Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

I pomysleć że przed sezonem proponowalem za niego Gallowaya i Shabazza ;p

dobrze Wilq że mnie odwiodłeś od tego :smile:

To pikus, trzeba bylo go sprzedac w trakcie zeszlego sezonu...

ale skad moglem wiedziec, ze Kings puszcza Mudiaya i posypie sie takie domino, ze wyladuje na lawce w Houston?

 

BTW, powoli do mnie dociera jak evita pozamiata w tym sezonie i jak coraz gorzej wyglada wymiana za Hassana.

W skrocie, miales racje eMeS ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja póki co uważam, że jestem wyżej niż powinienem. Ale to za sprawą świetnych występów ostatnio Batuma, Knighta i Lowrego.

Czyli sie to wyrowna...

 

BTW, po dlugich negocjacjach udalo sie wyrzezbic wiekszy trejd!

 

Blake i Covington do mnie zas Lawson, Gobert i moj pick 2016 do Clippers.

Dzieki Szulim za owocne rozmowy i za rozwiazanie mi dwoch problemow za jednym zamachem ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz Milwaukee Bucks tak dobrze idzie to dla wyrownania chcialem zwrocic uwage, ze pobral z waivera gracza za 6$, ktorego sam wywalil trzy dni wczesniej... i nikt inny sie po niego nie zglosil ;-) A pobiera go po raz trzeci w tym sezonie po tym jak go kupil w offseason! Widac mocna wiare w Bismacka Biyombo, ale cierpliwosci to za grosz ;-)

 

Swoja droga, przyjrzalem sie blizej jak to sie stalo, ze evitacre ma taka maszyne niszczaca lige i poza wydraftowaniem Currego oraz Millsapa reszte skladu zdarzyl wymienic roznej jakosci trejdami [w tym odkupil wydraftowanego Reggiego i Plumlee!] plus ladne pobrania z tegorocznych waiverow. Damn.

 

Przy okazji wreszcie zrozumialem jak to sie stalo, ze mac sprzedal lepiej Whiteside'a... falcao nie bylo wtedy w lidze! ;-)

 

Tyle, ze jak on bedzie dalej tak wymiatal to wyjdzie na to, ze trzeba bylo trzymac...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz :grin: każdy trafił z tym co każdy potrzebował :tongue:

Mogliśmy zrobic 3 stronnego deala ;)

Ano moglismy. Ale w praktyce to wyszedl deal trojstronny bo Gobert nawet nie rozegral u Ciebie meczu ;-)

 

BTW, chcialem pochwalic eMeSa, ze tak szybko puszcza te wymiany, ale gdyby byl troche wolniejszy to bym nie dostal tej wczorajszej kaszany od Blake'a, wiec mam mieszane uczucia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.