Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

Maxec, a nie lepiej ściągnąć te filmy w XviD? ;-)

Alez Kamilu ja mam tylko radiówkę :lol: :wink: A poważnie - czym mniej MB tym lepiej :mrgreen:

 

rw30 wiem, wiem, ale mam ch.... wartego lapka :lol: Tzn. dobry jest do "oficowania", ale multimedia to mu cienko wychodzą :roll:

 

P_m - masz tzn. używasz jeno czy udostępniasz :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dobry ze mnie user :P

http://hotfile.com/dl/11092817/bf816ea/ ... _.rar.html

ConvertXtoDvd znalazłem link w historii (masz szczęście) ;-)

http://w371.wrzuta.pl/plik/aLUJhN7doJA/wav upnałem Ci - miałem instalkę, też masz szczęście :D

 

Edit ten drugi przerabia do lepszej jakości, aczkolwiek nie chcialo mi sie tam nigdy bawić jak dodac napisy, tam jest gdzies instrukcja do tego ale mam za starego worda :P

z rmvb nawet wyciagniesz jakość lustra, wiem bo oglądalem tak przerobionego nowego batmana na 32' tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował może ktoś ostatnio monit LCD 24' tak gdzieś koło 1000pln ? albo widział ktoś gdzieś na jakimś forum o sprzęcie ciekawą dyskusję na ww. temat ? [właśnie sobie różne fora wertuję]

 

i przy tej okazji pytanie - brać monit 1920 x 1080 czy 1920 x 1200 ? proszę o odpowiedź z uzasadnieniem ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy tej okazji pytanie - brać monit 1920 x 1080 czy 1920 x 1200 ? proszę o odpowiedź z uzasadnieniem ; )

Do filmów lub gier 1920 x 1080, do pracy 1920 x 1200 (zawsze te 120 linii w poziomie więcej ;-))...

 

Za tą kasę za dużego wyboru nie masz... Wyłącznie matryce TN, w tej cenie najlepszy będzie jakiś LG, np. ten:

 

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-24- ... 44894.html

 

a jak chcesz 16:10 to coś takiego:

 

http://www.camino.pl/opis.php3?ID=35181

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

combofix jest chyba dosyć zaawansowanym narzędziem, przynajmniej z tego co czytałem. generalnie piszą, że jak ktoś nie wie o co biega, to żeby nie uruchamiał tego bo może narobić większego syfu jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam taki problem.

 

Bez względu na program (czy np. DeamonTools czy VirtualClone CD) nie mogę stworzyć obrazu płyty. Mimo wyboru - nie wiem - od 1 do nawet 5 napędów, mój WinXP kojarzy je z kolejnymi napędami CD/DVD jednak odmawiając dostępu do nich. Po prostu się buntuje i tyle... :roll:

 

Czy ktoś ma moze pomysł :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Taki problem mam.

 

Zainstalowalem windowsa 7 ultimate i wszystko pieknie ladnie do momentu jak wlaczylem cos do ogladania. Obraz jest taki jakby delikatnie spikselowany, nie ma takiej ostrosci. Probowalem najnowsze k-lite kodeki, win7codecs. W Vplayerze to w ogole nie otwiera, bestplayer otworzy, ale cos to swiruje i nie dziala poprawnie, najlepiej wypada media classic player, ktory otworzy all, no ale obraz dalej nie teges, Ktos ma jakis pomysl jak to rozwiazac?

 

Laptopa mam HP dv7-2155ew gdyby to mialo w czyms pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował może ktoś ostatnio monit LCD 24' tak gdzieś koło 1000pln ? albo widział ktoś gdzieś na jakimś forum o sprzęcie ciekawą dyskusję na ww. temat ? [właśnie sobie różne fora wertuję]

 

i przy tej okazji pytanie - brać monit 1920 x 1080 czy 1920 x 1200 ? proszę o odpowiedź z uzasadnieniem ; )

kupiłem w końcu monit samsung p2470HD [x1080 - monitów x1200 prawie już nie ma w sklepach] z wbudowanym tunerem TV

 

wielkość olbrzymia w porównaniu do wyświetlacza na lapie, jakość ok, wbudowany tuner TV rządzi, na razie podpiąłem tylko kablówkę, jakoś niedługo kupię antenkę do odbioru naziemnej cyfrowej TV [tuner ma dekoder mpeg4] i będę miał kilka podstawowych kanałów w cyfrowej jakości [niektóre ponoć w HD]

 

ogólnie jestem zadowolony zayebiście + raty 0% w saturnie [monitor kosztował 1200]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej złe miejsce podałem, może sprawdź tutaj [ppodaje gdzie to mam w winXP, na tych nowszych sie nie znam]:

 

rajt klik na pulpicie ->właściwości-> ustawienia ->zaawansowane -> rozwiązywanie problemów -> suwaczek ; )

 

kiedyś kojarzę że miałem taki problem ; )

 

btw spróbuj jeszcze playera 'dziobas rar player'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tu czeka zonk, bo win7 nie ma czegos takiego jak wlasciwosci klikajac w pulpit. Probowalem wejsc przez panel sterowania do ekranu, ale po kliknieciu w rozwiazywanie problemow jakakolwiek funkcja jest nieaktywna.

Dziobasa nie probowalem, ale VLC chyba w jakims stopniu problem rozwiazal. Niemniej jednak dalej mnie to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.