Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Love, Delly, JR, Mo, Jefferson i Jones – każdego z nich trójka ma większe szanse na wpadnięcie, niż gdy rzuca LeBron.

 

No i pomyliłem się z Cuninghamem, on też lepiej rzuca.

Rozumiem, że te dane podajesz jakie każdy z nich rzuca contested? No bo jak Lebron ma oddać trudne rzuty, to nie te open, a te z obrońcą. Ja dostępu do tych danych nie mam więc chętnie poproszę o link do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar bronić kogoś, kto rzuca 4 razy za 3 na mecz na 27%, to musisz wymyślić coś lepszego, niż "rzuca dużo contestowanych trójek", nie mając danych, którymi byłbyś to w stanie podeprzeć :smile:

Ja mam prostą daną - różnica między obecnością Lebrona, a jego brakiem w ofensywie to różnica większa niż różnica między najlepszą, a przedostatnią ofensywą ligi. Więc, zeby wymyślić coś, że jest cancerem to na twoim miejscu bardziej bym się postarał, na razie jesteś kiepskim trollem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że LBJ powinien komuś innemu zostawić rzucanie – zwłaszcza te trudne rzuty, mimo iż jest 1 opcją w ataku Cavs (czego nie neguję), bo wypada bardzo blado pod tym względem.

Poczekajmy z oceną do powrotu Irvinga, który powinien wziąć na siebie część gry plus jeszcze ułatwić granie Love. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy z oceną do powrotu Irvinga, który powinien wziąć na siebie część gry plus jeszcze ułatwić granie Love. 

 

No jasne, nie mam nic przeciwko, ale dlaczego miałbym nie ganić najlepszego gracza ligi za oddawanie aż 4 trójek w meczu, skoro rzuca na nędznym procencie? Westbrook grał w poprzednim sezonie bez KD i też go za złe decyzje rzutowe ganiłem. Kobe też nie ma superstara obok siebie, ale to nie sprawia, że nie można go jechać za złą selekcję rzutową.

 

Ale ktoś tu ma paranoję, bo już mi wkłada w usta jakieś teksty o cancerze :D Bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki powinno się rzucać uncontested.

Więc ganie.

 

Rozrzucony obwód i rzuca ten co jest wolny.

 

Gwiazdkę postawić można jedynie przy kurze.

 

Zobacz zachowanie Leonarda. Ostatnio sporo rzucał trojek gdy widział że broni go dużo niższy gość podczas transmisji.

 

Ekipa lbj ma zawsze dobre wskaźniki kontry.

 

Więc to nie tłumaczy lbj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James rezygnujący z trójek to James, który utrudnia sobie drogę do kosza, zważywszy, że duża część tych rzutów to izolacje. Oczywiście, jeśli ten procent nie wzrośnie do 32-33 po powiedzmy 60 grach to będzie musiał to ograniczyć, ja narazie bym nie panikował, Cavs bez trudu powinni wygrać Wschód, z drugiej strony mają nikłe szanse na walczenie o własny parkiet z GSW czy SAS, w zasadzie mogę przeznaczyć cały sezon na testy, nie są pod żadną presją. Fajne są takie zespoły jak Toronto, Boston, Charlotte ale oni ze zdrowymi Cavs w serii do 4 mogą wygrać najwyżej 1 mecz, Chicago potrzebuje zmian (Rose to jak dla mnie najgorszy gracz obecnego sezonu, nie jest już w stanie zrobić niczego, nie umie rzucać, nie umie bronić, jak na rozgrywającego bardzo słaby przegląd pola i tak można by wymieniać dalej - Chiny - Marbury odchodząc z ligi gorszy na pewno nie był), Atlanta i Washington mogą jeszcze się poprawić, ale w pierwszym przypadku brak talentu, w drugim kontuzje nie wróżą dobrze. Generalnie żadnej konkurencji dla Jamesa nie widać, niech ćwiczy 3 i na treningach i w meczach, może zaczną wpadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome back Kyrie! :grin:

dobrze ze z OKC go nie puscili. narazie KI jest zapuszczony jak rower w krzakach. widac przeblyski i powinno byc dobrze w najblizszych tygodniach. Dellavedova zaczyna byc naprawde waznym ogniwem tej druzyny. Zwroccie uwage jaki impact w D ma Delly w koncowych fazach meczu, na poczatku to wyglada ze wala na nim "at will" a koncowki juz wygladaja gorzej ktokolwiek gra przeciwko niemu. Jego "trojka" to jedna z pewniejszych w tym sezonie w calej druzynie (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo GSW.

nie rozpruli sie kompletnie jak Curry musial zejsc na kilka minut. Ogolnie Delly to chyba kryptonit na Kure i tak by wygladalo 8/10 spotkan Cavs/GSW. Problem w tym, ze po obu stronach nie siedzialy open looki, no i 16% Cavs  i 27% GSW za trzy tez klulo w oczy. 

