Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

co by nie mówić ja myślę, że Lakers by się na niego skusili

Tak, ale tam dopiero chcą budować zespół, to inna sytuacja. 

W czołowych ekipach James może więcej popsuć niż poprawić. Zawali salary, spierdoli flow, rozpierdoli panującą hierarchię (a inni też mają ego i nieraz to są bardzo delikatne kompromisy), a w zamian do zaoferowania coraz mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko jestem ciekawy, czy serio oddadzą Love'a i co ewentualnie dostaną w zamian. I najważniejsze - czy któryś fan LeBrona wziąłby to za Wigginsa i Bennetta. 

 

Cieszy mnie nieustannie (jako że zawsze miałem Love za przereklamowanego stat fillera), że gra Love potwierdza moje zdanie na temat tamtej wymiany z Minny - głupota, z którą w ostatnim czasie może równać się chyba tylko oddanie picku przez Nets (Lillard) za 1,5 miesiąca G.Wallace'a, którego mogli podpisać po sezonie nic nie tracąc. 

 

Love też wchodził w ostatni rok, jak oddali za niego jednego z najlepiej zapowiadających się młodych kotów (i pierwszy numer wcześniejszego draftu). Za takiego kmiota :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież skoro Blatt nie miał respektu wśród graczy wcale i nie chodzi tylko o Lebrona to ciężko nawet krytykować tą decyzję.

Masz 1 wynik na wschodzie, tłuczesz W a potem wychodzą głupoty nt szacunku. Że teraz nagle to on był miękki etc a mały skośny czarnuch grający ogony w lidze wyglądający jak diler samochodów ma nagle szacunek zyskiwać swoim wschodnioazjatyckim spojrzeniem bez wyrazu

Generalnie szkoda mi gościa. Wchodzisz do korpo, masz mieć prawo głosu a tu się okazuje że dupoliz właściciel do spóły z najlepszym szeregowym pracownikiem Cię zwalniają bo chcesz robić to, do czego zostałeś zatrudniony czyli wygrywać. Wchodzenie w dupę szeregowcowi niezależnie od tego, jak jest dobry, jest zwyczajnie słabe. co to za właściciel, zaporożca czy jak? Poza tym chuya zdobęda mistrza w Ohio o ile sobie nie zorganizują mistrzostw w curlingu. Sory, jesteście tak samo chuyowi jak Suns, Minny i 70% ligi. 

Yebać Lebrona i tych grajków, co to rumakują że sa pierwsi eva a potem otwierają pysk a tam gówno

Wywalić takiego trenera...i brać Lue :grin: takie rzeczy tylko w Monopoly albo Championshim Manager

Blatt:

As coach

 

Lue:

 

 

@ iglo - podaj jeden team, poza Spurs i GSW (choć ciężko tam wyobrazić sobie Jamesa), który z miejsca daje mu szanse w walce o pierścień

Piast Gliwice

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwood nie zgadzam się z prostej przyczyny nie można źródeł traktować wybiórczo i mówić że Lebron doprowadził do zwolnienia i chciał coś wymusić, a potem z drugiej strony jak to samo źródło pisze że Blatt nie miał szacunku wśród graczy, nie potrafił krytykować BiG 3 oglądając taśmy czy rozpisać prawidłowo rozegrań w końcówkach to odrzucać to że nie prawda. Tym bardziej że to się może zgadzać patrząc na to co działo się w serii z Bulls rok temu ( ten na szczęście timeout bez konsekwencji czy jak miał inne rozegranie akcji co Lebron rzucił game winnera, była też sytuacja że jak Irivng wychodził w jakimś meczu a czystą pozycją w końcówce to Blatt zrobił timeout).

 

 I nie jest to krytyka Blatta bo bardzo go szanuję ale skoro Cavs mają mieć jakiekolwiek szansę na mistrza to nie widać w grze było żadnego progresu de facto,czy Lue będzie w stanie coś zmienić to odrębna historia, ale skoro Blatt stracił całkowicie szatnie a w grze było zero progresu to rekord jaki miał jest bez znaczenia, czy fakt iż do finałów doszedł bo wiadomo że do finałów to ich Lebron na plecach zatargał a nie jakiś genialny coaching (a prawie ich PO ten coaching kosztował), to nie był Brad Stevens gdzie impakt ma ogromy tym jak trenuje i nagle się go wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. sa jeszcze ludzie, ktorzy wierza, ze to nie LeBron. 

 

PS. Dzieki James. hejtowanie Twojej persony to prawdziwa przyjemnosc. Fajnie wygladaja te gadki o saporcie, braku etc., jak to jest gosc, ktorego sie nie da zsaportowac.

 

A Blatt nigdy tej szatni nie mial. To tylko Lorak probowal udowodnic, ze jak poszla zgraja murzynow na kregle, to wszyscy zapomnieli o tym, ze trener dostal z byka.

