Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

http://chicago-bulls.pl/artykuly/wyniki/1243-chicago-bulls-portland-trail-blazers-93-88

tu masz jakis opis meczu, sie chlopak stara chodz nie wiem czy on przysypia czy niedowidzi.

 

na miejscu freda pokombinował by z pierwszą piątką.

Snell znowu world class.

 

DR stracil juz chyba wszystkie atuty, o jakiej poprawie w D mowili dziennikarze ? WTF ? Jego najwiekszy atut to chyba w tej chwili fakt, ze jest mlodszy od Kirka a Brooks to nie jest PG nawet na wschodzie.

Widzial ktos w meczu z POR jakas poprawe w organizacji gry calej druzny, czy to w ofensywie, czy to w d ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snell nie powinien z taką formą grać w drużynie z aspiracjami, a jeśli mialby grać to ogony

Jego postawa na parkiecie chwilami jest naganna, miał być ofensywnie wsparciem

Niko podobnie, to co teraz gra nie zasługuje na S5, tym bardziej ze całkiem śmiało do piątki puka Gibson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh tęsknie za czasami grubego Tomo, wtedy joseph zawsze był zirytowany i myślę, że nawet jakby Bulls z Thibodou wygrali majstra to on by znalazł sporo powodow do narzekan

przepraszam że oczekuje czegoś ponad przeciętność ;)

 

Tak to już jest kiedy wychowujesz się na Bulls'90 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kolejna porażka. No poza Niko, który w końcu miał dobry strzelecko dzień w sumie wszyscy zawiedli. Ewentualnie Kirk z ławki można powiedzieć, że nie spiepszył meczu, choć szału nie zrobił to nie ma co od niego wymagać ciągnięcia teamu na swoich plecach. Trafił pare rzutów, coś tam pobronił i git majonez jak na gracza który miał być zwłokami samego siebie i to takiego sprzed dwóch lat.

Martwią mnie minuty, a w sumie ich brak dla Portisa. Jo gra padake, Niko i Taj są nierówni i aż dziwne, że kolo nie załapuje się choć na 5 minut w co drugim meczu. To już więcej dawał Thibs pograć młodym. Ciekawe czy chodzi o brak odwagi trenera, czy może powolny tryb wprowadzania go do ligi, a może kolo jest aż tak słaby. Nie wiem po prostu zastanawia mnie to. Nie wieżyłem, że to powiem jeszcze rok temu ale Mike wróć!

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo indiana atlanta miami nie są słabsze od bulls. o cavs nie ma co mówić

 

duzo zalezy od zdrowia zawodników, czy mirotić sie ogarnie, czy george tak jak 2 lata temu przestanie grac jak mvp po 2 pierwszych miesiącach. Co z Rose, ile meczy zagra Wade. 

 

rownie dobrze 2 miejsce dla bulls, rownie dobrze 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przekonuje cie jedna przegrana?

Rzadziej przegrywają tylko Cavs, reszta prezentuje jak pisałem podpbny poziom

Madrzysz się więc mi wreszcie napisz kto i dlaczego ma być przed Bulls

Cavs i kto poza nimi?

I DLACZEGO!

nie chodzi mi o ostatni mecz, tylko o potencjal, jak funkcjonuja poszczegolni gracze w czyms, co wyglada na nowe ustawienie. postepu druzynowo nie widac. DR gra to co gral, Mirotic raz dobrze, dwa razy slabo. Pau to samo. Najlepszy jest Butler. Macie 1 gwiazde, 3 dobrych i zadnej lawki.

 

przed CHI w moim odczuciu:

Cavs

Indiana

Miami

Toronto

-------------

napewno powalczy z wami mocno

Atlanta/Detroit

 

a jeszcze mamy Charlotte ktore gra przyzwoicie i Wizards ktorzy poki co graja kupe ale nie liczylbym ze ten stan potrwa wiecznie.

 

Ogolnie nie masz odczucia ze Wschod zaczal byc mocno kompetytywny ? O pozycje w PO bedzie gruba walka. Mnie na duzy plus zaskoczyla gra np Magic.i Knicks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze każdego kto nie uważa chicago za top2 wschodu masz za gałgana co nie zna sie na koszu?

 

chicago mają swoje problemy w postaci Snella, Rose, Miroticia, Noaha, oraz braku ławki na dobrą sprawe.

 

Butler, od czasu do czasu Gasol, od czasu do czasu Mirotic, system to chyba za mało na coś wiecej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie rozumiesz i po raz kolejny udowadniasz że czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce

 

Uproszcze specjalnie dla ciebie swoje wpisy

 

Napisałem że poza Cavs reszta stawki jest wyrównana i żaden zespół nie jest jakiś wyraźnie lepszy od Bulls. Czy skończą jako top2? Nie wiem, mogą równie dobrze być 2 jak i 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadziej przegrywają tylko Cavs, reszta prezentuje jak pisałem podpbny poziom

Madrzysz się więc mi wreszcie napisz kto i dlaczego ma być przed Bulls

Cavs i kto poza nimi?

I DLACZEGO!

 

w pierwszym zdaniu piszesz ze podobny poziom

w reszcie kto jest lepszy(w domyśle chyba ze nikt)

ja tez pisałem ze 2 jak i 5 wiec nie wiem o co chodzi. choć nie ukrywam ze stawiam raczej 4-5 z racji słabości rosteru bulls. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.