Lebron zalaczyl Hero mode (12 asyst calej druzyny! 26 possessions! czasami mozna bylo miec wrazenie ze GSW weszlo mu podprogowo do glowy).

Wszystkie przewidywalne matchupy sie zerowaly, mecz wygral Livingston, poprostu trafial wszystko w czwartej.

Shaun - Cavs 1:0.

Bolesne beda poczatki powrotu KI, rece zupelnie zimne, nogi o dziwo OK : )

 

Skutecznosc zawodzi juz od paru spotkan (szczegolnie 3ki, open looki), wiec ciezko to zrzucic na obrone GSW. Swiateczne rozluznienie ? Rok temu bylo coraz gorzej az do Sylwestra i porazki z Bucks w domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje rano, dymek, kawka, fejsbuuczek, 13 powiadomień przez noc, z czego 11 od oficjala GSW. Czy ten mecz był aż taki wow w wykonaniu wojowników? Czy to już finały aby prawie każda ich akcja miała osobny post? Pytam bom nie oglądał.

 

Ale przyznam, że Kura raz ładnie wkręcił w parkiet LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały raczej nie, acz było gęsto. Nie jestem świadom potencjału ofensywnego duetu Love-Musk więc nie wiem, czy to taka skrajna zajebistość Boguta uniemożliwiała podkoszowym Cavs skuteczną grę - ale działo się. Rotowanie, najlepsi wcale nie byli tacy och i ach. LBJ miał na plecach i Rusha, i Greena i Klaya i zbytnio dupą do kosza nie powalczył. Z drugiej strony Kura grał jakby mu się delikatnie tryb Rose`a po kontuzji włączył. Zmęczenie materiały cy cuś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały raczej nie, acz było gęsto. Nie jestem świadom potencjału ofensywnego duetu Love-Musk więc nie wiem, czy to taka skrajna zajebistość Boguta uniemożliwiała podkoszowym Cavs skuteczną grę - ale działo się. Rotowanie, najlepsi wcale nie byli tacy och i ach. LBJ miał na plecach i Rusha, i Greena i Klaya i zbytnio dupą do kosza nie powalczył. Z drugiej strony Kura grał jakby mu się delikatnie tryb Rose`a po kontuzji włączył. Zmęczenie materiały cy cuś..

 

Love bez trojki w takim meczu to moze siedziec z kontuzja lapy, bardziej na minus imho.

Mozgov ma problemy z konczeniem prostych pilek pod koszem od dobrego miesiaca.

Kyrie wiadomo.

Nie wiem czy ja cos pominalem, ale czemu nei gral Jefferson ? Jego trojka byla calkiem pewna.

A tak biorac pod uwage powyzsze, LBJ polknal pilke.

Dwa najjasniejsze punkty tego meczu dla GSW to Livingston i mimo wszystko Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ w meczu z Blazers:

4/13 z gry, 12 pkt, -29 w +/-

Najgorszy w swoim zespole. Czy ktoś pamięta taki mecz Lebrona? Historyczny występ. 

 

Dzisiaj znów słabiutko.

 

Follow-up: w/ 2-for-8 tonight, LeBron has shot 28.5% from outside the paint this season. As a rookie, he shot 32.0% from outside the paint.

 

No, ale pisałem już o jego beznadziejnym rzucie od dłuższego czasu. Zobaczymy czy poprawi selekcję rzutową z Kyriem na parkiecie, bo na razie wygląda to cieniutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów słabiutko.

 

Follow-up: w/ 2-for-8 tonight, LeBron has shot 28.5% from outside the paint this season. As a rookie, he shot 32.0% from outside the paint.

 

No, ale pisałem już o jego beznadziejnym rzucie od dłuższego czasu. Zobaczymy czy poprawi selekcję rzutową z Kyriem na parkiecie, bo na razie wygląda to cieniutko.

w zasadzie kazdy wyglada lepiej za trzy od LBJ w tym sezonie - masa airballi, jakies samo-izolacje gdzie pozniej trzeba rzucac za trzy. Kyrie wrocil w crunch i zamknal mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.