Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

A propos ruszajacej ligi, mamy jakis twardy deadline do kiedy czekamy na brakujacego GMa?

Twardego deadline nie ma, można je ustalić. Miałem dać mu jeszcze tydzień i podnieść sprawę na forum, ale skoro zrobiłeś to wcześniej to IMO rozgrywki powinny ruszyć przynajmniej 2 tygodnie przed prawdziwym NBA. Więc deadline powinien być taki żeby się wyrobić na ten termin. 11 października? Przy czym można zbierać kandydatury na zastępstwo w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardego deadline nie ma, można je ustalić. Miałem dać mu jeszcze tydzień i podnieść sprawę na forum, ale skoro zrobiłeś to wcześniej to IMO rozgrywki powinny ruszyć przynajmniej 2 tygodnie przed prawdziwym NBA. Więc deadline powinien być taki żeby się wyrobić na ten termin. 11 października? Przy czym można zbierać kandydatury na zastępstwo w międzyczasie.

Jak dla mnie brzmi sensownie.

Wybacz, ze tak wyskoczylem przed szereg, ale mnie swiezbi zeby sie dorwac do waiverow/Fasow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Arctus zapisał się w ostatniej chwili. Mam nadzieję, że w trakcie sezonu kontakt z nim będzie lepszy.

 

Powodzenia w takim razie.

Dzięki za zainteresowanie tematem, był to spory komfort mieć Cię na liście rezerwowej, może jeszcze kiedyś powtórzymy ten manewr ; )

 

Mamy pełny skład i wkrótce otwieramy nasz teatrzyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalajmy lige , czas na łowy :grin:

Też się nie mogę doczekać waiverowskich polowań na czarownice ;)

To jedziemy! Podziekowania dla komisza za ogarniecie tematu! Wreszcie mozna przebierac w tej puli odpadkow, staroci i swiecidelek, z ktorych prawie wszystkie sa szklem, ale mozna widziec w nich diamenty ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.