Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to to jest właśnie argument za wszechwładzą Lebrona, bo nigdzie indziej TT by maxa nie dostał. A szedł w zaparte do końca.

 

EDIT: Poza tym widać tu analogię - sprawa z TT ciągnęła się kilka miesięcy i w końcu wyszło na to, co Lebron chciał. Blatt od początku nie pasował, po kilku miesiącach out.

 

no i wychodzi niewiedza - Cavs byli juz powyzej poziomu lux taxu ("apron") z jego kontraktem czy bez, wiec mogli tylko zdecydowac ze nikogo nie zatrudnia. ani nie bylo nikogo ciekawego we FA (w summer 2015), a jakby zrezygnowali z TT, to w 2016 i tak nie mogli nikogo zatrudnic w jego miejsce, podobnie zreszta w 2017. Mogli tylko miec TT za horrendalne pieniadze albo nie miec nikogo przez conajmniej 2 sezony.

Odstawmy na chwile pieniadze na bok, nie wasze nie moje.

Lepiej miec TT long term, czy nie miec nikogo (Mozgov expires 2016) ?

Wszyscy tu piszecie jakby Cavs mogli zastapic TT jakims kozakiem, a nie mogli.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wychodzi niewiedza - Cavs byli juz powyzej poziomu lux taxu ("apron") z jego kontraktem czy bez, wiec mogli tylko zdecydowac ze nikogo nie zatrudnia. ani nie bylo nikogo ciekawego we FA (w summer 2015), a jakby zrezygnowali z TT, to w 2016 i tak nie mogli nikogo zatrudnic w jego miejsce, podobnie zreszta w 2017. Mogli tylko miec TT za horrendalne pieniadze albo nie miec nikogo przez conajmniej 2 sezony.

Odstawmy na chwile pieniadze na bok, nie wasze nie moje.

Lepiej miec TT long term, czy nie miec nikogo (Mozgov expires 2016) ?

Wszyscy tu piszecie jakby Cavs mogli zastapic TT jakims kozakiem, a nie mogli.

Pozdro.

Ja napisałem, że nigdzie indziej maxa by nie dostał, a Ty mi piszesz o tym, co mogli, a czego nie mogli Cavs. Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem, że nigdzie indziej maxa by nie dostał, a Ty mi piszesz o tym, co mogli, a czego nie mogli Cavs. Hę?

jak ich ktos postawil pod sciana, albo mnie bierzecie i przeplacacie, albo nie macie nikogo, to jest to troche inna retoryka. oczywiscie, ze nigdzie by nie dostal maxa, dostal go w Cleveland, bo taki sie zrobil klimat finansowy.

Zobaczymy jaki bedzie frenzy z FA w tym roku.

 

Najwieksze jajca to beda z GSW w sezonie 2016/17. a juz po tym sezonie Speights i Barbosa moga spakowac walizki i pojechac gdzies indziej odcinac kupony.

Tak sie wszyscy jaraja ile to kasy Cavs nie wydaja na swoj rooster, a tacy GSW sa tylko 16kk $ ponizej (4th w salary, procentowo ~15% nizej niz Cavs) a ich glowny gracz gra za "grosze" podpisane lata wczesniej kiedy byl nikim.

 

Jak Cavs mieli trudny off season teraz, wielu FA itp, to GSW 16/17:

1) Curry

2) Iguodala

3) Bogut

4) Barnes

5) Livingston

6) Ezeli

 

Taka "mala" roznice 16kk $ to im polknie sam Curry, a kto tam bedzie dokladal do luxury taxu ? Cavs maja Gilberta a kogo maja GSW, zeby dolozyc ~100kk $ penalty ?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak sie przeniosa do SF to sobie odbija ;-) zreszta kasa i tak im sie zwroci predzej czy pozniej, Barbosa i tak zostanie za minimum, Speights nie jest az tak potrzebny, dla nich to ostatnie lato aby pojsc all in i cos dokoptowac do skladu, od nastepnego sezonu beda grali jedynie tym co maja.

 

A TT mogli Cavs przetrzymac ale ze to ziomek LBJ to odpuscili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł tę informację uzyskać pośrednio u źródła z innego klubu, bo faktycznie takich ma mnóstwo. Jednak nie dość, by móc wiedzieć co się tam dzieje.

 

Tutaj macie dobry artykuł o strategi Wojnara.

https://newrepublic.com/article/120572/adrian-wojnarowski-how-basketballs-reporting-machine-gets-his-scoops

jesli cos tu mamy to potwierdzenie jak zajebiste ma zrodla w calej lidze i jak innym gul skacze, ja pi****le Rappar, co ci dolega?

Memento powtórzę

Warriors maja ogromne szanse na repeat i jeśli kogoś przeplaca to nawet zasłużenie

Cavs nic nie osiągnęli i w tym roku raczej nie osiągną a dali Maxa tristanowi

 

Czujesz różnicę?

ja nie czuje, tak jak wyzej kolega napisal, jestes blisku kalibru mistrzowskiego i albo masz Thompsona za maxa albo nie masz goscia ktory ci bardzo pomaga w tym celu, rly nie kumacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam ten wątek i nie rozumiem o co ostatnio chodzi.

 

Rozumiem, że część wypowiadających osób nie lubi LBJ i Cavs. Ale jakie to ma znaczenie czy LBJ miał czy nie miał udziału w zwolnieniu Blatta? Z Blattem czy nie Cavs nadal są faworytami do wejścia do wielkiego Finału ze wschodu.

Więc po co tracić prąd?

 

Pytanie do osób, które interesuje Cavs:

 

Też zauważacie jak KI strasznie cieniuje, w ostatnich kilku spotkaniach? Nie tylko w obronie, ale i ataku.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cavs mieli trudny off season teraz, wielu FA itp, to GSW 16/17:

1) Curry

2) Iguodala

3) Bogut

4) Barnes

5) Livingston

6) Ezeli

 

Taka "mala" roznice 16kk $ to im polknie sam Curry, a kto tam bedzie dokladal do luxury taxu ? Cavs maja Gilberta a kogo maja GSW, zeby dolozyc ~100kk $ penalty ?

Po obronieni misia Iguodala i Bogut wezmą mniej byleby zostać, to samo Livingston. NIe ma się czym martwić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun Livingston nie buduje swojego legacy tylko ciężko zarabia pieniądze, a biorąc pod uwagę własną historię, czyli pechową kontuzję, która zakończyłaby karierę większości zawodników w tej lidze, będzie chciał się zabezpieczyć. A że umie rozegrać, dużo widzi i bierze na plecy mniejszych PG (większość jest mniejszych) i wreszcie nie waży 74 kg, to dostanie kilka baniek i weźmie z pocałowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.