Skocz do zawartości

Styczeń w LAL


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Buhaha jaki ten Stern jest glupi. Zamienia lige w gre dla panienek, WNBA tam jest jego miejsce. Kobas uwielbia grac w MSG, mial byc mega show, bedzie jakis szit bez najwiekszej gwiazdy. Widzialem wlasnie na espn ten "brzydki faul", pewnie niedlugo druzyny beda graly zdziesiatkowane przez takie zawieszenia, a trace na tym kibice. Czytalem wypowiedzi fanow na jednym z amerykanskich for, niektorzy sa ladnie wkur... ze poplacili dziesiatki czy setki dolarow zeby zobaczyc Kobasa w akcji, a zobacza go na plakacie co najwyzej czy w tv w innym meczu. Nie martwcie sie panowie Odom nadrobi z nawiazka, 35+...

Nie chce zeby wygladalo jak wlazenie w dupe, ale znam slabosci i zalety Knicks, nie mamy nikogo kto moglby powstrzymac Odoma, nie zrobi tego Lee, tym bardziej Jeffries czy Frye. Jedyny ktory moglby go troche spowolnic to Balkman (wiem wiem dla niektorych to smieszne ale to prawda) ale on pewnie zagra z 8 minut na krzyz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dan_p, kwesita jest taka ze w tym momencie to po Odomie niezaleznie od tego, kto go bedzie kryl nie wiadomo czego sie mamy spodziewac ;-)

 

Van - tu nie chodzi mi o to czy ktoś jest idiotą czy nie, bo kazdy roznie rozne rzeczy spostrzega i ja nie chcialbym nikogo obrazac. Chce tylko aby userzy jak Szak + zdaje sie kilku fanow Cavs i kto tam jeszcze ma jaja zeby sie przyznac - teraz wypowiedzieli sie po kolejnym absurdalnym zagraniu tej ligi wobec Kobego gdzie niby my - fani Lakers przesadzamy mowiac ze KB jest zle traktowany oraz - co wazniejsze - jak wg nich wygląda równosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie sie panowie Odom nadrobi z nawiazka, 35+...

Nie chce zeby wygladalo jak wlazenie w dupe, ale znam slabosci i zalety Knicks, nie mamy nikogo kto moglby powstrzymac Odoma, nie zrobi tego Lee, tym bardziej Jeffries czy Frye. Jedyny ktory moglby go troche spowolnic to Balkman (wiem wiem dla niektorych to smieszne ale to prawda) ale on pewnie zagra z 8 minut na krzyz.

Zgadzam się, a warto też dodać że LO jest z Nowego Jorku, chyba z Queens, więc dodatkowa motywacja będzie.

 

Wiesz dan_p, kwesita jest taka ze w tym momencie to po Odomie niezaleznie od tego, kto go bedzie kryl nie wiadomo czego sie mamy spodziewac ;-)

 

Nie wiem co akurat tu masz na myśli Kore. Przecież Odom gra kapitalnie i bardzo równo od połowy zeszłego sezonu. Miał dosłownie kilka słabszych występów. Po powrocie z kontuzji tez jest bardzo solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danp co ty tak tych swoich nixow slao oceniasz?:)

po1. lee

strasznie ciekawa postac. taka biala wersja turiafa. problem polega na tym ze nix to nie bulls 96-98 i nie moga sobie pozwolic na posiadanie w 5 na parkiecie przez 30 minut kogos kto nie jest zagrozeniem w ataku. jesli nauczy sie dostarczac punktow to moze stac sie bardzo fajnym dopelnieniem.

 

2. nix demoluja nas na deskach. z tego co slysze to sa nr 1 jesli chodzi o ofensiw rebaunds i to widac. wszyscy ida na zbiore. lee szczegolnie:D

 

3. zeby nie bylo tak rozowo o nix. oni nie mysla. thomas nie mysli. brak tam gosci o wysokim koszykarskim iq. jesli chodzi o proste srodki to daja rade ale jak przychodzi co do czego i trzeba pomyslec maja problemy.

