Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jacslowem wspomniałem o Bulls w konkekscie porażki Cavs przed finałem?

Bulls nie dojdą zapewne tak wysoko żeby spotkać się z Cavs w drabince

 

Poza tym czytaj ze zrozumieniem

Cavs nie mają konkurencji, no chyba że lue nagle zacznie seryjnie pograzac Cavs, a na to już sama obecność jamesa nie pozwoli

 

Choć dziś Bulls jako pierwsi sprawdza jak miękkie Kolana ma lue i jak szybko klęknie przed Lebronem

 

Z całym szacunkiem memento ale Spurs to książkowy przykład nie pakowania hajsu i ssania każdego kto jest na top liscie

GSW też nie skupowali jak pojebani a po prostu ogrywali tapenty

 

Cavs odwrotnie

"wygrywali" jedynki rokrocznie a potem oddali najlepszy prospekt

 

Ze Spurs oczywiscie zgoda, to taki Man Utd w kopanej. GSW to takie FC Porto poki co. Bulls chcieliby byc Barcelona a Cavs to Real Madryt : ) Z calosciowa ocena sytuacji GSW poczekajmy, tak jak mowie, do podpisywania nowych kontraktow, wtedy zobaczymy co to za organizacja. Sukces to jedna rzecz, druga rzecz to jak sie z tym sukcesem obchodzi w dluzszej perspektywie czasu. 

 

Przeciez chyba kazdy teraz jest ciekawy, czy bedzie roznica gry pod Lue czy nie. Jesli spadnie jakosc to znaczy, ze Blatt nie byl tylko figurantem.

Jesli opinia Haywooda (chyba najmocniejsza) i paru innych graczy, anonimowo (nie dziwne, biorac pod uwage, ze jest to czesc ich kontraktow), ze Blatt klaskal na treningach co by Big3 nie robili, a reszte rugal to chyba sobie nie zaskarbil ani Jamesa, ani reszty ruganych.

Memento

Cavs dali maxa tristanowi irvingowi i lovowi a ty krytykujesz GSW bo będą musieli przeplacic graczy którzy wygrali im tytuł i być może zrobili historyczny bilans?

Serio?

ja nie krytykuje GSW - udalo im sie dotrzec do finalu pierwszy raz od kilku dekad, wygrali, za male pieniadze, da sie ich lubic. Organizacje ocenimy chyba dopiero po tym, jak sobie poradzi z "balastem" presji, nowych kontraktow, konfliktow o $.

porownujac do Spurs, to GSW jako organizacja, wyglada przy nich jak gosc ktoremu pstryknieto zdjecie bo stal gdzie obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przewidywałem , że james zwolni Blatta przed tym sezonem bo widać było tę chemię która się ze soba nie łączy. Ogólnie LeKról jest ciężki do trenowania więc jeśli lider i trener nie mają wspólnego języka to siada to na całej ekipie. To jest tak zwana ATMOSFERA, która niejako też się przekłada na wyniki.

Ja mam to szczescie że jestem Spursem .... tralalala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors bliżej do SAS niż cavsom, bo ci pierwsi dbali o rozwój swoich i tylko uzupelniali skład

Cavs zrobili Jamesowi laske, zapomnieli o decision, o liście dali mu pełna kontrolę nad zespołem kupili/sprzedali/przedluzyli każdego kogo James ch ial czym wykazali kompletny brak kręgosłupa jako organizacja a ja czytam że GSW musi sobie z czymś poradzić?

 

GSW nke zachowują się jak dziwka Curryego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs odwrotnie

"wygrywali" jedynki rokrocznie a potem oddali najlepszy prospekt

taka to wlasnie jest odbudowa na topowych pickach co roku. kibice to uwielbiaja. dreszczyk emocji. a to wszystko gowno warte, bo pozniej okazuje sie, ze gosciem jest taki Butler. Lakers, taka organizacja, ojojoj, LA i te sprawy, najlepsi, miejsce pracy marzen. I co, okazuje sie, ze krol tez nagi ? Topowe picki i co ? Jajco, stoja w jednym rzedzie z 76 : )

a gdzie takiemu GSW do jakosci organizacji jak LAL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo udajesz zdziwionego, ze za kazdego gracza trzeba przeplacic,  

 

W którym momencie "udaje zdziwionego"? 

 

Po pierwsze - nic nie udaje.

Po drugie - nie wciskaj mi słów których nie napisałem

Po trzecie - czytaj ze zrozumieniem zamiast walić w klawiaturę bez sensu

Po czwarte - nie każdego gracza trzeba przepłacić jak się buduje drużyn na tu i teraz. A już na pewno nie trzeba było przepłacać TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW nke zachowują się jak dziwka Curryego

bo Curry byl nikim i dopiero w wieku 27lat, niespodziewanie, stal sie jedna z najjasniejszych postaci NBA, franchise playerem. zgodzisz sie, ze to troche inny kaliber talentu, wszystkiego, z porownaniu z takim Jamesem ktory w wieku 15-16lat podpisal kontrakt warty miliony, i od tego czasu, jako jeden z niewielu, wypelnia buty napelnione swoim hypem.

