Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Czyzby JR mial sie dzisiaj troche przelamac?

 

Na jeden mecz pewnie tak...

 

A tak ogólnie to śmignęła mi informacja, że ostatnio ten tłumok dowiedział się, że grał ze złamanym kciukiem od kilku lat i nawet tego nie zauważył. Może to być plotka, ale w jego przypadku to wszystko jest możliwe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jeden mecz pewnie tak...

 

A tak ogólnie to śmignęła mi informacja, że ostatnio ten tłumok dowiedział się, że grał ze złamanym kciukiem od kilku lat i nawet tego nie zauważył. Może to być plotka, ale w jego przypadku to wszystko jest możliwe :grin:

 

Uwierzyles w taka bojde? Nawet jakby mial zlamany kciuk to po kilku miesiacach max sam by sie zrosl. Oczywiscie mowia o zlamaniach ledwo wyczuwalnych, ktore defacto sa malymi peknieciami. Gdyby mial kosc polamana na pol to wiadomo, zeby to zauwazyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile by ten kciuk został zostawiony w spokoju, a nie był eksploatowany w profesjonalnym sporcie.

 

Z tego co mam wiedze tez by sie zroslo. Oczywiscie mowie o drobnych tzw. peknieciach, odpryskach itp. Poniewaz zakladam, ze nie bylo to jakies konkretniejsze zlamanie, bo takie to i JR powinien zauwazyc, po za tym gdyby bylo konkretniejsze to przy braku odpoczynku zaczalby sie jakis obrzęk...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mam wiedze tez by sie zroslo. Oczywiscie mowie o drobnych tzw. peknieciach, odpryskach itp. Poniewaz zakladam, ze nie bylo to jakies konkretniejsze zlamanie, bo takie to i JR powinien zauwazyc, po za tym gdyby bylo konkretniejsze to przy braku odpoczynku zaczalby sie jakis obrzęk...  

Z ortopedią kontakt miałem powierzchowny przyznam szczerze, ale przy omawianiu złamania Jonesa akcentowano, że sportowcy normalnych zaleceń i tak nie stosują i generalnie mikro-urazy u nich się goją z tego z powodu bardzo wolno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba LBJ ma już problemy rzutowe za sobą, w ostatnich 5 grach jest 11/23 (48%) za trzy i 27/36 (75% -mniej więcej średnia z kariery, notabene chyba jego pięta achillesowa). Powoli nawiązuje do swojej skuteczności z czasów gry w Miami, obecnie Cavs ma słabą ławkę, ale za chwilę dojdą Irving, Mo, Shumpert i Mozgov, wtedy ławka będzie wręcz epicka, na dzień dzisiejszy stawiam, że Cavs zobią Majstra, ale nie dla tego, że są najlepsi, ale z powodu, że walka między GSW, OCT i SAS będzie mordercza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba LBJ ma już problemy rzutowe za sobą, w ostatnich 5 grach jest 11/23 (48%) za trzy i 27/36 (75% -mniej więcej średnia z kariery, notabene chyba jego pięta achillesowa). Powoli nawiązuje do swojej skuteczności z czasów gry w Miami

Na początku sezonu było słabo ze skutecznością u Lebrona, szczególnie w trójkach i trochę mnie to martwiło ale widzę, że w ostatnich meczach jest poprawa. :-)

 

 

na dzień dzisiejszy stawiam, że Cavs zobią Majstra, ale nie dla tego, że są najlepsi, ale z powodu, że walka między GSW, OCT i SAS będzie mordercza.

Oby, however mam wrażenie, że wojownicy są nie do zabiegania, tym bardziej, że są młodzi i pełni energii. Ostatnio też Barnes zaczyna podkreślać swoje miejsce w zespole. Jeżeli dobrze pamiętam to miał duży udział w dogonieniu Clippersów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba LBJ ma już problemy rzutowe za sobą, w ostatnich 5 grach jest 11/23 (48%) za trzy i 27/36 (75% -mniej więcej średnia z kariery, notabene chyba jego pięta achillesowa). Powoli nawiązuje do swojej skuteczności z czasów gry w Miami, obecnie Cavs ma słabą ławkę, ale za chwilę dojdą Irving, Mo, Shumpert i Mozgov, wtedy ławka będzie wręcz epicka, na dzień dzisiejszy stawiam, że Cavs zobią Majstra, ale nie dla tego, że są najlepsi, ale z powodu, że walka między GSW, OCT i SAS będzie mordercza.

 

tego co pogrubiłem nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga, nie wiem czy ktos zauwazyl, ale Cavs zrezygnowali (podobno za LBJ) z tego podkoloryzowanego wprowadzenia dla swoich graczy grajac w domu (dymy, ognie, fajerwerki). Myslicie, ze to mialo jakis wplyw na wieksza koncentracje ? Wogole to ile ekip ma to "wprowadzenie" grajac  u siebie, bo chyba z tego co czytalem nie kazda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delly dzisiaj taki cichy bohater. W niecałe 24 minuty 15 pkt 9as bez TO 5/8 FG 4/6 3PT a ponoć boryka sie z jakimś lekkim urazem i gdyby nie kontuzje innych to by dzisiaj nie zagrał. Cavs pomimo kontuzji wyglądają w tym sezonie w miare dobrze, praktycznie każdy z ławki coś tam do gry wnosi ( no może oprócz Kauna bo on to tylko kloc z niedawno zapuszczonym wąsem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie 3 kwarty CAVS zagrali taka padline na obronie ze szok, pozniej adjustments i pachnialo grubym blowoutem. ludzie zaczeli wychodzic juz w polowie 3ciej kwarty : )

biorac pod uwage brak 4 kluczowych graczy (Mo, Mozgov, Shump, KI), ta lawka nie wyglada na zagubiona i z takimi druzynami jak Magic potrafi sobie poradzic.

Wczorajsza gleba LBJ przy prawie-open-layupie, chwile grozy...

Gra Dellyego wczoraj kluczowa, widac,ze znalazl swoja nisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron zrobił niezłe show jeżeli chodzi o asysty i nie chodzi nawet o ich ilość, ale jak świetnie rozgrywał i jak wybierał zawsze najlepsze rozwiązanie. 

 

 Oby skuteczność Love'a się utrzymała, wiadomo że tak trafiał nie będzie w każdym meczu, ale grając z Lebronem powinien mieć chociaż odrobinę lepsze procenty niż te z kariery. Ale 19/12 na 45% to jest już duża poprawa w stosunku do poprzedniego sezonu. 

 

 Delly w ogóle gra w tym sezonie świetnie, dający D rezerwowy PG w drużynie z Lebronem robiący 8pts/6ast na grę przy niecałym 1.5 TO to fajny wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.