Skocz do zawartości

Styczeń w LAL


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Mądrzy ludzie wybrali Andrew do drużyny Sophomores i Jordana do Rookies! Bardzo mnie cieszy szczególnie Farmar, niegdy bym sie nie spodziewał, że wezmą takiego rozsądnego, odwalającego swoją robotę, inteligentnego zawodnika. Spodziewałem się raczej jakiegoś napakowanego dunkera. Ale chwała za to tym, którzy wybierali.

Andrew to mniejsze zaskoczenie, spisuje się w tym roku dosonale i byłoby sensacją gdyby tam nie zagrał. Ciekawe czy powalczy o MVP :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo dobre zwycięstwo z Celtics, Kobe zagrał tak jak się tgo spodziewałem po tym niuczciwym zaiweszeniu, zagrał po prostu wysmienicie i poprowadził nas wreszcie do zwycięstwa po najdłuższej serii [porażek w tym sezonie. Skończyliśmy styczeń wygrana, ale ogólnie ostatnio mieliśmy bardzo sąłby okres i mam nadzieję, że tym meczem zaczeliśmy lepszy okres, okres wygrywania i gonienia Rockets i Jazz, którzy mimo braku Boozera nie poddają się i dziś wygrali ze Spurs. :shock:

Co od meczu to tak jak pisałem wczesniej Kobe fenomenalnie 43,8,8, to są statystyki o jakich większośc graczy w tel lidze może tylko pomazyć w jednym meczu. Poza Kobem raczej nikt się szcezgólnie nie wyórznił, wszyscy zagrali na przyzwoitym poziomie i dobrze wspomagali Bryant'a.

Teraz przed nami mecz z Indianą i Wizards i trzeba wygrac przede wszytskim ten pierwszy mecz, bo z Wizards może być róznie, ale na pewno może nam pomóc brak Jamisona, więc licze na dwa zwycięstwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam az wypowiedzą sie ci, którzy zażarcie twierdzą, ze Kobe jest tak samo traktowany jak reszta, ze w NBA jest sprawiedliwosc i kazdy jest równo traktowany. To jest równość? 8)

Nigdy nie twierdzilem, że w NBA panuje sprawiedliwość, ale owszem nie widziałem powodów do narzekania na traktowanie Kobe'ego. W tej sytuacji ja osobiście nie widze celowości tego uderzenia i dla mnie osobiście to zawieszenie jest bez sensu. Słyszałem wiele opinii jednak, że ten łokieć był zamierzony i jeśli tak było rzeczywiście, to zawieszenie jak najbardziej słuszne, tylko mi się podobnie jak wam to raczej nie widzi i inaczej oceniam to zdarzenie. Ale nic, to jeden mecz. Bardziej mnie martwi, że można rozbić kolesiowi łokciem łeb tak, by zakładano mu kilka(naście) szwów, prosto z mostu przyznać, że było to celowe i nie dostać ani meczu zawieszenia, jak to było rok temu w przypadku Sheeda. Generalnie taka jest ta NBA, że władze czegoś takiego jak sprawiedliwość nie znają i jednym będą słodzić, do innych się przywalać. Trzeba z tym żyć. :roll: A na koniec, żeby nie było zgadzam się, że Kobe faworyzowany nie jest i do pupilka Sterna mu raczej daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.