Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Thunder ma bilans z East 6-8. Oni żyją tylko dzięki Durantowi, bo Westbrook to nieporozumienie. Co z tego, że jest walczak, w nogach dynamit, jak w głowie pusto. Oni mogą naprawdę żałować Jacksona, bo to dużo mądrzejszy rozgrywający. I lepiej pasowałby do KD i reszty.

Na pewno OKC byłaby mocniejsza z Jacksonem dzisiaj, niż z Westbookiem.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder ma bilans z East 6-8. Oni żyją tylko dzięki Durantowi, bo Westbrook to nieporozumienie. Co z tego, że jest walczak, w nogach dynamit, jak w głowie pusto. Oni mogą naprawdę żałować Jacksona, bo to dużo mądrzejszy rozgrywający. I lepiej pasowałby do KD i reszty.

Na pewno OKC byłaby mocniejsza z Jacksonem dzisiaj, niż z Westbookiem.

 

Czo ja czytam...chyba tylko jesli chodzi Ci o konkretny dzien a Westbrook zachlal wczoraj pale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie w trakcie ogladania spotkania Thunder - Bulls i jesli mam byc szczery to w tym sezonie nie obejrzalem/przeczytalem/przesluchalem nic na temat Bullsow. Dlatego mam pytanko ;]

 

O co chodzi ze DRose z takimi statami siedzi jeszcze w S5? Jak zobaczylem jego staty to przez 10 minut bylem w szoku. A jego gra do momentu w jakim jestem utwierdza tylko jego mierne staty.

 

Pozdrawiam i zycze wesolego swieta drugiego dnia Bozego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie w trakcie ogladania spotkania Thunder - Bulls i jesli mam byc szczery to w tym sezonie nie obejrzalem/przeczytalem/przesluchalem nic na temat Bullsow. Dlatego mam pytanko ;]

O co chodzi ze DRose z takimi statami siedzi jeszcze w S5? Jak zobaczylem jego staty to przez 10 minut bylem w szoku. A jego gra do momentu w jakim jestem utwierdza tylko jego mierne staty.

Pozdrawiam i zycze wesolego swieta drugiego dnia Bozego Narodzenia.

Deryk siedzi w startingfive bo Bulls nie mają nikogo lepszego. Ot takie proste. Brooks i Moore nie nadają się na starterów. Szkoda, że Bulls nie mają młodego PG.

 

Warto wspomnieć, że Paxson lekko nqciska na Hoiberga, aby ten dał więcej minut Portisowi mówiąc, że ten daje dużo energii i "toughness" do składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose jest z S5 z tego samego powodu co Bryant w Lakers

Kibice go kochają i dla niego kupują mnóstwo biletów i suwenirow

 

Przecietny "kibic" NBA średnio kojarzy o co chodzi w tej grze, a już Ci z pierwszych rzędów najczęściej są kompletnie z przypadku, bo po prostu ich na takie bilety stać, w przeciwieństwie do ludkow, którzy o koszu wiedzą ogromnie dużo, ale nie mają kasy

Oczywiście nie wszyscy z pierwszych rzędów to ignoranci, nie mniej jednak częste obrazki z trybun boleśnie weryfikuja kto jest dla meczu a kto dla fejmu

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu należy mieć zdecydowane "pretensje" do Forman/Paxson że przez 4/5 sezonów trzymali ciepłą posadę dla Rose'a w piątce cierpliwie czekając jak się rehabilitował/wracał/łamał/rehabilitował grając w tym czasie Watsonami/Robinsonami/Hinrichami/Brooksami.

Nie pozyskali nikogo wartościowego z FA zdolnego zastąpić Gracz pierwszopiątkowego a w drafcie wybrali PG raz i to Teague- się gorzej nie dało chyba.

Tak więc GM Bulls wykazali się niesamowitą wiarą w Rose;a i jego powrót a ten w zamian zwodził ich i mamił wizją powrotu lepszego silniejszego a gdy w koncu zebrał resztki z tego co zostało na początek tego sezonu skupił się na wizji nowego kontraktu w 2017 r.

Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago takie baty w 3 kwarcie rozdało ze az milo, nawet Rose sprawial radosc jak na poczatku rozdal na skutecznosci 3/3, moze to nie jest "wiele" ale porownujac Darka Roze 10-11 a 15-16 to jest jak Grzegorz Piechna i Grzesiek Rasiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago takie baty w 3 kwarcie rozdało ze az milo, nawet Rose sprawial radosc jak na poczatku rozdal na skutecznosci 3/3, moze to nie jest "wiele" ale porownujac Darka Roze 10-11 a 15-16 to jest jak Grzegorz Piechna i Grzesiek Rasiak

 

Że co takiego?

 

Jeżeli już masz porównywać do futbolu Rose 10-11 vs 15-16. To porównuj Mirka Klose do Rasiaka (w sumie nawet dałbym Il Fenomeno = Rose 11 vs Rasiak = Rose 16, a nie jakieś Piechna vs Rasiak.