 

nie wykorzystuja swoich najwiekszych atutow. marbury powinien non stop grac picki z currym i byloby po meczu. swoja droga curry jak nie schudnie to szybko skonczy granie. poki co potrafi wykorzystac te swoje kg:)

 

o lakers. nie moge tego ogladac. to troche tak jak trening bez kobego. odom wrocil i tylko dzieki niemu jestesmy w grze. choc nie gra tego co powinien. widac brak pewnosci siebie u niego. za malo wjazdow. stanowczo.szkoda ze 1,5 kwarty zajelo philowi wpadniecie na to by podwajac curry'ego. strasznie widac brak kobego.mam nadzieje ze sie wstrzelimy w 3 kwarcie i odskoczymy. bo jesli doprowadzimy do nerwowej koncowki nie bedzie fajniee znajac farta do buzzerow chlopakow z ny. z 2 strony milewidziana potrojna dogrywka:D

 

aha jeszcze 2 sprawy.

zapunktowalo u nas tylko 6 gosci!! dawno tego nie bylo

2. nix maja wiecej strat!! wow

damy rade

GO LAkERS GO!!

 

 

edit after the game:

 

panie stern dziekujemy.

 

dodajmy do tego naprawde nasza slaba gre i mamy kolejne L. ciekawe czy moze byc gorzej niz jest obecnie.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam ich wysoko oceniac, graja przecietnie, przede wszystkim niekonsekwentnie, potrafia mecze bardzo dobre przeplatac dwoma o ktorych chce sie zapomniec. Dlatego tez mamy 40% wygranych zamiast 60%, wtedy bym ich ocenial wyzej.

Powtarzam to do znudzenia, jeden na jeden Edek jest praktycznie nie do zatrzymania i tez sie dziwilem ze go nie podwajaliscie praktycznie od poczatku, a do tego Phil trzymal przy 2 faulach Bynuma na parkiecie i ten dostal 3 faul i nie zagral ani jednej sec w II kwarcie (o ile dobrze pamietam). Frye :shock: kto widzial ten wie o co biega, co za beton, Radman robil z nim co chcial.

Crawford :shock: fajnie ze potrafisz rzucic 52 pkt Miami i to przy czesto kryjacym Wadzie jak baranie wybiegasz z pilka na aut w kluczowym momencie myslac ze cie Smush fauluje, no debil czystej postaci. Mowilem juz kiedys ze mi pikawa wysiadzie ogladajac NYK.

O reszcie nie bede sie rozpisywal bo to nie temat ku temu odpowiedni.

LAL:

Odom ponizej oczekiwan, ale wrocil dopiero po kontuzji, ogolnie dobry mecz... gdyby mial Kobasa obok, to on mial was pociagnac, sieknal pare trojek, pozbieral, asystowal ale to za malo sie okazalo.

Bynum-jeszcze 2-3 sezony i byc moze bedzie rzadzil Zachodem, byle zebyscie go nie stracili w jakims dziwnym trejdzie. Ma niesamowite mozliwosci, dobry, naprawde dobry chlopak.

Smush-fanie ze trafiles pierwsze 4 rzuty z rzedu i byl wynik Smush-NYK 10-13 skoro potem odpaliles 1 na 10 bodajze (moge sie mylic rzut w ta czy w tamta :)) Czemu Farmar gral tak krotko, szczegolnie ze Kobasa nie bylo to Phil wyskakuje z Vujacicem.

Turiafa bym na Lee absolutnie nie zamienil, ale jako chlopak od zadan specjalnych jak znalazl.

Radman krecil Frye'a jak jakiegos leszcza, ladnie podwajal Edka.

Vujacic-ile on zagral? O tyle wlasnie za dlugo... wszystkie minuty oddalbym Farmarowi

Bylbym zapomnial o facecie ktory zrobil na mnie najwieksze wrazenie, Evans. Co za defensywa, sila, walecznosc, mial moze slaba skutecznosc ale jego granie pod koszem z Crawfordem swietnie nami zakrecilo.

