Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Trade deadline wycofane, przejmowałem komiszowanie gdzieś około wznawiania ligi i umknęło mi, że jest ustawione.

Wybaczcie w ogóle, że tak po macoszemu traktuję tę funkcję ostatnio, w weekend uporządkuję sprawy.

 

A jest szansa, że będziesz odpisywał kiedykolwiek na privy? nawet te zagległe?

 

Jest tu np sprawa Evitacre i Jego bana i tylko, dlatego że jest mega classy playerem, sam nikogo nie pobiera.

 

A powinien do niego wrócić Jordan Mickey (którego pobrał Tizz). Data bana zaczyna się w momencie pobrania przez Eviego

Vinca Cartera za Jordana Mickeja.

 

Vajnie, że wróciłeś tak czy siak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakiś komisz tu ogarnia kwestie składów?

AAA u mnie a już sprzedałem go chyba w zeszłym roku...

Kilka postow wyzej...

 

Trade deadline wycofane, przejmowałem komiszowanie gdzieś około wznawiania ligi i umknęło mi, że jest ustawione.

Wybaczcie w ogóle, że tak po macoszemu traktuję tę funkcję ostatnio, w weekend uporządkuję sprawy.

Chociaz weekend powoli mija, wiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy i pensje zawodników zostały uaktualnione w pierwszym poście wątku 'salary zawodników - sezon 2015/16'

Wrzuciłem tam też listę, którą udostępnił wiLQ z drobnymi poprawkami. (btw dzięki wiLQ)

Lista ta jest obowiązująca, jeżeli ktoś miałby wątpliwości co do pensji któregoś z zawodników - niech daje znać. Jeżeli nie ma kogoś na liście, proszę o sprawdzenie pensji na własną rękę przed pobraniem (zazwyczaj gracze Ci będą mieli salary $3 lub $1, ale może się zdarzyć, że jakiś połamany w ostatnim sezonie weteran się znajdzie, tak jak było z McBobem).

 

 


A powinien do niego wrócić Jordan Mickey (którego pobrał Tizz). Data bana zaczyna się w momencie pobrania przez Eviego

Vinca Cartera za Jordana Mickeja.

 

Trochę średnio mogę wrócić do tamtego momentu, zwłaszcza że Evita robił po tej dacie ruchy. To oczywiście też moja wina, że na bieżąco tego nie pilnowałem.

 

Proponuję takie rozwiązanie:

ban do 22.03, Evitacre zamiast Mickeya dostaje RJ Huntera, jako że jest to ostatni wyrzucony przez niego zawodnik, który obecnie może znaleźć się w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy i pensje zawodników zostały uaktualnione w pierwszym poście wątku 'salary zawodników - sezon 2015/16'

Wrzuciłem tam też listę, którą udostępnił wiLQ z drobnymi poprawkami. (btw dzięki wiLQ)

Nie wiem za co mi dziekujesz gdy tylko wkleilem Twoja liste ;-)

Ale dzieki za aktualizacje, trzeba przyznac, ze brakowalo tego.

 

Lista ta jest obowiązująca, jeżeli ktoś miałby wątpliwości co do pensji któregoś z zawodników - niech daje znać. Jeżeli nie ma kogoś na liście, proszę o sprawdzenie pensji na własną rękę przed pobraniem (zazwyczaj gracze Ci będą mieli salary $3 lub $1, ale może się zdarzyć, że jakiś połamany w ostatnim sezonie weteran się znajdzie, tak jak było z McBobem).

Wg mnie moral z tego sezonu jest taki zeby wrzucac w offseason cala liste mozliwych graczy i ja sprawdzac bo jej sensem bylo zeby nigdzie wiecej nie trzeba bylo zagladac ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozumiem, że mam dążyć za wszelką cenę do tej bariery? 

 

Nie wydaje mi się, że ilość rozegranych meczów świadczy o podejściu, zwłaszcza w dynasty. Można osiągnąć 750 nie rotując w ogóle składem i go nie wystawiając, a można nie osiągnąć 750 wykazując się zaangażowaniem, ale myśląc bardziej o kolejnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis ten jest po to, żeby zmusić do rotowania składem i do zwiększenia aktywności. Wiadomo, że czasami zdarza się sytuacja, w której łamie się połowa składu lub połowa to rookasy niewyglądające spoza d-league. 

 

No ale niestety czesto jest tez tak, że niewalczący o nic GM olewa sezon i zostawia na ławie calkiem zdrowych graczy, wypaczając przy tym wyniki w lidze. Rok temu sporo było takich przypadków, stąd takie a nie inne kroki. Ba, nawet IL dołożyliśmy, żeby było łatwiej.

 

Btw. Przypominam, że IL nie działa w offseason i prosiłbym wszystkich o zejście do 13 zawodników na koniec sezonu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.