Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie tak, że nie zrobił żadnych postępów. Zrobił postępy ale mniejsze niż by się spodziewano. O ile rok temu wydawał się w dłuższej perspektywie starterem na pf na lata, szczególnie u Fredzia H tak dziś widzę go w roli co najwyżej Taja - gdzieś na granicy startera i sixth mana.

Ogólnie dziwnie w tym sezonie w Bulls. Miał być super atak i Defens do dupy a jest odwrotnie. Co tu k**** się dzieje? Chętnie zrobiłbym latem w Bulls coś jak zrobili pacers - ostre pójście w smallball. Ciekawy jestem jakby to wyszło.

 

Coś w tym jest. Myślałem, że po awansie do s5 zrobi większy skok. Sam nie wiem, niby dobry gracz, ale jakiś taki jednowymiarowy. Jak mu nie siedzi trójka to w sumie niewiele z niego pożytku.

 

Bulls to w tym roku rzeczywiście dziwna ekipa. Pau i Jimmy robią swoje, ale w ataku brakuje jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans by bulls poszli w small-ball, za duzo podkoszowych a poza tym Rose bez mocnej trójki nie ma prawa bytu w druzynie opartej na 3, więc trzeba sięDR i jego kontkraktu pozbyć to najlepsza opcja dla Bulls niezależnie jakby chcieli grać 

tylko że to może byc b.trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans by bulls poszli w small-ball, za duzo podkoszowych a poza tym Rose bez mocnej trójki nie ma prawa bytu w druzynie opartej na 3, więc trzeba sięDR i jego kontkraktu pozbyć to najlepsza opcja dla Bulls niezależnie jakby chcieli grać

tylko że to może byc b.trudne

Chodziło mi o to co po sezonie. Spada kontrakt Jo i Paua. Gibson i Niko zarabiają nie tak dużo jak na nowe salary, do tego spokojnie można nimi handlować. Zostaje problem DR1. I tu ciężko o rozwiązanie. A i warte zaznaczenia jest fajna gra Douga. Zrobił chłopina postęp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi co by wszystkich wysokich wywalać, tylko chodzi mi o to, że po sezonie można dostosować ilość wysokich i to jacy wysocy u nas grają do taktyki a to, że teraz mamy takich 4 podkoszowych nic nie znaczy. Ja się nie upieram przy tym smallballu, tylko luźno rozwarzam to jako ciekawą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogrywki, 16 godzin w tym podróż samolotem zrobiły swoje. Na plus ewidentnie Portis i prędzej czy później dostanie więcej czasu, spokojnie :)

Podoba mi się gra Bulls gdzieś tak w... co drugim meczu :D Jak na PO przyjdzie regularność to będą bardzo groźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezki mecz,az zal patrzyc jak padali niczym muchy ze zmeczenia.Generalnie sytuacja dla Byków wygląda kiepsko.Mają raczej kiepski bilans,na dodatek zdecydowanie meczy wiecej rozegrali u siebie,a teraz do konca roku ciezkie gry.Nalezy przygotowac sie,ze w sylwestra

mogą nawet wypasc ze strefy PO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze nie za bardzo jest co ogarniac.Dunleavy jest potrzebny jak tlen,a reszta w zasadzie gra na swoim poziomie.Przy tym rosterze i sytuacji zdrowotnej,a przede wszystkim Rose okazuje sie,ze chyba juz stopniowo bedzie pikował w dół,Bulls potega juz nie bedą.bo obciaza ich kasą niemal jak Kobe (przesadziłem,ale w tym kier to zmierza)Zaletą tego jest to,ze Holberg oszczedza jak moze DR.Byc moze wytrwa do konca sezonu,ale nie wybrazam sobie zeby nie awansowali z mnimum z 6seedu mimo wszystko.Przy wyrównanym wschodzie,sa w stanie pokonac kazdego poza Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z każdym przegrac

Kibic maruda :D

 

Nie, nie z każdym. Jasne, że to tylko sport i każdy ma szansę ale lost z Nets czy innymi Lakers to będzie wyjątkowo niefartowny wypadek przy pracy, który może spotkać każdą ekipę, a nie Bulls w szczególności (np. jak blisko był Brooklyn wygranej z GSW na ich parkiecie, co wydaje się przecież kompletnie nierealne).