Generalnie nie sadzilem ze to wygramy nawet z LAL grajacymi bez Kobasa, jak zobaczylem ta rwana koszykowke i nasze prowadzenie 10 pkt to juz bylem spokojny, po czym siekneliscie 3 trojki z rzedu to sie troszke wkur... po czym juz bylem spokojny bo mielismy 4 pkt przewagi i Evansowi trojka wypadla doslownie z sieci, no ale Crawford postanowil pobiec za bande (moze dlatego ze tam siedziala ladna kobieta, ktora zreszta jest na kazdym meczu Knicks dokladnie w tym samym miejscu, nie mam pojecia kim ona jest, nie wyglada mi na dziewczyne ktoregos z grajkow, bardziej na corke kogos z managmentu-offtop) I tak wlasnie wyglada gra Knicks, jest dobrze, jest super, jest kijowo, jest do dupy i pokonujemy Jazz gdy grali mega koszykowke, pokonujemy Pistons, 2xMiami (wiem to nie sztuka obecnie), Bulls, i paru innych by dostac baty od Charlotte, Phili czy Bostonu. W rewanzu Kobas bedzie chcial udowodnic ze mu odebrano show ktore mial pokazac w MSG i sieknie z 50. Ide spac bo jutro gramy w roli faworyta przeciwko Bobkom, juz widze te blyskawice w moich oczach i potok przeklenstw, dziekuje za gre.

 

Edit:

Bez zbiorek nie macie czego szukac w PO na Zachodzie, ja tlumacze sobie taka roznice w zbiorkach tylko i wylacznie brakiem u was Kobasa, Kwame i Waltona, jakby nie bylo ponad 15 zb srednio na mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martwcie sie Odom nadrobi z nawiazka, 35+

Zgadzam się

po Odomie nie wiadomo czego sie mamy spodziewac

Nie wiem co akurat tu masz na myśli Kore. Przecież Odom gra kapitalnie i bardzo równo od połowy zeszłego sezonu. Miał dosłownie kilka słabszych występów. Po powrocie z kontuzji tez jest bardzo solidnie.

Odom ponizej oczekiwan, ale wrocil dopiero po kontuzji, ogolnie dobry mecz...

Juz wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kretynom rządzącym tą ligą ważną dla drużyny serię wyjazdową musieliśmy zacząć bez Bryanta i przegraliśmy mecz z Knicks :?

http://www.youtube.com/watch?v=uYa_yyOEbu0

tu wypowiedź Bryanta, Jaxa na temat zawieszenia a potem Anthony, Legler i Bucher wszyscy mówią, że nie powinien być zawieszony. W sumie po czymś takim te dziwne uprzedzenia jakie są w stosunku do Bryanta nie zauważone już raczej nie pozostaną, mecz przegraliśmy pozostaje mieć nadzieję, że po tym jak Bryant dostał zawieszenie, które jest krytykowane jak w zasadzie żadne inne odpieprzą się wreszcie od niego i może dla odmiany zacznie być traktowany jak na jedną z największych gwiazd tej ligi przystało.

 

aha współczuję dzisiaj Celtics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chce tylko aby userzy jak Szak + zdaje sie kilku fanow Cavs i kto tam jeszcze ma jaja zeby sie przyznac - teraz wypowiedzieli sie po kolejnym absurdalnym zagraniu tej ligi wobec Kobego gdzie niby my - fani Lakers przesadzamy mowiac ze KB jest zle traktowany oraz - co wazniejsze - jak wg nich wygląda równosc.

