Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł tę informację uzyskać pośrednio u źródła z innego klubu, bo faktycznie takich ma mnóstwo. Jednak nie dość, by móc wiedzieć co się tam dzieje.

 

Nie wiedział co się dzieje, ale jako pierwszy podał info o zwolnieniu trenera, tak? Poza tym - wiesz ile osób jest w jednej organizacji? Zapewniam Cię, że nawet w Cavaliers Woj ma swoje źródła, co zresztą potwierdza jego obszerny tekst nt. Blatta.

 

Wystarczyło, że ma znajomości z Blattem i otoczeniem Blatta i wiedział wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedział co się dzieje, ale jako pierwszy podał info o zwolnieniu trenera, tak? Poza tym - wiesz ile osób jest w jednej organizacji? Zapewniam Cię, że nawet w Cavaliers Woj ma swoje źródła, co zresztą potwierdza jego obszerny tekst nt. Blatta.

 

Wystarczyło, że ma znajomości z Blattem i otoczeniem Blatta i wiedział wszystko.

Może to jedno info miał od sprzątaczki co akurat to podsłuchała i tyle? 

Wcześniej jakoś się nie chwalił tymi wiadomościami. 

I generalnie jak źródło od jednej strony konfliktu(Jamesa), jeśli był, to gówno prawda, ale od drugiej to już czysty nektar prawdy spijamy? TVN 24 już szykuje ofertę pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz. Przypomnę, że cała dyskusja zaczęła się od tego, że napisałeś, iż nie ma podstaw, by uważać, że Cavs konsultowali się z LeBronem przed zwolnieniem Blatta. Nie rozumiem co masz na myśli, pisząc o "konsultowaniu się", ale ja, czytając informacje od osób z obu stron barykady, bez problemu dochodzę do wniosku, że żaden normalny GM, a już na pewno nie GM Cavaliers, nie podjąłby takiej decyzji w takim momencie bez konsultacji z LeBronem. Może nie było to bezpośrednio przed zwolnieniem, ale na bank LeBron był w to zamieszany i nie mam pojęcia jak tutaj w ogóle można mieć jakiekolwiek wątpliwości. Tak strasznie się boisz, że to się okaże rysą na jego karierze?


Może to jedno info miał od sprzątaczki co akurat to podsłuchała i tyle? 

Wcześniej jakoś się nie chwalił tymi wiadomościami. 

 

To może jeszcze musi tydzień przed draftem pisać picki poszczególnych drużyn, żebyś uwierzył, że faktycznie ma tu i tam źródła?

 

Źródła trzeba chronić i szanować, więc są informacje, o których można napisać dopiero w określonym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, cała dyskusja się zaczęła od tego, że Wojnar nie ma źródeł ani u ekipy Jamesa, ani u organizacji. "iż nie ma podstaw, by uważać, że Cavs konsultowali się z LeBronem przed zwolnieniem Blatta. " Nic takiego nie napisałem, ani nic w tym stylu. Jedynie napisałem wersję ESPN i się skupiłem na Wojnarowskim(w sumie gość chyba zasługuje na swój temat na forum), To ty napisałeś, że nie ma podstaw by uważać przeciwnie, wszystkie źródła z miejsca odrzucając jako nieistotne, jeśli nie popierają twojej wersji. 

A co do rys na karierze i legacy, to już ktoś ładnie to na forum skomentował i ja się pod tym "podpisałem", więc bać się czego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, cała dyskusja się zaczęła od tego, że Wojnar nie ma źródeł ani u ekipy Jamesa, ani u organizacji.

 

No brak słów. Masz coś na potwierdzenie tej tezy? Skoro nie ma źródeł w organizacji, to dlaczego jako pierwszy podał info o zwolnieniu trenera ORAZ info o tym, że Lue będzie nowym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to prawdopodobnie wyplynelo z otoczenia Blatta, dostal wiadomosc rano. z Lue i jego multi year deal to moze byc bzdura. 

Po co mial konsultowac LBJ jak LBJ powiedzial rok temu ze Blatt jest mietkim chu$3m robiony i zdania nie zmienil, zgodzil sie z nim koegzystowac i tyle. pewnym bylo, ze jak go wyjebia to nie bedzie zadnego zalu (LBJ'a). wyglada na to, ze go nie zwolnili, bo nei chcieli zaczac ze smrodem, dopiero co go podpisali, a tu nagle LBJ chce wracac to trzeba Blatta spakowac i jego talenty odeslac spowrotem do europy. dali mu szanse, postawili sie LBJ rok temu z tego wynika. teraz sami doszli do wniosku ze wiecej z takim podejsciem mentalnym tego trenera, z calym szacunkiem do warsztatu, to nie osiagna. 

Blatt bedzie kozackim trenerem jak nie bedzie musial miec doczynienia z takimi osobistosciami jak LBJ, powinien isc do takiej minnesoty gdzie mu wytransferowali grajka, ktorego mial trenowac i temu podobnymi.

ja teraz zaluje, ze Blatta jednak tyle trzymali, nie mial szatni za soba, takie 50/50 trenowanie a ze wszystkim i tak zawodnicy szli do Lue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Lue to chyba musi być jakiś mózg nieziemski, ale umieszczony w niepozornym opakowaniu. Ja gościa pamiętam dosłownie z jednej kurna akcji, jak go Iverson przekroczył w finałach 2001! Przez resztę czasu siedział na ławie z tą swoją dziecięcą facjatą, śmiesznym fryzem i się patrzył. Gówno ugrał jako zawodnik, gdzieś zniknął w akcji, a teraz wypłynął jako najwyżej opłacany asystent, a teraz ma dostać LeBrona i korowód gwiazd do poprowadzenia ku chwale. Toż jak ktoś w tej lidze raz "zamoczy", to potem mu horrendalną kasę pakują łopatami do kieszeni chyba na siłę. Aż nieprzyzwoite, nie mają co robić z dolcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerr jak dostał posadę coacha GSW miał mniejsze doświadczenie trenerskie niż Tyron ( nie mówię że drugi w jakikolwiek sposób jest lepszy) a i organizacja o nazwie Celtics zatrudniła gościa nie dużo starszego niż zawodnicy,który nigdy nie grał w NBA.

oczywiście nie uważam żeby Tyron był lepszy czy na takim poziomie ale wyśmiać można prawie każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się zastanawiam. Wiem, że po aparycji nie można wnioskować, ale nic nie poradzę, że mi kolo od samego początku wygląda niepoważnie, wręcz podstępnie ;) Kerr zanim został trenerem, to był menago w Suns, wcześniej jako analityk z mediach, miał miejsce w rotacji mistrzowskich Bulls itd. Ale są i tacy, którzy przychodzą faktycznie znikąd. Jakbym Lue nie znał z jego "kariery" koszykarskiej, to pewnie inaczej bym go postrzegał. 

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze uwaga co do wszechwładzy Lebrona w Cleveland - gdyby rzeczywiście jego słowo było prawem, to męczenie się z kontraktem TT nie trwałoby cały offseason.

jak dla mnie to to jest właśnie argument za wszechwładzą Lebrona, bo nigdzie indziej TT by maxa nie dostał. A szedł w zaparte do końca.

 

EDIT: Poza tym widać tu analogię - sprawa z TT ciągnęła się kilka miesięcy i w końcu wyszło na to, co Lebron chciał. Blatt od początku nie pasował, po kilku miesiącach out.

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.