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibic maruda :D

 

Nie, nie z każdym. Jasne, że to tylko sport i każdy ma szansę ale lost z Nets czy innymi Lakers to będzie wyjątkowo niefartowny wypadek przy pracy, który może spotkać każdą ekipę, a nie Bulls w szczególności (np. jak blisko był Brooklyn wygranej z GSW na ich parkiecie, co wydaje się przecież kompletnie nierealne).

ja miałem na myśli że w serii mogą z każdym przegrac :)

 

A propos Butlera

Jimmy Butler on Fred Hoiberg: "I believe in the guys in this locker room but I also believe we probably have to be coached a lot harder at times. I'm sorry, I know Fred is a laid-back guy and I really respect him for that but when guys aren't doing what they're supposed to do, you have to get on guys — myself included."

 

I dla przeciwwagi Derrick Rose: "I'm going to play the game the way that I want to play, not the way people want me to play."

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler ponoć się rozkręca. Po zjebaniu Hoiberga w mediach ( niby nie ma mu Fredzio tego za złe, ale co miał powiedzieć) za to, że jest zbyt soft wobec graczy wypływają kolejne kwiatki. Ponoć podczas sesji wideo przed któryms z ostatnich meczy zjebał cały coaching staff. Do tego Jimmy podobno izoluje się od drużyny i np. Rozgrzewa się sam po drugiej stronie sali(choć nie tylko). Atmosfera w drużynie ponoć słaba.

Miałem wobec Jimmy'ego złe przeczucia już od jego trzeciego sezonu w lidze. Był wtedy uważany za świetnego defensora i w sumie niewiele więcej. W mediach jednak, gdzieś koło trade deadline, powiedział otwarcie, że chce być ważniejszą opcją w ataku lub być wymieniony. Potem ucichło widać do czasu... Ciekawe tylko czy to prawda. Nie wiem co o tym myśleć. Kolo zdobył MIP a wygląda, że ma mniemanie o sobie jakby był MVP i to nie raz. Jeżeli oczywiście to prawda.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na myśli że w serii mogą z każdym przegrac :smile:

 

A propos Butlera

Jimmy Butler on Fred Hoiberg: "I believe in the guys in this locker room but I also believe we probably have to be coached a lot harder at times. I'm sorry, I know Fred is a laid-back guy and I really respect him for that but when guys aren't doing what they're supposed to do, you have to get on guys — myself included."

 

I dla przeciwwagi Derrick Rose: "I'm going to play the game the way that I want to play, not the way people want me to play."

DR zaliczyl przynajmniej przyzwoity wystep, teraz pora na 3-4 takie sobie.

 

Apropo Butlera, takie zdanie to otwarty lisc w morde dla trenera i ogolnie oznaka jakiegos problemu w szatni, w sumie zupelnie nie potrzebny.

zblizamy sie do 1/3 sezonu, uwazacie, ze ofensywa Bulls sie poprawila pod Hoi ? Nadal to wyglada na podwaliny pod D z nadzieja w JB i DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to już ktoś pisał tutaj, Fred przez całą karierę trenera raczej grał 4 obwodowych i jednym podkoszowym, i to bardziej PF miż C na warunki NBA. Tu ma Paua, Noaha i Gibsona. Więc smallball w c***. Trzeba poczekać do zmian latem, a na razie Fredzio chce ukręcić coś z tego co ma. Czy ktoś kto oglądał mecz z NYK ( ja go odpuściłem bo po maratonie z Pistons uznałem za przegrany) ten ostatni powie mi czy dobrze dojrzałem, że było tam przez chwilę z NIKO I Portisem jako podkoszowymi? Może Fred powiniem iść w tę stronę? Próbować grać Gibsonem lub Bobbym jako fake-center obok Niko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest sens czekania do lata co to zmieni, na top pick  nie ma co liczyć a z kontraktu schodzi w sumie tylko Noah(choć Pau może spierdzielić) a mimo wszystko można coś sensownego jeszcze za niego dostać, więc jakiś ruchów oczekiwał bym już teraz im szybciej tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.