Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze zainstaluj normalną przeglądarkę... Może być firefox, może być opera, w ostateczności może być chrome (o ile nie przeszkadza Ci podsłuchiwanie przez wielkiego brata z google)... ;-)

 

Po drugie musisz wtyczkę adobe do flash playera zainstalować... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi Ci o jebane ripy od jebanego peacmaker'a ?

 

też trochę nerwów straciłem, bo jakieś 2 czy 3 tyg temu ściągałem, celowo nie sprawdzając wyniku, lakers cavs i lakers heat czy cavs heat czy coś

 

i oba nie chodziły ani pod dziobasem ani pod mpc których normalnie do wzystkiego używam [tzn chodziły tak jak ty to opisujesz]

 

ale ostatnio ściągnąłem VLC i chodzi wszystko jak złoto, nawet na słabszym kompie

więc ściągnij VLC [kiedyś go bardzo nie lubiłem, ale, teraz, po zainstlowaniu, widzę ma fajne opcje i nowe menu i ogólnie wydaje się być taki 'dla ludzi']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Mam pewniem problem. Mianowicie chcialem sobie obejrzeć filmy z youtube'a na swoim DVD (bellwood 301). Sciagniety plik był w formacie .mp4.. w sumie wiem, że DVD powinno odtwarzać taki format jednak przekonwertowałem plik do .AVI.

Oczywiscie ani plik AVI ani MP4 DVD nie odczytuje :/ I tak sobie myślę, ze moze to wina jakis ustawien gdy konwertorwałem film? Nie wiem, za duzy bitrate wideo/dźwieku? Zły kodek wideo/dźwięku?

 

Macie jakiekolwiek pomysły? A jak nie to może ktoś wie jakie 'ustawienia' mają normalne filmy ściągne z internetu, hm?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVI jak i MP4 to kontenery danych audiowizualnych... W czy my mamy Ci pomóc? :>

 

Podaj kodek jakim został sygnał audio jak i video zakodowany, w jakich wersjach i najlepiej podstawowe parametry dźwięku/obrazu to może coś poradzimy... ;]

 

Najczęstszą przyczyną nie odtwarzania filmów przez stacjonarne odtwarzacze dvd jest ich c***owość i brak pełnego wsparcia nawet najpopularniejszych kodeków... Jak się ustawi customową macierz kwantyzacji w XviD to nie spotkałem jeszcze playera stacjonarnego co by sobie z tym poradził... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ustawi customową macierz kwantyzacji w XviD to nie spotkałem jeszcze playera stacjonarnego co by sobie z tym poradził... ;-)

Aaaaaaaaaa... customowa macierz kwantyzacji ! Jakie to oczywiste.

 

p.s. :lol:

Oczywiste, nie oczywiste... Większość tych pseudo-auto-przerabiaczy-formatów ma właśnie takie dziwne ustawienia w konfiguracji kodeków... Jeśli ktoś to robi ręcznie i zna się na tym to ustawia parametry tak aby działały z jak największą ilością odtwarzaczy stacjonarnych/przenośnych (co się często wiąże z przymusem wyłączenia sporej ilości opcji poprawiających obraz)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to ja może się podepnę do wątku "formaty-odtwarzanie". Ostatnio ściągnąlem kilka fajnych filmów w formacie RMVB i szukam - bo wszędzie są triale/sharewary :x - programu do przekonwertowania tego na AVI względnie inny format czytany przez stacjonarne DVD.

 

Wiem, że jakość będzie o wiele gorsza ale zależy mi na oglądnięciu w szerszym niż "only me" :lol: gronie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.