Nie wiem czy o mnie mówisz w każym razie wzywasz fanów Cavs to jestem. Uważam ze nie ma równości a liga ma swojego ulubieńc Wade'a ktoremu pozwala na wszystko, jeżeli twierdizlem inaczej to prosiłbym o cytat bo nie przypominam sobie takiej mojej wypowiediz jakoby wszystko było pięknie, idealnie i sprawiedliwie, byłem jednym z tych co mocno sie buntowali przeciwko "faulom" obrony na Wadzie podczas osatnich Finałow co pewnie pamiętasz. Ostatnio nawet LeBronowi gorzej gwiżdzą, ale to dobrze. Taki Kobe i James poradzą sobie i bez zbędnych fauli za byle gówno, bo są gwiazdami najwyższej jakości, gorzej z Wade'm. Co do zawieszenia Bryanta to moim zdaniem jest to śmieszne i bardzo niekonsekwencje ze strony ligi. Dałbym conajwyżej karę pieniężną jeżeli liga uznała że zagrania było celowe- ja mam osobiście mieszane uczucia co do tego, raczej stoję po środku więc nie rozsądzam chciał czy nie chciał go uderzyć- ale zawieszenie to zdecydowanie za duża kara skoro przechodzily z mniejszymi karami gorsze rzeczy jak już wspomniany przez Vana incydent Shita z BigZ'etem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej co sie stalo z postami? przez moment stron byla zablokowana czyzby cenzura pana sterna obowiazywala nawet tutaj?:D

no chyba ze wydzielono osobny topik odnosnie zawieszenia i wydzieono posty.

danp ja o odoma bym sie nie martwil. zarabia dobra kase, a jax to jest taki coach od ktorego sie nie odchodzi. i poki jax bedzie w la bedzie i odom. w sumie zagral slabo ale taki "slaby wystep' daje nadzieje ze szybciej zrobi ten ktor do przodu i jeszcze bedzie gral lepiej niz na poczatku sezonu. dla mnie ten krok do przodu to 20-10-5. stac o na to. malo mu brakuje a w tym systemie ma wszelkie predyspozycje ku temu. to niby sa suche cyferki ale gdy zawodnik je osiaga psychicznie wyglada o wiele lepiej. jest pewny. co do gry lamara jedyne zastrzezenie jakie mam to za malo gry podkoszowej. to jest gosc ktorego ciezko powstrzymac i praktycznie kazda akcja 1on1 tak jak w przypadku curry'ego powinna konczyc sie faulem badz koszem. za malo to wykorzystujemy w tych ostatnich meczach. ale niech rozegra chociaz 10 spotkan i na pewno czesciej bedziemy go ogladac pod koszem.

 

evans to naprawde prawdziwy steal. on ma zadatki na to by grac w s5 problem polega tylko na tym ze ma problemy ze skutecznoscia. jesli doszedlby do 45-40 % to bylby najlepszym zmiennikiem kobego. dziwie sie ze wciaz nie wypuszczono go do s5 na pg. harper sobie poradzil to czemu nie evans. tylko harp byl urodzonym strzelcem. tego brakuje tylko naszemu lotto:D

 

danp szczeze mowiac nie wiem o co chodzi z wami. tzn czemu gracie tak a nie lepiej.macie naprawde fajny sklad. waleczny. tylko brak wam iq. i coacha. jak dla mine ta druzyna jest troche zbyt czarna. typowe czarnuchy do roboty. swoja droga to jakas klatwa na was ciazy przez ostatnei lata chyba.... ja bym postaral sie o sciagniecie kogos takiego jak pierce. czyli lider plus iq.

 

 

dzis celtics. to mlody nieobliczalny zespol. ale trzeba ich dzis puknac. nie widze innej mozliwosci. w 4 kwarcie odom wyszedl strasznie zmotywowany. zabraklo troche szczescia(trojka evansa) wiec dzis wszyscy wyjda na pelnej k i nie bedzie nawet widac ze to b2b bo sa zbyt wqrwieni. z odomem mamy 0-3 a w ostatnich 6 meczach 1-5. pora odwrocic ta karte.

