Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie że w ofensywie też gra kosmos, włącza kiedy chce wyższy bieg i kwarty przejmuje kiedy trzeba. Tylko żeby te osobiste ogarnął bo to jest niezły wstyd rzucać na poziomie Shaqa

Lebron nie licząc dwóch pierwszych sezonów gra najniższym TS w karierze, statystyki za 3 i FT też ma jedne z gorszych, więc nie mam pojęcia gdzie ty widzisz ten rzekomy kosmos, chyba po prostu zobaczyłeś na ppg i Ci prąd odcięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR znowu wygladal tragicznie, chociaz o dziwo uzbieral 9 zbiorek, z czego dwie off (!). Dziwny to mecz, ale przy 63% FT....to w koncu musialo sie tak skonczyc w jakims meczu - pi razy oko 3-4 possesions w plecy, w porownaniu gdyby strzelali srednia dla NBA. 

JR musi szukac tej swojej formy chyba bardziej z lawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron nie licząc dwóch pierwszych sezonów gra najniższym TS w karierze, statystyki za 3 i FT też ma jedne z gorszych, więc nie mam pojęcia gdzie ty widzisz ten rzekomy kosmos, chyba po prostu zobaczyłeś na ppg i Ci prąd odcięło.

a ilu zawodników robiło w XXI wieku statystyki (co najmniej) poziomu 27-7 na 55%ts?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ilu zawodników robiło w XXI wieku statystyki (co najmniej) poziomu 27-7 na 55%ts?

 

Melo w 13-14, a sezon wcześniej zabrakło mu 0.1 zbiórki ;] ale to nie chodzi, o to, że Lebron nie gra świetnie, ale ogólnie pod kątem ofensywnej produkcji nie jest to jego najlepszy sezon, a w zasadzie to bardzo mu do tych najlepszych sezonów brakuje, co jest naturalne, ale po prostu chyba inaczej rozumiem stwierdzenie "grać kosmos"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być 27-7-7. ;] chyba nikt takich statystyk nie robił w XXI wieku, a mówimy o 31-letnim Jamesie, w 12. sezonie, po pięciu finałach z rzedu, wciąż szukającego formy rzutowej. nie wspominając o obronie. no, na moje łapie się to pod kosmos. mialbym tez na uwadze jak wyglądały finały rok temu i fakt, że teraz LeBron wygląda fizycznie lepiej niż przez cały RS rok temu... dlatego ocenianie go w perspektywie absolutnego peaku nie ma większego sensu, skoro dalej ma sporo argumentów (ostatnie finały) po swojej stronie żeby nazywać go najlepszym graczem na świecie.

 

jeszcze co do ofensywy, to ja stoje na stanowisku ze granie u Spoelstry troche ten jego impakt ofensywny ograniczalo i widzielismy to dobrze rok temu, gdzie Cavaliers z LBJ najslabszym od lat, w pelnym skladzie, mialo jedna z najlepszych ofensyw w historii. nie wiem czy to kosmos czy "tylko" kapitalny impakt, ale sens wypowiedzi kolegi do slow ktorego sie odnosisz trafia w sedno w tym momencie.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nie chodziło o fakt ile rzuca, ale że ma taką nadal rezerwę że potrafi grać sobie bez piłki przez 3 kwarty, a potem jak potrzeba włącza wyższy bieg i nikt nie potrafi za nim nadążyć, bo jak to mniej więcej wyglądało do tej pory. Z Bucks też rzuciał bodajże 11 punktów w 4 kwarcie, z NY Knicks rzucił tyle punktów co całą drużyna Knicks. To jest dla mnie kosmiczne, że gość nagle włącza bieg i nikt nie jest w stanie go zatrzymać i całkowicie dominuję grę w danym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ strasznei naciska w koncowkach ale reszta druzyny nie moze znikac tak jak ostatnio, w 3 meczach. Szykuje sie calkiem mocne pie$%)^#niecie w czwartek, grajac w domu. JR jakby zaczal miec przeblyski. Znowu mozna sie pastwic, ze przegralismy wykonujac slabiej FT. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastwić się ? Przecież takie wykonywanie FT to totalna padaka i jest to niepoważne, akurat w tym meczu to Lebron miał fatalną końcówkę nic nie potrafił zrobić. Super że dali jakiś bardzo trudny look dla Love'a - totalnie źle rozpisana akcja.

 

 Ale ciężko się gra bez żadnego poważnego SG, bo za takiego to JR Smith w tym sezonie na razie nie uchodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie ze z taka gra LBJ na PO zostaną opary.Widac po nim ze gra niedaleko rezerwy,ale pewnie inaczej sie nie da

 

czy ja wiem, przyciskanie na ostatnie 6minut to wydaje ci sie, ze to wszystko co LBJ ma do pokazania ? bez jaj. ktos kto obejrzal wszystkie spotkania w tym sezonie moze ci powiedziec, ze wyjatkowo sie oszczedza i gra tyle ile potrzeba, plus minus reszta druzyny i dyspozycji dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.