Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra! Zawodnicy wklepani, sezon oficjalnie uważam za rozpoczęty.

 

waiver priority zostało wylosowane przez Y!, dopiero od następnego roku będzie kontynuowane w sposób ciągły.

 

Qooniu, okazuje się że Dario Saric jest na razie niedostępny do pobrania. Z racji tego pamiętaj, żeby zostawić jeden pusty slot, który wyżej wspomnianego zawodnika będzie symbolizował. Konsekwencją zapełnienia tego slota będzie zrzucenie Dario Saricia. Daj znać czy informacja jest zrozumiała.

 

EDIT : QAS - skrzynka zapchana.

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ale jedna wielka prośba. Mamy forum, wiec o tych rzeczach o ktorych rozmawiacie w pw rozmawiajcie w temacie, bardzo proszę. Juz 4 raz dzis mi wybija powiadomienie o odpowiedzi w konwersacji, a nie chcialbym zbytnio wylaczac alertow zeby w razie jakiejs waznej sprawy od razu dostac info.

Podziękował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie z pensjami uaktualniłem Free Agency, żeby wymieniony był każdy gracz kosztujący więcej niż $3. Rookasy ważą tyle ile na drafcie. Liczę, że nikt nie przekroczy salary, uważajcie w jakiej kolejności pobieracie graczy.

 

Arctus - nie było to napisane wcześniej, ale nie było Cię na drafcie, a także ominąłeś termin zejścia do 13 zawodników w składzie. W konsekwencji czego, zgodnie z regulaminem, została na Ciebie nałożona kara zablokowania możliwości pobierania nowych graczy do 19 października (1 miesiąc od ostatniego wyboru w drafcie).

 

Btw. Mam wrażenie, że się wygłupiam z cenami tych Waiverów ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie z pensjami uaktualniłem Free Agency, żeby wymieniony był każdy gracz kosztujący więcej niż $3.

W sumie zaskakujace jak malo jest takich graczy...

 

zgodnie z regulaminem, została na Ciebie nałożona kara zablokowania możliwości pobierania nowych graczy do 19 października (1 miesiąc od ostatniego wyboru w drafcie).

W takim ukladzie przypadkowo wyszlo, ze przeczekal prawie cala kare ;-)

 

Btw. Mam wrażenie, że się wygłupiam z cenami tych Waiverów ; )

To tylko oznacza, ze masz szanse ich dostac ;-)

Niestety w tym przypadku rozsadne i umiarkowane ceny oznaczaja brak zakupow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli hitem waiverow byl Portis po ktorego ustawilo sie az 8 GMow! 3 innych graczy mialo po 6 zainteresowanych.

Poszly tez dwa cale budzety waiverowe, ale na zawodnikow, ktorych mozna bylo miec o polowe i 3/4 taniej...

Poza tym byl tylko jeden przypadek gdzie zadecydowalo "Lower waiver priority"... oczywiscie u mnie ;-)

 

Btw. Mam wrażenie, że się wygłupiam z cenami tych Waiverów ; )

Za malo sie wyglupiles bo kupiles tylko jednego zawodnika ;-)

 

Poszło :smile: nie wszystko się udało ale ogólnie łowy mogę uznać za udane :smile:

3 zawodnikow za 75$? Niezle, ale gdyby to traktowac jak zawody to chyba wygralby falcao z 5 zawodnikami za 60$ ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za malo sie wyglupiles bo kupiles tylko jednego zawodnika ;-)

To inni za bardzo - wolę patrzeć na to w ten sposób ^^

 

Czyli hitem waiverow byl Portis po ktorego ustawilo sie az 8 GMow! 

Chociaż tego Portisa szkoda, bo jak widać ma trading value spore 

 

[...] zawody to chyba wygralby falcao z 5 zawodnikami za 60$ ;-)

Nowy GM - nowe porządki ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No falcao ciekawe zbiory zebrałeś :)

 

@wilq - jak widać Caanan był mocno obstawiony i w sumie to dopiero wczoraj podwyższyłem kwotę na niego która wygrała :)

 

a reszta to rolesi którzy pasuja do koncepcji i składu :)

 

tym bardziej że takie tuzy jak Miles Plumlee i Mike Scott niewiele by dali w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam 1/1 złapałem :) wiem, wiem... 77 za Portisa... ale ja o nic nie walczę, no chyba że o niski pick ;)

Poza tym 100 - 77 = 23 i tylko dlatego dawałem za niego te 77 (jakby kto się zastanawiał czemu tyle).

 

ps. później sobie lukne ile tam ludzie dawali za Portisa, bo na komie używam apki do fantasy a tam tej opcji nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctus nie było to napisane wcześniej, ale nie było Cię na drafcie, a także ominąłeś termin zejścia do 13 zawodników w składzie. W konsekwencji czego, zgodnie z regulaminem, została na Ciebie nałożona kara zablokowania możliwości pobierania nowych graczy do 19 października (1 miesiąc od ostatniego wyboru w drafcie).

Ok :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inni za bardzo - wolę patrzeć na to w ten sposób ^^

Slusznie. W tych zakupach bedzie wiecej przegranych niz wygranych nawet jesli tuz po odczucia moga byc odwrotne ;-)

Chociaz jest dla mnie zadziwiajace, ze czesc GMow w ogole nie brala udzialu w tym karmieniu bestii...

 

Poza tym 100 - 77 = 23 i tylko dlatego dawałem za niego te 77 (jakby kto się zastanawiał czemu tyle).

I wez tu sprobuj przewidziec takie pomysly ;-)

 

ps. później sobie lukne ile tam ludzie dawali za Portisa, bo na komie używam apki do fantasy a tam tej opcji nie widzę

Druga najwyzsza oferta byla 62, wiec trzeba bylo wybrac HoFow z numerem 33 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche mnie zszokowały te ruchy. Mi się ostal Janek Mahinmi, ale choc w wolne nie inwestuje, to jednak nie wiem, na ile zb +bl będą mi niezbędne. Natomiast te ceny to jest dla mnie kosmos, ja wolałem przystopować bo sezon jest długi i $ mogą być mi jednak potrzebne. Sam chciałem Canaana, ale 50 za niego to jakiś kosmos. W trakcie sezonu zawsze jakiś pg wyplynie, więc do głowy mi nie przyszło tyle dawać na dzien dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.