 

btw. po pierwszych kilku minutach mialem naprawde nadzieje ze smush 40 puknie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. po pierwszych kilku minutach mialem naprawde nadzieje ze smush 40 puknie:D

Hehe też tak myślałem :P Przed tym sezonem nie doceniałem go i uważałem wręcz za klasycznego podwórkowca, który najlepiej umie kozaczyć, ale w tym sezonie pokazuje, że coś co nie coś potrafi :) Zwłaszcza zadziwiają mnie te jego 3, które jakby nie patrzeć całkiem często trafia :)

 

A co do tej śmiesznej sytuacji z KB ... Zawodnicy gorsze rzeczy robili i dostawali po 1 meczu ... A tutaj za takie za przeproszeniem g**** taka kara ... :shock: No dobra tajemnicą nie jest, że Kobe nie ma jakichś specjalnych względów w tej lidze, no ale teraz to zmierza najwyraźniej wszystko w drugą stronę ... Ale klasa to jest klasa, mimo wszystko jakoś sobie radzi, LAL także (co nie umniejsza mojemu obuerzeniu na wieść o suspensie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde nie wierzyłem za bardzo w wygraną bez Kobe'g. Nawet sam nie wiem dlaczego. I tak niewiele brakowało. Chciałbym, żeby Vlade grał tak zawsze.

 

Dzisiaj nie ma miejsca na błędy. Jak napisał badboys2 mamy fatalny bilans ostatnio i trzeba go śrubować, mimo trudnego kalendarza. Marzy mi się, że pukniemy teraz 3W z rzędu i osiągniemy 30-18. Jazz nie są tak pewną drużyną jak na początku sezonu, więc trzeba ich wyminąć i dobrać się do Spurs. Dzisiaj któraś z tych drużyn przegra, więc się zbliżymy.

 

Celtics też grają b2b, u nas Kobe zagra wypoczęty i udowodni na co go stać. Myślę, że to możę być jego wielki występ. Mobilizacja jest. Nie dopuszczam innego wyniku niż wygrana Lakers.

 

PS Kiedy wreszcie wraca Kwame? Miał być na przełomie stycznia i lutego, a zamiast wracać rzuca ciastkami :lol:

 

is with the team for its eight-game trip, elated that his ankle rehabilitation has gone better than expected and that he might return later this season.

 

"My ankle is coming along really well, ahead of the schedule I was given by the doctors," Mihm said. "I've still got quite a ways to go on it, but my sights have been set on coming back and playing this year. It's been pretty exciting to me. It keeps me motivated and working hard every day."

 

Mihm has undergone two operations since tearing ligaments in his right ankle last March against Seattle. He is listed on the injury report as being out for the season but is making steady progress with a routine that includes swimming and upper-body weightlifting.

 

"We're just watching him with some kind of amazement that he's back out and doing work," Lakers Coach Phil Jackson said. "He's not jumping up and down and shooting the ball and running, but he's back out doing things that make him look athletic again."

No, dobra wiadomość, ale nie wiem czy znajdzie się dla niego miejsce w naszym przyszłorocznym, mistrzowskim składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprawde nie wiem czego Ty od niego oczekujesz

A czy ja gdziekolwiek powiedzialem ze czegos konkretnego od niego oczekuje? Czytaj uwaznie co inni piszą i przeczytaj jeszcze raz kilka poprzednich postow, bo nie chce mi sie tlumaczyc...

 

Nie wiem czy o mnie mówisz

zdaje sie kilku fanow Cavs

jeżeli twierdizlem inaczej to prosiłbym o cytat bo nie przypominam sobie takiej mojej wypowiediz jakoby wszystko było pięknie, idealnie i sprawiedliwie

j/w :>

 

Krótko mówiąc - nie było ksywek ani imion, kto co pisał, kazdy wie...

