Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, drugie łapu capu w życiu, ale pierwsze, którego nie rozumiem, dlaczego tam trafiło. Widzę, że dużo osób polubiło, więc mam nadzieję, że ktoś mi wyjaśni, co palnąłem :nevreness:

 

Rapciu był najbardziej znanym wrzucającym jak leci członkiem Kapituły Łapciu Rapciu

nominacja na Prezesa jest w stylu PZPN a Kręcina...

 

na tyle kontrowersyjna że na pewno śmieszna

 

a że to lajtowy temat a i nie wykluczam EWOLUCJI samego głównego przywołanego to nie ma o co kopii kruszyć

 

Rapar na stołku to mniejszy problem niż Duncan na emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu był najbardziej znanym wrzucającym jak leci członkiem Kapituły Łapciu Rapciu

nominacja na Prezesa jest w stylu PZPN a Kręcina...

 

na tyle kontrowersyjna że na pewno śmieszna

 

a że to lajtowy temat a i nie wykluczam EWOLUCJI samego głównego przywołanego to nie ma o co kopii kruszyć

 

Rapar na stołku to mniejszy problem niż Duncan na emeryturze

Ciekawe, bo akurat Rappar ma w dziale modzi najwięcej nominacji od użytkowników na moderatora, więc nie myślałem, że to taki kontrowersyjny wybór :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

O ja piernicze chłopak osiągnął szczyt żenady

Mam nadzieję że pisał to dla beki

No właśnie nie wiem bo oboje z Przemem mają jakąś krucjatę że kobiety są nieatrakcyjne i jakby im zabrać makijaż i szpilki to będą brzydsze od facetów.....I żeby było jasne są kobiety brzydkie - wystarczy pojechać do Holandii ale ogólnie teza ta jest karkołomna zwłaszcza w oparciu o przyrodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem bo oboje z Przemem mają jakąś krucjatę że kobiety są nieatrakcyjne i jakby im zabrać makijaż i szpilki to będą brzydsze od facetów.....I żeby było jasne są kobiety brzydkie - wystarczy pojechać do Holandii ale ogólnie teza ta jest karkołomna zwłaszcza w oparciu o przyrodę

 

No to chyba to się najlepiej nadaje do łapu-capu? :smile:

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1608209,1,dlaczego-kobiety-sa-ladniejsze.read

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dob%C3%B3r_p%C5%82ciowy

 

Ale to normalne że ludzie się śmieją się z tego czego nie rozumieja :tongue:

 

p.s. Nie twierdzę że kobiety sa brzydkie, twierdzę że samce mężczyzn są atrakcyjniejsze (jeśli obu płci nie malujemy, nie farbujemy i nie zakładamy butów na obcasie) bo tak jest w przyrodzie.

Samce są wybierane przez samice i dlatego samce muszą być atrakcyjne a samice mniej.

To ie my wybieramy kobiety tylko one nas. My możemy wziac 365 lasek w ciągu roku i każdej zrobic dziecko, nie musimy przebierać. Laska musi się dobrze zastanowić z którym sie bzyknąc bo może tylko jedno dziecko w rok mieć a nie 365 dzieciaków.

 

"W związku z doborem płciowym istniało wiele teorii, zwykle trudno przekładalnych na język matematyki. Jednocześnie potwierdzenie eksperymentalne doboru płciowego i faktu, że opiera się on na preferencjach partnera seksualnego, było trudne. Idea doboru płciowego została ogólnie zaakceptowana jako teoria naukowa dopiero po ukazaniu się w 1982 r. przełomowej, eksperymentalnej pracy[1]Malte Anderssona. Wykazała ona istnienie wyboru dokonywanego przez samicę i ukierunkowanego na drugorzędowe cechy samca, dokumentując tym samym zachodzenie doboru płciowego. Poprzez eksperymentalną manipulację długością piór ogonowych samców wikłacza olbrzymiego (Euplectes progne), ptaków z rodziny wikłaczowatych, Andersson udokumentował, że osobniki z dłuższymi piórami mają większe szanse na zdobycie samicy. Od tego czasu wykazano eksperymentalnie istnienie doboru płciowego u różnych gatunków."

 

I węźcie porzućcie ten kompleks niższosci wobec kobiet, bo on wam szkodzi w relacjach z nimi. :smile:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You tell them!!!

Powiem coś jeszcze.

 

Czemu kobiety noszą buty na obcasie?

Bo wzrost jest jednym z atrybutów atrakcyjności

Którą z płci jest naturalnie wyższa a przez to atrakcyjniejsza?

 

Wysoki stosunek tkanki mięśniowej do tkanki tłuszczowej jest uwazany za atrakcyjny (oczywiście bez skrajności) dlatego kobiety i mężczyźni chodzą na siłownie lub uprawiają fitness zwiększajac ilosc mięśni a zmniejszając ilośc tłuszczu.

Nie słyszałem by ktoś mówił - muszę zrzucić trochę mieśni a przybrac tłuszczu to będę lepiej wyglądał, obie płcie trenują po to by gubić tłuszcz a zwiększac ilosć mięśni.

Która z płci ma naturalnie większy procent mięśni w organiźmie i jest przez to atrakcyjniejsza?

http://bi.gazeta.pl/im/53/d5/12/z19748947Q.jpg

 

Każdy myślał ze jak mu sie kobieta podoba to znaczy ze kobiety ładniejsze tylko mało kto myślał ze kobiety mu sie podobaja nie dlatego ze ładniejsze i wymalowane tylko dlatego że jest facetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.