 

zaczekajmy z ocena kariery takiego Currego, jego decyzji nt kontraktow itd, jak troche pogra na tym najwyszym poziomie.

Gościem jest Butler?

A Wiggins to niby co? Koleś jest przezajebisty po obu stronach

mowie o tym, ze budowanie na topowych pickach to nie jest prosta kwestia, bo pozniej okazuje sie, ze taki Butler jest prze kotem, a my wzielismy np takiego Benetta. tough luck

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/cavaliers/video/teams/cavaliers/2016/01/23/1453507693673-160122-griff-presser.mov-246666

 

Konferencja GM (nie Jamesa) Cavs.

 

http://www.nba.com/cavaliers/video/teams/cavaliers/2016/01/22/1453439686066-160121-Coach-PostGM.mov-245378

 

Ostatnia konferencja Blatta po wygranej z Clippersami, poziom energii jakby przegrał, albo przeczuwał ścięcie.

Blatt tak sie zawsze zachowuje, jeszcze raczej nie wiedzial co sie stanie

 

Kobe okreslany jest c***em za swoj charakter ale to co odpierdala James to sie w pale nie miesci. Wyjebal coacha, wczesniej w Heat chcial zrobic to samo, pol zespolu to jego przyjaciolki. C'mon i niby ze to najlepszy gracz w historii? Zart. Mozgov po sezonie stad spierdoli bo nic go tutaj nie trzyma. Pytanko tylko gdzie. Love tez poleci tylko zobaczymy jaki pakiet wyrwa za niego. To jest groteskowy obraz zespolu. Wszyscy dupami przed Jamesem trzesa...

hola hola, na razie to ze Lebron wyjebal Blatta to nic potwierdzonego, pewne jest jedno, wyjebala Blatta jego indolencja, brak asertywnosci, i braki w grze z dystansu tylem do kosza i slaby wachlarz ruchow ofensywnych, co od lat mu wypominalem i przez co nigdy nie bylem jego fanem

 

GDZIE JEST RAPPAR JA SIE PYTAM, w temacie o LAL? myslalem ze jako wierny giermek Lebrona pozbierasz jego cegly jak Tristan Thompson, albo staniesz w rogu jak Mike Miller i odpalisz pare trojeczek

 

hue hue

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins nie jest jeszcze żadnym kotem mówienie ciągle o nim (chociaż jego lubię i w ogóle to co robią w Minnesocie) jako potencjalnym wzmocnieniu to jakieś nieporozumienie.

 Czy wygraliby mistrza rok temu jakby był Wiggins ? Nie

 Czy mieliby lepszy team w tym roku z nim a nie z Love'm ? Wątpliwe

 Czy gość by się rozwinął będąc 3 albo 4 opcją ? Raczej nie

Co więcej jakby był to pewnie nie byłoby trade'u JR Smitha i Shumperta, a dają obaj więcej na tą chwilę niż jeden Bennet, który do jakiejkolwiek taktyki z Lebronem pasuje jak pięść do oka, bo nie ma rzutu więc gdzie miałby grać potencjalnie ?

 

 Cavs musieliby wtedy wiedzieć że on się co najmniej tak rozwinie ( a to żaden gwarant, biorąc pod uwagę jak surowy był w ofensywie) a i tak przez kilka lat to żadne wzmocnienie by nie było, ani by się nie rozwinął pewnie tak jak się rozwiniął będąc którymś tam, w Socie jest nr. 1 bez presji może się rozwijąc. w Cavs byłby ciągle pod presją. A gadanie że by przedłużył karierę Lebrona to też znaki zapytania same czy naprawdę, bo Love i Iriving potencjalnie też są w takim wieku że równie dobrze mogą to zrobić.

 

Trade można krytykować tylko ze to że to był Kevin Love ale nawet z nim w zeszlym sezonie jak wszyscy byli zdrowi mieli najlepszą ofensywę bodajże, a w tym chyba byli w Top5 jeżeli chodzi o atak i obronę cały czas, a często wyżej.

Moim zdaniem Love jest po prostu źle wykorzystywany, zresztą zobaczymy jak będzie teraz, Love nadal ma przy nowym CBA dużą wartość nawet z tą pensją i można za niego na pewno coś ciekawego w razie potrzeby dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się tu bawicie :D

 

Zobaczymy co zmieni się w ich grze pod batutą Lue. Jakie to wielkie tajemnice rozwiąże mały człowiek z wielkimi warkoczykami, a jakich nie był w stanie rozwiązać jakby by nie było zasłużony w bojach trenejro. 