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe spojrzenie, goscia ktory ma wyjebane na Cavs i graczy ktorzy tam teraz graja, a byl, widzial z pierwszej reki.

http://www.cleveland.com/cavs/index.ssf/2016/01/former_cleveland_cavaliers_cen_2.html#incart_river_index

 

szczerze mowiac, nie byloby to szokujace, ot chcial sie wkupic w laski a wyszlo odwrotnie. jesli to prawda, to nie wiem czy LBJ bylby az taki lasy na tego typu traktowanie. sprawa wygladalaby zupelnie inaczej w tym swietle. apropo komentarza Blatta, ze albo on, albo Love. To tez by sie zgadzalo. Love pojechal LBJ po meczu z GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pierwsza trójka najbardziej poyebanych organizacji trzyma się soildnie: SacDaun, Kupaliersi z Ohio i 9 wins 76 loses z Filadelfi. Chociaż nawet u tych ostatnich coś drgnęło ostatnio a Kings bijo się o PO.

 

01dc6337573e5b0c902805f31b0b219592446580

 

 

Piprzone towarzystwo wzajemnej adoracji nawzajem sobie cojones liżące. Szkoda mi Blata, tak po ludzku choć to było do przewidzenia wcześniej czy później. Już sobie nie tak dawno temu LBJ z niego popychadło robił.

 

Question is komu nerwy puściły. Czy ownerowi czy samozwańczemu Królowi Julianowi, że GSW czy SAS bez wpakowania takiej kasy w grajków, na luzie, orają ligę jak tylko chcą a oni - mając tego naj WIELKIEGO LEBRONA są za nimi. No wiadomo - nie wina LBJ bo jak jego może być? Też nie wina tego co daje kasę. 

 

giphy.gif

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to realne z uwagi na brrak konkurencji, ale chcielbym zobaczyć Cavs przegrywajacych w ECF

Ładna plama do legacy jamesa

ja wiem, ze jest smieszno i straszno teraz, ale do czasu zeby LBJ zaczal przegrywac ECF, to Butler bedzie juz chyba wetem : )

Widzę, że pierwsza trójka najbardziej poyebanych organizacji trzyma się soildnie: SacDaun, Kupaliersi z Ohio i 9 wins 76 loses z Filadelfi. Chociaż nawet u tych ostatnich coś drgnęło ostatnio a Kings bijo się o PO.

 

 

Piprzone towarzystwo wzajemnej adoracji nawzajem sobie cojones liżące. Szkoda mi Blata, tak po ludzku choć to było do przewidzenia wcześniej czy później. Już sobie nie tak dawno temu LBJ z niego popychadło robił.

 

Question is komu nerwy puściły. Czy ownerowi czy samozwańczemu Królowi Julianowi, że GSW czy SAS bez wpakowania takiej kasy w grajków, na luzie, orają ligę jak tylko chcą a oni - mając tego naj WIELKIEGO LEBRONA są za nimi. No wiadomo - nie wina LBJ bo jak jego może być? Też nie wina tego co daje kasę. 

 

 

z calym szacunkiem, co innego jest budowac druzyne od zera z pionkow "dime-a-dozen", zbudowac system. zobaczysz ile ta druzyna bedzie placic poszczegolnym zawodnikom w contract season, i kto odejdzie, patrzac tylko na kase. just watch.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jacslowem wspomniałem o Bulls w konkekscie porażki Cavs przed finałem?

Bulls nie dojdą zapewne tak wysoko żeby spotkać się z Cavs w drabince

 

Poza tym czytaj ze zrozumieniem

Cavs nie mają konkurencji, no chyba że lue nagle zacznie seryjnie pograzac Cavs, a na to już sama obecność jamesa nie pozwoli

 

Choć dziś Bulls jako pierwsi sprawdza jak miękkie Kolana ma lue i jak szybko klęknie przed Lebronem

 

Z całym szacunkiem memento ale Spurs to książkowy przykład nie pakowania hajsu i ssania każdego kto jest na top liscie

GSW też nie skupowali jak pojebani a po prostu ogrywali tapenty

 

Cavs odwrotnie

"wygrywali" jedynki rokrocznie a potem oddali najlepszy prospekt

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

z calym szacunkiem, co innego jest budowac druzyne od zera z pionkow "dime-a-dozen", zbudowac system. zobaczysz ile ta druzyna bedzie placic poszczegolnym zawodnikom w contract season, i kto odejdzie, patrzac tylko na kase. just watch.

 

Hola hola. Nie porównuj budowania drużyny od zera a później konieczność płacenia tym grajkom maxa bo stali się lepsi ( GSW ) z tym co robią Cavs lub odnośnik piłkarski - Real. To są dwie różne szkoły. Jedną szanuję, drugiej nie.

 

Mam nadzieję, że kolejny raz sport pokaże że za kasę misia się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola. Nie porównuj budowania drużyny od zera a później konieczność płacenia tym grajkom maxa bo stali się lepsi ( GSW ) z tym co robią Cavs lub odnośnik piłkarski - Real. To są dwie różne szkoły. Jedną szanuję, drugiej nie.

 

Mam nadzieję, że kolejny raz sport pokaże że za kasę misia się nie kupi.

to ty porownujesz oba podejscia, bo udajesz zdziwionego, ze za kazdego gracza trzeba przeplacic, jak sie buduje druzyne na "tu i teraz". zobaczysz jak w praktyce, z pkt widzenia graczy, jak bedzie GSW wygladac jak przyjdzie do podpisywania kontraktow na nowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.