3:40 rano nie moge sie zdecydowac czy mam sie cieszyc, ze jeszcze jest wyzszy poziom maniactwa, ktorego nie zaliczylem, a wiec totalnie nie zwariowalem czy moze jednak sie zastanawiac czy w tej grze tak wlasnie trzeba robic... prawda mac? ;-)

 

Plus nie ma za co matek z CJem ;-)

klikałem add o 3:42, ale się spóźniłem :nevreness:

 

Najgorsze, że w LM zrobił to samo.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikałem add o 3:42, ale się spóźniłem :nevreness:

To jeszcze gorsze ;-)

Ale Ty regularnie o tej godzinie dzialasz, a mac chyba nie, wiec pewnie ogladal mecz na zywo czy cos... 

 

Najgorsze, że w LM zrobił to samo.

W Dynasty tez, wiec wszedl all-in i oby tylko kontuzja Arizy okazala sie drobna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikałem add o 3:42, ale się spóźniłem :nevreness:

A to bardzo boli, jak widzisz że jest jakiś rewelacyjny koleś, wolny sobie leży, niechciany, przymierzasz się, naciskasz plusik, potem chwila zastanowienia za jakiego scruba go wstawić i wtedy w zasadzie już jest Twój... A tu error i WTF?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pobraniach przez kontuzje takiego przykladowego Thortona o 3:40 rano nie moge sie zdecydowac czy mam sie cieszyc, ze jeszcze jest wyzszy poziom maniactwa, ktorego nie zaliczylem, a wiec totalnie nie zwariowalem czy moze jednak sie zastanawiac czy w tej grze tak wlasnie trzeba robic... prawda mac? ;-)

klikałem add o 3:42, ale się spóźniłem :nevreness:

Jak zobaczyłem info o kontuzji Arizy i statline Brewera jako najlepszy w meczu od razu o nim pomyslalem i go wszedzie staralem sie pobrac. Nagle 'wracam' z pobran, odswiezam mecz, a tam Thorton juz najlepszy statline z 32pktami.. i cała procedura od początku :smile:

 

Najgorsze, że w LM zrobił to samo.

Ale już w w h2h kto inny był szybszy (mimo, że jak 'zaczynałem' pobieranie thortona od 1 lub LM, to był jeszcze dostępny we wszystkich ligach zdaje się).

 

Tak czy siak, zawsze można go dostac na drodzę wymiany. Mama nadzieję, że HOU wreszcie zrozumie, że to świetna opcja na 6th-mana z ławki.

 

A to bardzo boli, jak widzisz że jest jakiś rewelacyjny koleś, wolny sobie leży, niechciany, przymierzasz się, naciskasz plusik, potem chwila zastanowienia za jakiego scruba go wstawić i wtedy w zasadzie już jest Twój... A tu error i WTF?! ;)

Wypisz wymaluj sytuacja z TJ Warrenem, z przed kilku dni :smile:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty regularnie o tej godzinie dzialasz, a mac chyba nie, wiec pewnie ogladal mecz na zywo czy cos... 

Mac też często poluje w nocy i nad ranem ;)

 

Plus nie ma za co matek z CJem ;-)

A spoko, jestem zadowolony z tej wymiany. Chociaż i tak najbardziej z tego grajka, dzięki któremu do niej w ogóle doszło :) 

 

Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie szybkiego zjazdu... chyba zbyt długo nic nie wymieniłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.