 

Na początku cieszyłem się, że Cavs postanowili wyjść z Mike'a Browna i Byrona Scotta i postawili na kogoś o wiele bardziej doświadczonego. Młody zespół który mógł uczyć się koszykówki od kogoś kto nie jest garniturem przy linii jak wspomniani wcześniej panowie. Ale LBJ postanowił wrócić i sprawa się zesrała. Oby Blatt znalazł zatrudnienie w jakieś młodej ekipie pokroju Soty.

 

Ciekawe co teraz z Kevinem, bo zanim jebnęło atomówką od Woja, to z tego co pamiętam dyskusja była o jego losie. 

 

Piosenka dla Kevina. Wcześniej dałem Varehehe na wokalu to mnie Ewlood wyśmiał. Ale to chyba się nadaje nie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy wygraliby mistrza rok temu jakby był Wiggins ? Nie

 Czy mieliby lepszy team w tym roku z nim a nie z Love'm ? Wątpliwe

 Czy gość by się rozwinął będąc 3 albo 4 opcją ? Raczej nie

Co więcej jakby był to pewnie nie byłoby trade'u JR Smitha i Shumperta, a dają obaj więcej na tą chwilę niż jeden Bennet, który do jakiejkolwiek taktyki z Lebronem pasuje jak pięść do oka, bo nie ma rzutu więc gdzie miałby grać potencjalnie ?

mozliwe

tak

tak

ma rzut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przemienił się w ścianę płaczu i projekcji.

 

"Biedny" Blatt traci prace i będzie mógł spotkać się z rodziną i dostanie jeszcze kilka mln $.

 

Kibicuje Cavs i ta decyzja mnie nie rusza. Cavs mimo pozytywnego bilansu, grali tak, jakby czegoś tam brakowało, może wstrząs wynikający zwolnieniem Blatta pozytywnie zadziała na ten zespół.

 

@Kubbas - Blatt czasem był bardziej energetyczny na konferencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z calosciowa ocena sytuacji GSW poczekajmy, tak jak mowie, do podpisywania nowych kontraktow, wtedy zobaczymy co to za organizacja. Sukces to jedna rzecz, druga rzecz to jak sie z tym sukcesem obchodzi w dluzszej perspektywie czasu. 

 

ja nie krytykuje GSW - udalo im sie dotrzec do finalu pierwszy raz od kilku dekad, wygrali, za male pieniadze, da sie ich lubic. Organizacje ocenimy chyba dopiero po tym, jak sobie poradzi z "balastem" presji, nowych kontraktow, konfliktow o $.

porownujac do Spurs, to GSW jako organizacja, wyglada przy nich jak gosc ktoremu pstryknieto zdjecie bo stal gdzie obok.

Przecoiez oni wlaśnie podpisali z 2ma z 3 najwazniejszych zawodników na 5 lat. Za rok straca Festusa lub Barnsa na ich miejszce musza kogos znaleźć. Moze obu podpisza jak beda mistrzami. carry do podpisania za max za 2 lata. Bogut i Igusdala wezma mniej za 2 lata zeby zostac. Gdzie tu widac jakieś zagrożenie czy problem?

taka to wlasnie jest odbudowa na topowych pickach co roku. kibice to uwielbiaja. dreszczyk emocji. a to wszystko gowno warte, bo pozniej okazuje sie, ze gosciem jest taki Butler. Lakers, taka organizacja, ojojoj, LA i te sprawy, najlepsi, miejsce pracy marzen. I co, okazuje sie, ze krol tez nagi ? Topowe picki i co ? Jajco, stoja w jednym rzedzie z 76 : )

a gdzie takiemu GSW do jakosci organizacji jak LAL ?

Albo taki Leonard :smile:. Ale na butlerze to i San Antonio się nie poznało :smile:. Wyobrazacie sobie 2-3 Butler + Leonard?

 

A Cavs jak podpisze Lebron za 25-30 melona/sezon na 5 lat i zacznie miec problemy ze zdrowiem stana sie drugimi Nets

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe

tak

tak

ma rzut

 

 

Aha czyli wiemy że Wiggins by się tak rozwinął jakby był 3 opcją w najlepszym wypadku ciekawe, rzut ma taki że jest w czołówce najbardziej palujących rzuty w NBA (wrzucał ktoś tutaj takie zestawienie w kontekście słabej formy rzutowej Lebrona) to ja dziękuję za taki rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/2610413-tyronn-lue-named-cavaliers-hc-key-takeaways-from-introductory-press-conference

 

 

Tyronn Lue said he got 716 text messages. "It was a good day for me, but a bad day for Blatt."

 

 

Tyronn Lue on what he'll do differently than Blatt: "I wouldn't say 'differently,' I would say 'better.'"

 

 

Tyronn Lue says he will use Kevin Love on elbow more and get him more post touches. But he stressed to Love that sacrificing is still key.

 

 

Lue said he wants to use 10-man rotation, bring Mo Williams back into rotation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.