Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

mac jak sie rozkrecil z trejdami ;-) Ma blisko do evita w paru kategoriach to poczul swoja szanse...

 

Sezon mojej ekipy jest bardzo podobny do innych Spurs, tych z prawdziwej NBA..

 

Dowodzeni przez Kawhiego Leonarda zaliczają świetny bilans, który zazwyczaj implikował by bycie kontenerem numer1. Jednak jest ktoś taki jak Stephen Curry, przez którego nie ma na to szan. Podobnie jak prawdzie GSW, Bux Eviego to oprócz Stepha świetna drużyna, możę nawet na top5 ligi, ale to on powoduje że jako całość są poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić czym kieruje się Ledley sprzedając jednego ze swoich najlepszych zawodników z potencjałem na gwiazdę - Wigginsa - w zamiast za owszem, bardzo ciekawego rookie z Denver, ale ze zdecydowanie większą konkurencja na swojej pozycji??

 

Gratuluje kradzieży Falcao ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins będzie gwiazdą w NBA, ale nie wierzę że w roto będzie kiedykolwiek dawał więcej niż top 50. O ile można liczyć że podciągnie się w trójkach czy FT%, to ciężko zakładać że zacznie dużo więcej zbierać, przechwytywać czy asystować. Bloki i straty też ma na poziomie którego pewnie nie podniesie. U Jokica można się jedynie matwić o minuty. Gość jest 13 w rankingu per 36 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kradzieży Falcao ;)

Wiggins będzie gwiazdą w NBA, ale nie wierzę że w roto będzie kiedykolwiek dawał więcej niż top 50. O ile można liczyć że podciągnie się w trójkach czy FT%, to ciężko zakładać że zacznie dużo więcej zbierać, przechwytywać czy asystować. Bloki i straty też ma na poziomie którego pewnie nie podniesie. U Jokica można się jedynie matwić o minuty. Gość jest 13 w rankingu per 36 min.

Ja z kolei gratuluje zignorowania nazwisk i hype'u.

Bo najzabawniejsze w tym trejdzie, ze to Jokic jest dwa razy lepszy w rankingu za sezon [!] i to grajac duzo mniej minut[!!], ale to Wiggins jest postrzegany jako przyszla gwiazda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq zgodze się co do ranka , ale weź pod uwage że jego główny konkurent czyli Nurkic w tym sezonie praktycznie nie grał, a potem grał na limicie minut max 15

Ostatnio dostał już 23min i pokazał że może wygryźć Jokica z S5 :smile:

 

Ogólnie zależy od trenera Malone komu ostatecznie da więcej minut i szanse na rozwój :smile:

 

Wiggins ma przynajmniej ten spokój i pewność ze minut mu nie braknie, a jeszcze jak Thibs wejdzie jako trener, to nawet może mieć przesyt minut :D

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq zgodze się co do ranka , ale weź pod uwage że jego główny konkurent czyli Nurkic w tym sezonie praktycznie nie grał, a potem grał na limicie minut max 15

Ostatnio dostał już 23min i pokazał że może wygryźć Jokica z S5 :smile:

Ogólnie zależy od trenera Malone komu ostatecznie da więcej minut i szanse na rozwój :smile:

Przeciez w tym trejdzie nie chodzi o ten sezon - to zaklad, ze Jokic bedzie mial lepsza kariere w Roto.

Nie jest powiedziane, ze skonczy ja w Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.