Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Kirk Hinrich 2.01.1981

LeBron James 30.12.1984

4 LATA!!!

 

ten sam draft z tym, że dzieli ich 4 lata i dodatkowe lata gwiezdne talentu

34letni james też na bank nie bedzie tym kim jest dziś czy bedzie za rok

Ale pewnie w zupełności się zgadzam. Mi chodzi o co innego. Chodzi mi o to, że Kirk nie jest aż taki stary żeby grać aż tak słabo. Tylko i aż tyle. A i jego styl gry nie był nigdy oparty na atletyczności więc wiek nie musiałby(w teorii) go tak bardzo dotknąć. Widać kilka lat ciężkich treningów u Thibsa źle na niego wpłynęły. Ale to nie rozmowa na temat o cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to kwestia plecow u jamesa?

kilkukrotnie byl pokazywany jak lezal...

nie chce prorokowac i nie wiem jaki dokladnie jest problem dot. plecow u lj'a

ale wiem, ze problemy z plecami plozyly juz niejedna kariere (bird, larry johnson...)

gosc po wakacjach, gdzie wypoczywal, powinien byc rzeski tymczasem, wygladal jakby mial za soba juz 4 miesiace sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczki byly bez przerwy gwalcone przed swoja publicznoscia. Tak pod koniec 3ciej kwarty dopiero odpuscili, bo probowali (zeszli na -17, pozniej znowu dostali runa i tak juz zostalo).

LBJ chyba rzeczywiscie zmotywowal reszte druzyny, bo sam zszedl na jeszcze niszy niz z CHI, wiekszy chill mode, (4/13, 0/3za3, 4/8FT!), ale duzo kreowal. W zasadzie caly mecz bylo cisniecie przeciwnika (zagralo 13 zawodnikow), ciagla rotacja. W koncu zaczeli grac fajny ball movement.

Jefferson - idealnie pasuje do tej koncepcji, spacing, potrafi wejsc pod kosz i skonczyc

Love > Wiggins - po obejrzeniu wczoraj LAL-MIN mozna sobie uswiadomic, co oznacza trade sprawdzonego gracza za 1st pick, Love zgarnal 8 zbiorek w jakies 6-7minut 1qt, ciagle kreowal, konczyl.

Delly - poprawil dribble, 3ke, przeciwnicy traktuja go jak pesta, a on wczoraj zagral lepiej nizeli Gasol, Conley, Randolph.

Cuningham - moze w koncu po tych wszystkich wiekszych/mniejszych lottery bustach znalezlismy cos na smietniku ? Ciagnie na kosz, trafia FT

 

 

Niestety Kaun, JJ i Harris to beda dead weight - Kaun ma poprostu takie zaleglosci, wyglada jak zwloki Millera, bez postupu, bez trojki i z jakas smieszna D (prawie sie nei odrywa od ziemi, normalnie Drzewolud/Dendroid soldier z heroes of might and magic III).

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci memento do głowy że te wszystkie plecy to jest powód "chilałtowej" gry jamesa?

Pisałem w czasie Po że lepszego Lebrona już nie uswiadczymy bo wiek i przebieg robi swoje, to zostslem posadzony o hejteryzm a to zwykła kalkulacja

on na liczniku ma więcej niż przecietny 30letni gracz tej Ligi

Spójrz co plecy zrobiły z McGradym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci memento do głowy że te wszystkie plecy to jest powód "chilałtowej" gry jamesa?

Pisałem w czasie Po że lepszego Lebrona już nie uswiadczymy bo wiek i przebieg robi swoje, to zostslem posadzony o hejteryzm a to zwykła kalkulacja

on na liczniku ma więcej niż przecietny 30letni gracz tej Ligi

Spójrz co plecy zrobiły z McGradym

 

Nie wiem co się dzieje z plecami LBJa, ale porównywanie go do sytuacji Tmaca, który wchodził do ligi ze skoliozą jest co najmniej niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuje jedynie daje sygnał że plecy mogą każdemu zniszczyć karierę, poprzednicy też,wspominali graczy którzy przez plecy kończyli szybciej niż powinni

 

Nie życzę Jamesowi żadnych kłopotów bo sam mam bóle pleców które mnie czasami wylaczaja z życia na 2 dni a potel bolą jeszcze przez kilkanaście (przepukliny), więc potrafię zrozumieć co to znaczy, tym większy szacun dla Lbj że nie odpuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Miśki wczoraj wyprawiały to się w głowie nie mieści,ta ilość parodystycznych zagrań tak renomowanej ekipie nie przystoi :)

syndrom pierwszego dnia. Ja też zawsze po urlopie wszystko robe na odwal się ;) Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuje jedynie daje sygnał że plecy mogą każdemu zniszczyć karierę, poprzednicy też,wspominali graczy którzy przez plecy kończyli szybciej niż powinni

 

Kostki, kolana i brak nogi też. Nie widzę tylko sensu przywoływania Tmaca w kontekście Lebrona, bo te przypadki mają się nijak do siebie. Co nie zmienia faktu, że z przekazem pt. Lebron nie jest już niezniszczalny się zgadzam, ale to wcale nie oznacza, że ma już lecieć na szrot - to w końcu LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja go wysyłam na zieloną trawke?

Zastanawiam się jedynie czy jego postawa w pierwszych meczach sezonu to jest problem z plecsmi a nie jedynie olewanie RSa, choć gdyby to było to drugie wcale bym się nie zdziwił, bo James musi się wreszcie zacząć oszczędzać żeby w końcówce se,onu mieć jeszcze paliwo

Prawda jest taka że jego styl gry odbiega od tego jski prezentował choćby Bryant. Wspominam Mambe bo obaj weszli do NBA po HSie. Kobe grał mniej eksploatujacy organizm basket, ciekaw jestem czy James dotrwa do 20stki jeśli nie zacznie grać bardziej technicznie, dalej od kosza, a nie wciąż masować się blisko trumny

Powtarzam- plecy to nie przelewki a coraz czesciei się je wspomina w kontekście LeBrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.