Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym nie trafiał tak jak Noah i wreszcie coś by weszło, to też bym się cieszył zapewne, ale ja może jakiś dziwny jestem...

Z wypowiedzi Zdzicha wnioskuję, że powinien nie cieszyć się wcale, albo cieszyć się po nietrafionych... Nie wiem co gorsze...

 

Weźcie mnie naprostujcie, bo nie ogarniam, ale jak już wspominałem, podejrzewam ostatnio, że mogę być jakiś dziwny...

 

 

1de5dacf51b06d922aee52c85fdc0620_origina

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls maja chyba najbardziej marudny fanbase na tym forum.

Hoidberg w debiutanckim miesiacu zrobil bilans 10-5, probuje, ustawia, z gowna jakis tam bat ukreca, a fani Bulls chca mu tutaj roster rozwalac ktory jak widac broni sie wynikami.

To jak to z tymi Bulls w koncu jest?

Ja tam się nawet z nimi zgadzam, tego 67% zwycięstw według mnie nie utrzymają, krótkotrwały overachieving. Rose gra padakę, atak to padaka kompletna, gdzie coś tam rzucą Butler/Gasol/Mirotic. Obrona niby jest, ale to samo było za Thibo. Drużyna na I, może II rundę PO zależnie na kogo trafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno

BULLS grają strasznie brzydko, Rose gra tragicznie, roster jest krótki, na Snella nie da się patrzeć, Noah ma jeden mecz na 5 udany

 

Ale

Mieli najtrudniejszy początek roku spośród wszystkich zespołów, grali z 5ma zespołami z czołówki, przegrali w tych meczach raz (dwa jesli liczyc Pacers), są jedynka na wschodzie

 

WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jedynką bo inni im tą jedynke dali,jak Cavs,czy Pacers>Spodziewam sie, ze jeszcze Toronto ich wkrótce przeskoczy,bo mają do rozegrania wiecej gier u siebie.Miami poleci w dół  w styczniu i poczatkiem lutego,bo bedą spac praktycznie na walizkach wyrównując bilans gier dom/wyj

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler był strasznie wkurwiony po meczu i zwołał zebranie zawodników. Nie wiadomo o czym rozmawiali.

Oglądając Snella płakać mi się chce. MikeNoD wracaj!

Niby Bulls mają mocny froncourt ale na moje to mają poza Pauem, który daje rade jak na swoje lata na starting C, 3 graczy którzy na dziś nadają się co najwyżej na grę z ławki. Jak byki nie poprawią gry w czwartych kwartach to nie o mistrzostwo a o playoffy mogą walczyć przy słaszczonej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.