 

dlaczego strona Lakers.e-nba.pl nie jest aktualizowana od przegranego meczu z Dallas

Praca, nauka, frustracja; trzy wystarczające powody, z których myslę dwa pierwsze przeważają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moglosmy tego przegrac:)

skoro doczekalismy czasow ze w bostonie kibice krzyczeli mvp dla kobego to cos jest nie tak:)

43-8-8 przy dobrej skutecznosci:)

wow

nareszcie z ulga moge isc spac. mam nadzieje ze to poczatek wygrywania.

czekamy na nastepne mecze. wlasciwie to czeka nas weekend z lakersami w tv:) wiec wtedy cos wiecej bedziemy cos wiecej wiedzieli. szkoda ze jeszcze wciaz bez kwame'a i luke'a ale miejmy nadzieje ze dzis odbilismy sie od dna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak się można było spodziewać Kobe wrócił i zagrał świetny mecz, trafił sporo tych trójek w tym jedną na koniec trzeciej kwarty gdzieś chyba z 10 metra, do tego zbiórki i astysty, Smush i Ronny dobre mecze, Lamar trochę mało widoczny, Radman skuteczny widać bycie starterem mu służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu poczułem ulgę 8) 8) 111:88 dla lakers

 

Swiety mecz kb 7/9 za 3 kiedy on ostatnio rzucil 7 trojke?kobe pokazal ze jest prawdziwym liderem nie dosc ze nacykał 43 oczka to jeszcze dzielił sie piłką z kolegami majac 8ast mial tylko 2 straty i dotego 8zb fenomen :shock: ,parker tez niczego sobie lecz poza 19 pkt niczym sie wiecej nie wyroznil,radman 3/4 to mi sie podoba trojki vlada po podaniach Kb o tak :D ,jak zwykle problemy z faulami mial bynum ale nie przeszkodziło mu to w uzbieraniu 11pkt i 6zb na bdb skutecznosci ,gdy andrew musail siedziec na ławie godnie zastepowal go ronny 9pkt 10zb 8) ,odom dzis dzis słabiej ale wybacze mu bo koledzy posprzatali za niego :D z pacers zagra lepiej ,wkońcu wygralismy deski 43:38 nieznacznie ale wygralismy :!: Teraz czas na pacers mam nadzieje ze kobe zagra tak samo efektownie i efektywnie co dzis i bedzie kolejny win :wink: no cóz wkoncu moge isc spokojnie spac .

 

 

GO LAKERS GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym meczu byłem pewny wygranej (3L z rzędu, wkurzony

Kobe, b2b Celtics), ala cieszy styl, w jakim odnieśliśmy to zwycięśtwo.

 

Kobe zagrał fantastyczny mecz- efektowny i efektywny. Co ważniejsze 43 pkt, nie gryzły się dzisiaj z licznymi asystami i zbiórkami. Udany mecz Radmanovica i Turiafa, któremu zabrakło punktu do DD.

 

Bardzo cieszy zwycięska walka na deskach, czyli to, czego najbardziej brakowało w ostatnich spotakaniach. Po powrocie Kwame'go powinniśmy już regul;arniej wygrywać zbiorkę.

 

Trzeba gonić Houston, Jazz i Spurs bo nam niepotrzebnie odjechali, a Rockets po powrocie Yao mogą być postrachem całej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah! Jak Kobe bedzie tak grał na codzień, to nie musimy sie bać o przyszłość :). Niesamowity mecz. Ostatnio tak rzucałem na Kobe'go za straty, jak widać słucha sie troszke i teraz tylko dwie. Super mecz w jego wykonaniu, naprawde.

Radamanovic, Odom, Bynum, Parker, Turiaf rowniez ladnie. Dwucyfrowe zdobycze punktkowe, jestem pod wrazeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe eksplodował po powrocie, jak można się tego było spodziewać i poprowadził nas do tego absolutnie koniecznego zwycięstwa.

Cieszy solidny Vladek, może teraz kiedy startuje, pokaże coś na kształt równej formy, bo na razie jest szalenie nieregularny.

Warto pochwalić też działania Turiafa z ławki i niezły mecz Smusha.

Teraz przed nami dwa mecze z Indy i Wizards, napewno nie będą łatwe, ale oba są jak najbardziej do wygrania (pomocna może się okazać kontuzja Jamisona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.