Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

A w ofensywie też gra świetnie, dużo mądrzej. Nie forsuje gry, gra off the ball często a jak trzeba w jednej kwarcie podkręca tempo. Mecze po 10 i 12 asyst robią wrażenie tym bardziej że gra mniej minut i wcale nie rozgrywa non stop tylko często bardzo oddaje piłkę Mo albo Dellemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to że dużo za dużo to już sprawa Gilberta i jego portfela 

to nie jest sprawa tylko Gilberta i jego portfela bo to zawsze działa tak, że jeden idiota przepłaci jakiegoś gracza to pozostali przeciętniacy i ich agenci domagają się później takiego samego traktowania. Miedzy innymi takie sytuacje  prowadzą później właśnie do lockoutów i tak się składa, że ten właśnie Gilbert był jednym z największych krzykaczy dążących do jak najmniejszego udziału w zyskach zawodników, jest jednym z głównych odpowiedzialnych za to jak przeciągał się poprzedni lockout i w efekcie skrócenie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem, że LBJ pokazał już to co najlepsze ale okazuje się, że w tym sezonie (oczywiście nie licząc jakiegoś nieoczekiwanego urazu) to się nie stanie. Po raz kolejny zaliczył dramatyczny upadek w jednym z meczów, po którym pokuśtykał i wrócił do gry (jestem ciekaw czy w całej karierze miał chociaż jedną kontuzję, która wykluczyła go z gry tak na prawdę, bez asekuracyjnych przerw). To dopiero początek sezonu, ale słowa Jamesa, że planuje zagrać w 82 meczach (aż dziw bierze, że jeszcze nigdy tego nie dokonał) wyglądają nie na zwykłe przechwałki. Początek sezonu najlepszy od 3 lat, zważywszy, że to już 13 sezon Jamesa to czapki z głów. Do tego fizycznie wygląda świetnie, jak dla mnie to niewiele stracił ze swoich walorów atletycznych w stosunku do jego prime w tym względzie. Będąc Jabbarem to zacząłbym coraz bardziej regularnie oglądać tabelę najlepszych strzelców, kto wie czy za 5 sezonów po obecnym nie będzie już blisko.

 

Cavs ogólnie grają dobrą koszykówkę, jak wrócą Irving i Shumpert to mają naprawdę fajną ławkę (Shump, Delly, TT, AV i Jefferson jako drugi garnitur wyglądają kozacko a zapomniałem jeszcze o Mo, który gra obecnie gra jak All-Star dla ubogich). Na pewno rezerwy tkwią i w KL, który wygląda coraz lepiej z każdym meczem (a dopiero wraca po kontuzji), i w Mozgowie i w J.R. Oczywiście gdyby w obecnym czasie rozgrywali serię z GSW to słabo bym to widział, ale jeśli obie ekipy będą zdrowe w maju to będzie ciekawie (tak pamiętam o Spurs i Thunders).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was obśmiewać bo i tak tutaj wieksza połowa i ich prognozy są wiecie sami czego warte.. ale dla obroncow TT powiem dzis jedno: Amundson >>>>>>> Tristan Thompson. 

 

ja tam tez nie jestem wielkim zwolennikiem TT za 80kk+$ ale kto to jest Amundson i co kiedykolwiek zagral w meczu o stawke ? Z CLE go oddali bez zalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron znowu prawie uratował Cavs, tylko jak on i Cavs będą tak osobiste rzucać to jakaś padaka będzie, 63% z osobistych jako drużyna (i chyba dużo lepiej z NY Knicks nie było) to totalny wstyd szczególnie mając ich ok. 30 w tych dwóch meczach.

 

 TT no show, ale brakuje tego punchu z ławki w sytuacji kiedy Mo i JR Smith wychodzą w S5. Shumpert niedługo chyba wraca bo już trenuje normalnie ball handling z piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.