Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam z tym problemu.,Nawet dobrze ,że RappaR wstawił mojego posta do łapu/capu,.Myliłem się w mojej ocenie i tyle.Nie tacy spece od polityki jak ja, także się pomylili.Nie wierzyłem w Trumpa ,gdyż nie jestem za bardzo wierzący.,  ,,Jakbym wiedział to bym rubli nakupił zamiast trzymać oszczędności w dolarach.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym problemu.,Nawet dobrze ,że RappaR wstawił mojego posta do łapu/capu,.Myliłem się w mojej ocenie i tyle.Nie tacy spece od polityki jak ja, także się pomylili.Nie wierzyłem w Trumpa ,gdyż nie jestem za bardzo wierzący.,  ,,Jakbym wiedział to bym rubli nakupił zamiast trzymać oszczędności w dolarach.,  

Ale gdyby Rappar wstawił Twój pogląd w normalnym wątku to ok -trochę słabe ale jeszcze rozumiem ale wrzucać coś takiego do łapu-capu? Bo skoro go to śmieszyło to czemu czekał aż miesiąc? A skoro to tylko mała mściwa zemsta to powiedzimy sobie szczerze

łapu-capu się do tego nie nadaje. Miałeś swój pogląd i nadal nie widzę nic śmiesznego w tym że miałeś swój pogląd zwłaszcza że Trump nie ma poparcia Republikanów. Cała wierchuszka sie od niego odcięła i ciekaw jestem jak będzie rządził bez wsparcia żadnej partii..

 

Powtórze to wygląda na zemstę mściwego człowieka. A łapu capu służy do wstawiania śmiesznych lapsusów pomyłek pisarskich złej składni językowej coś ala joseph który by brał Hardena a nie do zemsty za poglądy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo skoro go to śmieszyło to czemu czekał aż miesiąc? A skoro to tylko mała mściwa zemsta to powiedzimy sobie szczerze

łapu-capu się do tego nie nadaje. 

 

A ja się uśmiechnąłem czytając ten wpis Rappara. Dla mnie po wyborach komentarz mayora zaczął być śmieszny.

Natomiast nie rozumiem o co chodzi z tą zemstą ? Czy to coś negatywnego znaleźć się w łapu capu ? Więcej dystansu.

 

Jak dla mnie komentarz mayora się nadaję, czytam łapu capu żeby się pośmiać i tak było w przypadku tego komentarza.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pstryczek w twarz jaki dostają czasem od rzeczywistości osoby próbujące z taką pewnością wmówić nam co będzie :smile:

 

Np przed chwilą oglądałem: 

https://twitter.com/krytyka/status/796357585179967488

 

Irytuje mnie ten człowiek niezależnie od tematu i od tego czy to się sprawdzi.

Wypowiadanie się w taki sposób o przyszłości jakby się było wszechwiedzącym razi mnie. Lubie inteligentne wypowiedzi z odrobiną pokory chociaż. 

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.