 

Derrick nie ma już nic do zaprezentowania poza sprzedażą gadżetów. Gdyby nie ten atut to nawet jego przepasany kontrakt i rodowód z Wind Town nie uchroniłyby przed zwolnieniem.

 

Rose jest skończony (niestety - bo bardzo dziękuję mu za postawienie się LBJowi, gdy nie było Kury Duranata i Westbrooka). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder ma bilans z East 6-8. Oni żyją tylko dzięki Durantowi, bo Westbrook to nieporozumienie. Co z tego, że jest walczak, w nogach dynamit, jak w głowie pusto. Oni mogą naprawdę żałować Jacksona, bo to dużo mądrzejszy rozgrywający. I lepiej pasowałby do KD i reszty.

Na pewno OKC byłaby mocniejsza z Jacksonem dzisiaj, niż z Westbookiem.

Reggie lepszy od Westbrooka? Ty tak na serio??

 

Wysłane z mojego Q5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co takiego?

 

Jeżeli już masz porównywać do futbolu Rose 10-11 vs 15-16. To porównuj Mirka Klose do Rasiaka (w sumie nawet dałbym Il Fenomeno = Rose 11 vs Rasiak = Rose 16, a nie jakieś Piechna vs Rasiak.

 

Derrick nie ma już nic do zaprezentowania poza sprzedażą gadżetów. Gdyby nie ten atut to nawet jego przepasany kontrakt i rodowód z Wind Town nie uchroniłyby przed zwolnieniem.

 

Rose jest skończony (niestety - bo bardzo dziękuję mu za postawienie się LBJowi, gdy nie było Kury Duranata i Westbrooka).

 

1) zaczynam myslec ze nie wiesz kim byl pan Grzegorz Piechna i nie wiesz ile zrobil dla Kieleckiego futbolu, dzieki niemu udalo nam sie pierwszy raz awansowac do Ekstraklasy (c*** z tym ze pozniej spadlismy przez afere korupcyjno ale taka aferka to tez dodatkowy prestiz dla druzyny ;])

 

2) Moja wypowiedz dotyczy TRZECIEJ KWARTY SPOTKANIA BULLS @ THUNDER, NIE CALEGO SEZONU bo tak osobiscie mam podobne zdanie, gdybym mial opisac w wypowiedzi caly sezon rozy i musial dostac odpowiedz taka jaka otrzymalem od ciebiento musialbym napisac "Derrick Rose jest obecnie moim zdaniem najlepszym koszykarzem we wszechswiecie, moim osobistym zdaniem gdyby Rose i Jordan grali w jednej druzynie to MJ napewno oddal by swoj zwycieski rzut dla Dariusza gdyz forma jaka prezentuje w sezonie 15/16 jest wysmienita!!!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) zaczynam myslec ze nie wiesz kim byl pan Grzegorz Piechna i nie wiesz ile zrobil dla Kieleckiego futbolu, dzieki niemu udalo nam sie pierwszy raz awansowac do Ekstraklasy (c*** z tym ze pozniej spadlismy przez afere korupcyjno ale taka aferka to tez dodatkowy prestiz dla druzyny ;])

 

2) Moja wypowiedz dotyczy TRZECIEJ KWARTY SPOTKANIA BULLS @ THUNDER, NIE CALEGO SEZONU bo tak osobiscie mam podobne zdanie, gdybym mial opisac w wypowiedzi caly sezon rozy i musial dostac odpowiedz taka jaka otrzymalem od ciebiento musialbym napisac "Derrick Rose jest obecnie moim zdaniem najlepszym koszykarzem we wszechswiecie, moim osobistym zdaniem gdyby Rose i Jordan grali w jednej druzynie to MJ napewno oddal by swoj zwycieski rzut dla Dariusza gdyz forma jaka prezentuje w sezonie 15/16 jest wysmienita!!!!!!"

 

Na pewno nie wiem kim dla Ciebie był Kiełbasa, wiem że dla Ekstraklasy miał nikłą wartość. 

 

Poza tym jakie ma znaczenie tytuł króla strzelców Ekstraklasy? Gdzie tu jest w ogóle pole porównawcze? Tekst z dupy i też w takiej konwencji się do niego odniosłem.

 

W ogóle co to jest za pomysł po obejrzeniu 1 meczu Bulls `16, żeby na podstawie jednej kwarty wypowiadać sie o Rosie?

 

O "Darku" można powiedzieć, że kończy karierę i tyle, pojedyńcze kwarty nie zmienią tego obrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd 5sek?

Dawno tego nie oglądałem, a już tym bardziej dawno nie widziałem żeby ktoś przez taki błąd przegrał mecz

 

A już miałem chwalić Derricka, choć w sumie mecz jak na obecną dyspozycję zagrał dobry, no ale komuś tak doswiadczonemu nie powinien się przytrafić taki błąd na 10sek przed końcem meczu...

A szkoda, bo Bulls zagrali dobre spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.