Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest szok co tutaj można przeczytać o Rose. Ciekawe czy któryś z Was miał pękniety oczodół i zdaje sobie sprawę z tego jak poważny jest to uraz? U niego jeszcze były komplikacje i poważna opuchlizna. Ja jestem pełen podziwu, że koleś szarpie się. To jest tylko kwestia miesiąca kiedy zacznie atakować kosz na pełnej kurwie, bo ewidentnie tego teraz nie robi przez kontuzje. To jest powód słabszej gry.

Żeby było śmieszniej, to na treningach skupiają się ludzie Hoiberga na poprawie obrony przez Rose, a nie ofensywie, bo jak zagoją się rany, to wrócą jego największe atuty i nikt teraz nie martwi się, że robi po 10pkt na mecz.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest szok co tutaj można przeczytać o Rose.

Bulls to obok Nets mój fav team od czasów MJ'a i też nie mogę się nadziwić kibicom, którzy są chyba najbardziej marudni wśród kibiców NBA w Polsce :D Rose? Wymienić na Mentosy! Kirk? No miałem nastawić budzik ale jak on jest w S5 to nie oglądam... (wczoraj było na fejsie). Gra z Thunder? Ale będzie przegryw, jest KD u nich (to chyba tutaj było).

 

Najlepsze, że większość tego marudzenia znajduje piękną odpowiedź na parkiecie. Kirk zagrał wczoraj świetnie :D W ogóle nie ma co marudzić, na moje jest całkiem OK. Nawet do Derricka nie można mieć wielkich pretensji, kolo jeszcze ma problem ze wzrokiem. Obecna forma? Formę trzeba mieć na PO a nie teraz. Byki i tak będą wysoko w tabeli wschodu. Rogi do góry Bulls fani :D

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy a nie przyszlo ci do głowy że kibice nie chca juz dłużej mieć Bulls wysoko po sezonie? Mamy to regularnie od 2011 i co z tego wynika?

Max druga runda w PO?

Z takim składem i w tej konfie bycie top 3 to nie jest już spektakularny sukces dla kibiców Chicago

ECF to minimum!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim składem i w tej konfie bycie top 3 to nie jest już spektakularny sukces dla kibiców Chicago

ECF to minimum!

 

przeciez wy potrzebujecie minimum drugi seed zeby wogole w obecnej sytuacji myslec o dotarciu do ECF. A na papierze to tez nikogo na wschodzie nie przerazacie, ani S5 ani depth. Strasznie duzo jest pokladow optymizmu zwiazanych z zatrudnieniem nowego trenera, bo faktem jest, ze z Tibo to juz nic wielkiego byscie nie wymyslili. Czy Hoi cos ulepi lepszego z tej maki ? Pewnie tak, tylko musi zaczac to skladac po swojemu a nie na spadziochach po Thibsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakim składem? wymień jednego zawodnika bulls , który z miejsca stałby się bardzo ważnym ogniwem Cavs

dziecko a gdzie ja piszę o wyższości BULLS nad Cavs?

Co ma jedno z drugim wspolnego?

 

Napisałem tylko ze ECF to dla zmęczonych kibiców Bulls minimum, co w tym niezrozumialego?

Wszystko poniżej to będzie kolejna porazka

I zgadzam się, że aktualnie Bulls są gorszym teamem od Cavs, zresztą tylko w tym topicku pisałem to już kilka razy

Cavs są team to beat na wschodzie, ale żaden inny zespół nie powinien być dpa Bulls zagrożeniem, żaden nie jest jednoznacznie lepszy w ewentualnej serii. Pytanie tylko czy i jak Bulls będą grswli w kwietniu pod wodzą Freda i co najważniejsze w jakim składzie, bo dotychczas nie było PO w którym ten roster był zdrowy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też życzę Bulls przynajmniej ECF ale nie o to mi chodziło. Miałem na myśli nieuzasadnione, nachalne marudzenie, którego nie da się usprawiedliwić "oczekiwaniem na sukces". Konkret dla przykładu - pojawiło się wczoraj info, że Kirk Hinrich wyjdzie w S5 i od razu txt "miałem nastawić budzik, ale jak tak, to szkoda nocy". I co? I ten obśmiany facet zagrał bardzo dobrze, a Bulls zaliczyli przekonujący win. Takich sytuacji dewaluowania zasłużonych graczy z lubianego teamu jest w przypadku tej ekipy całkiem sporo :onthego: O Derricku to już w ogóle szkoda mówić, bo wiadomo, że facet jest łamliwy i dużo głupot gada, ale to wciąż MVP z Chicago. Szacun dla gościa.

 

Co do oczekiwań to wszystko zależy od zdrowia rosteru. Teoretycznie tylko Cavs są silniejsi, ale jak się posypią zwolnienia to znajdzie się kilka załóg mogących odprawić Bulls wcześniej. Czy to będzie jakiś dramat? Nie, taki to sport. Wcześniejsze odpadnięcie to byłby dramat dla Cavs :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko, a gdzie ja stawiam taki zarzut? po prostu pisze ze bulls nie ma składu na top2

więc kto jest od nich lepszy? zdecydowanie lepszy, poza Cavs?

Wizards? Raptors? Hawks? Wszystkie ekipy są na bardzo zbliżonym poziomie i o końcowym rozstawieniu mogą tu decydować jedynie kontuzje

 

Powtarzam

Poza Cavs na wschodzie nie ma zespołu, który zdecydowanie jest lepszy od Bulls i dlatego też finał konfy jest a nawet powinien być minimum!

Czy z drugiego czy z trzeciego seeda Byki mają szansę na ECF

Trafią Cavs i na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc kto jest od nich lepszy? zdecydowanie lepszy, poza Cavs?

Wizards? Raptors? Hawks? Wszystkie ekipy są na bardzo zbliżonym poziomie i o końcowym rozstawieniu mogą tu decydować jedynie kontuzje

 

Powtarzam

Poza Cavs na wschodzie nie ma zespołu, który zdecydowanie jest lepszy od Bulls i dlatego też finał konfy jest a nawet powinien być minimum!

Czy z drugiego czy z trzeciego seeda Byki mają szansę na ECF

Trafią Cavs i na ryby

zeby sie spotkac do\piero z Cavs w ECF musza byc 2 seed,ale z drugiej strony poco,przeciez to juz jest klątwa,dopóki gra tam James,Byki zawsze zostana zatrzymane,ale to juz razy było przerabiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.