Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Tizz, Arctus, SLaKB - macie o jednego zawodnika za dużo. Szczęśliwie się złożyło, że mam ostatni pick, więc przeciągnę draft jeszcze te 70h żebyście zdążyli wyrzucić ( najlepiej w tym temacie, bo editów mogę nie zauważyć).

 

Ja bym w ogóle zlikwidował ten przepis, że można mieć chwilowo 14 zawodników, bo imo robi tylko niepotrzebne zamieszanie. Byłoby dużo klarowniej, gdyby trzeba było od razu przy wyborze zawodnika wywalić innego. 

 

Poza tym prosiłbym o dołączanie do ligi tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emes, ale konieczność posiadania w każdym momencie 13 graczy jest trochę oderwane od realiów NBA. Nie przepis jest problemem, tylko jego respektowanie. Ale 48h to trochę za mało, gracz może się nie zreflektować, że draft się już skończył i nagle zostaje postawiony pod faktem dokonanym. Ja bym zrobił albo 96h albo wyznaczył z góry ustalony deadline, tak, żeby ten termin był nieruchomy, niezależny od tego, czy draft się skończy szybko czy też nie.

Poza tym jeśli ktoś wybrał gracza z nr 19 czy 20 a nie chce wywalić typka ze składu od razu, też powinien mieć jakiś czas na próbę sformułowania trejdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mamy przepis mówiący, że 14 zawodnika można mieć tylko do końca draftu. Przez co Arctusowi zaraz zleci Trey Lyles ze składu. 

 

2.10. Po zakończeniu draftu debiutantów, w lidze będzie obowiązywać okres karencji trwający 14 dni, bądź do jednego dnia wcześniej niż rozpoczęcie rozgrywek NBA, pozwalający GM-om, jeśli wymaga tego sytuacja, na zejście poniżej budżetu wskazanego w pkt. 2.6 (tj. 250$).

 

Można dołożyć do tego przepisu "oraz doprowadzenie liczby zawodników do max. 13" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, czym się różni Dario Sarić ( u Qooniu'a w teamie za 1$) od Cedi Osmana (pick 20 bodajże, u eMeS'a) który w składzie zespołu się nie pojawia ?

Przywilej komisza :tongue:

A tak na serio to zakładam ze Emes nie zauważył, a slot trzeba jako wolny policzyć :smile:

Pamietajcie, ze draft and stash weszlo w tym sezonie, wiec Saric byl pobrany w zwyklym trybie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze draft and stash weszlo w tym sezonie, wiec Saric byl pobrany w zwyklym trybie...

+1

 

To nie przeoczenie, zastanawiałem się wcześniej co w tej sytuacji zrobić. Ale takie zadziałanie wstecz i uznanie Sarica za draft&stash rodzi problemy typu "gdybym wiedział, że nie zajmie mi slota, to starałbym się o niego dużo bardziej". 

 

Czyli to oznacza ze Qooniu nie moze pobrać z FA kolejnego zawodnika bo przekracza to ilosc ?

Dziwne No ale zasady to zasady :smile:

Nie mniej dziwne niż to że gdy podniesiesz takiego Milutinova z FA, też zajmie Ci miejsce w rosterze, bo nie został wybrany w tegorocznym drafcie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem nigdy z IL jeszcze, ale wydaje mi się że jak ruszy liga to tak.

A propos ruszajacej ligi, mamy jakis twardy deadline do kiedy czekamy na brakujacego GMa?

 

Nie bardzo kapuje jak mozna zadeklarowac udzial w lipcu i przez 2 miesiace sie nie odzewac do nikogo gdy w tym czasie byl draft rookich. Cos tu nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.