Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie żebym nie lubił Emesa ale chyba czas powoli się zastanowić nad ewentualnymi kandydaturami na nowego komisza :smile:

Tylko kto?

Ano wlasnie, skoro nie ma chetnych do pomocy przez tyle czasu to nowych kandydatow brak...

Ja pisalem od poczatku, ze chce grac jako GM, a nie dokladac sobie nastepnej organizacji po Roto.

W zeszlym sezonie tym aktywnym byl wlasnie eMeS ;-) Ale ciezko kogos krytykowac za mniej wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jak? Działamy coś czy liga dead? :smile:

Podbijam pytanie...

Liga wisi w zawieszeniu bo po sezonie potrzebny jest komisz do watkow organizacyjnych...

 

Poniewaz minely 3 miesiace i to jest absurdalne to dluzej nie wytrzymam, wiec trzeba ogarnac chociaz jakies podstawy, zacznijmy od dekleracji, jak sie okaze, ze zniknelo pol ligi to moze faktycznie trzeba zwijac ta zabawe, a jak wszyscy sie stawia to moze latwiej bedzie to wszystko ogarnac.

 

Zalozylem watek z deklaracjami tutaj - http://www.e-nba.pl/topic/4889-liga-roto-dynasty-deklaracje-na-sezon-20162017/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poniewaz minely 3 miesiace i to jest absurdalne to dluzej nie wytrzymam, wiec trzeba ogarnac chociaz jakies podstawy, zacznijmy od dekleracji, jak sie okaze, ze zniknelo pol ligi to moze faktycznie trzeba zwijac ta zabawe, a jak wszyscy sie stawia to moze latwiej bedzie to wszystko ogarnac.

Poza eMeSem wszyscy sie szybko stawili, ale wycofal sie jedyny kandydat na komisza, wiec organizacyjnie liga ciagle lezy i kwiczy. Jakie macie pomysly co z tym zrobic i jak wyjsc z impasu? Nie spotkalem sie wczesniej z taka sytuacja, ale przy dotychczasowej inicjatywie to smierc naturalna jest realnym zagrozeniem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza eMeSem wszyscy sie szybko stawili, ale wycofal sie jedyny kandydat na komisza, wiec organizacyjnie liga ciagle lezy i kwiczy. Jakie macie pomysly co z tym zrobic i jak wyjsc z impasu? Nie spotkalem sie wczesniej z taka sytuacja, ale przy dotychczasowej inicjatywie to smierc naturalna jest realnym zagrozeniem.

 

proponuje, zebys Ty zostal komiszem:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje, zebys Ty zostal komiszem:]

Problem w tym, ze nie chce nim byc. Dolaczylem do ligi przy zalozeniu, ze bede tylko GMem [co podkreslalem!], a do tego wg mnie jest konflikt z organizacja Roto we wrzesniu i pazdzierniku. Nie mam picku w tym drafcie Dynasty i planowalem go calkiem olac, ale jako komisz nie moglbym tego zrobic.

 

Chociaż moze będziemy szukać playera, który od razu bedzie komiszem :smile:

dobre karl ; )

Nie wiem czemu sie smiejesz jak to poki co najlepsza alternatywa.

Moznaby popytac wsrod sprawdzonych komiszow czy chcieliby doslownie przejac miejsce eMeSa...

 

Z innych wydumanych pomyslow mam taki - moze podzielic obowiazki komisza na kilka osob?

 

no cóż, trzeba wybrać komisza spośród tych, którzy nie bardzo chcą ale wykazują aktywność tudzież zrozumienie tematu (oczywiście wiLQ, ale jeśli absolutnie nie ma jak to widziałbym maca)...

Osobiscie niestety nie mam czasu na zajecie sie tematem, ale popieram i wiLQ'a i mac'a, jezeli ktorys bedzie mial sile ogarnac!

Zglaszanie innych raczej srednio dziala... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.