Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli idealna definicja msciwej zemsty. Nie śmieszy Ciebie wpis tylko to ze możesz komuś dokopać. I to po fakcie a nie zanim fakt zaistnieje

 

Śmieszy mnie wpis teraz, tylko tyle i nic więcej.

Nikomu nie chcę dokopać, nie znam mayora, nie zapamiętam, że to on napisał tego posta a zapamiętam samą wypowiedź która okazała się taka śmieszna po czasie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie wpis teraz, tylko tyle i nic więcej.

Nikomu nie chcę dokopać, nie znam mayora, nie zapamiętam, że to on napisał tego posta a zapamiętam samą wypowiedź która okazała się taka śmieszna po czasie :)

No ale miesiąc temu kiedy wygrana Trumpa nie była pewna to wpis nie był śmieszny? Śmieszne dla Ciebie jest tylko to ze ktoś się pomylił. Z poglądami się dyskutuje a nie się je ośmiesza i to post factum. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale miesiąc temu kiedy wygrana Trumpa nie była pewna to wpis nie był śmieszny? Śmieszne dla Ciebie jest tylko to ze ktoś się pomylił. Z poglądami się dyskutuje a nie się je ośmiesza i to post factum. Tyle

Ely, wyluzuj, jak przed sezonem 14/15 w typach napisałem, że Josh Smith będzie all starem i ktoś na koniec sezonu 14/15 wrzucił to do łapu capu, to wszyscy się śmiali i nikt wtedy nie wpadł na pomysł pisania takiego komentarza. Akurat ten post wrzucony przezRappara do łapu capu się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie zniżam się do poziomu dyskusji z Ely3, przy zamieszaniu jaki wynikł wyjaśnię, że post Mayora wrzuciłem nie z powodu samej złej prognozy, co mocno autorytarnego tonu i jeszcze mówienia, że Trumpa republikanie muszą zwolnić. Coś w stylu gdyby ktoś na początku tego sezonu napisał:

Westbrook to głąb, nie ma szans na MVP, jak dla mnie powinien zostać zwolniony z NBA i poszukać sobie miejsca w Chinach

i na koniec sezonu RW by wygrał MVP. 
 

I nie miałbym żadnych obiekcji przed wrzuceniem tego do łapu capu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli idealna definicja msciwej zemsty. Nie śmieszy Ciebie wpis tylko to ze możesz komuś dokopać. I to po fakcie a nie zanim fakt zaistnieje

 

No ale miesiąc temu kiedy wygrana Trumpa nie była pewna to wpis nie był śmieszny? Śmieszne dla Ciebie jest tylko to ze ktoś się pomylił. Z poglądami się dyskutuje a nie się je ośmiesza i to post factum. Tyle

 

Piszesz już drugi raz co mnie śmieszy a co nie. Skąd Ty to człowieku możesz wiedzieć co mnie śmieszy ? Weź sie gościu odpie.dol.

Pisze jak mantrę, że nie ważny jest pogląd czy temat ale śmieszna jest przewrotność losu a ten dalej swoje.

 

I dlaczego jakaś wypowiedź możemy oceniać tylko w momencie napisania. Niektóre utwory są wielkie bo wytrzymują kwestię czasu. Kontekst czasu jest niezmiernie ciekawy, dlaczego mam go nie uwzględniać w tym co mnie śmieszy irytuje czy zasmuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby Rappar wstawił Twój pogląd w normalnym wątku to ok -trochę słabe ale jeszcze rozumiem ale wrzucać coś takiego do łapu-capu? Bo skoro go to śmieszyło to czemu czekał aż miesiąc? A skoro to tylko mała mściwa zemsta to powiedzimy sobie szczerze

łapu-capu się do tego nie nadaje.

 

mac swego czasu wrzucił post just like majka w którym wierzył w start 6-0 Lakers i z tego co pamiętam była to jedna z najpopularniejszych wrzutek w tamtym roku, choć miała już bodaj grubo dwa miesiące

 

nie oszukujmy się ely, Twój post miał tylko na celu ośmieszenie RappaRa, choć sam co rusz wytykasz komuś wycieczki osobiste, to nie przeszkadza Ci to nazywać kogoś innego "małym człowiekiem" - nieładnie, żeby nie powiedzieć - hipokryzja

 

sam mayor zresztą przyznał się do błędu, ale jak widać Ty dalej myślisz, że łapu-capu jest Twoim prywatnym folwarkiem, otóż muszę Cię zmartwić - dalej będą się tu pojawiać różnego typu wpisy i Ty nic z tym nie zrobisz, no może poza publiczną walką z wiatrakami z której nic nie wynika

 

co do wyników wyborów - mayor padł ofiarą papki medialnej, która zamydliła oczy nie tylko jemu i to wprawdzie nie jest jego wina, ale jest srogą nauczką na przyszłość, której jak widać w powyższym poście jest doskonale świadomy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale miesiąc temu kiedy wygrana Trumpa nie była pewna to wpis nie był śmieszny?

 

Wpisy mogą zyskiwać lub tracić na śmieszności wraz ze zmianą sytuacji - pamiętam jak bodajże Mac sam siebie wrzucił do rappu capu po tym jak Cleveland zdobył top pick. Mac z przekonaniem chwilę przed tym twierdził, że tak nie może być (E: http://www.e-nba.pl/topic/835-%C5%82apu-capu/page-99?do=findComment&comment=273163 )

 

Przydałby Ci się ely odpoczynek od forum albo jakiś snickers chociaż.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemsta może być niemściwa?

dobre do łapu - capu chyba ?

Wpisy mogą zyskiwać lub tracić na śmieszności wraz ze zmianą sytuacji - pamiętam jak bodajże Mac sam siebie wrzucił do rappu capu po tym jak Cleveland zdobył top pick. Mac z przekonaniem chwilę przed tym twierdził, że tak nie może być

Jakby co, to nie miałem intencji mścić się na sobie. Przez wiele lat wierzyłem, w jakiś zapis, że dana drużyna nie może wylosować dwójki i jeszcze innym informowałem o tym, jak o jakimś fakcie.

 

 

Nie mam jbc nic do ely3, chociaż określenie 'mały człowieczek' to raczej mocna wycieczka osobista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcreativo

przecież ci się zapytałem co Ciebie śmieszy w tym poście. A Ty udzieliła odp stąd wiem

 

@LBS

przecież od dwóch lat mam zdanie ze lapu capri nie służy do wrzucania czyichś poglądów. Ale już poglądy polityczne. I tylko Rappar wrzuca poglądy polityczne do lapu capu. I sam przyznał ze powodem nie była śmieszność wypowiedzi tylko autorytarnosc wypowiedzi

czyli teraz do lapu capu wrzucamy za ton?

 

I powtórzę z poglądami się dyskutuje a nie wrzuca do lapu capu. Nikt nie wrzuca tematów politycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do wyników wyborów - mayor padł ofiarą papki medialnej, która zamydliła oczy nie tylko jemu i to wprawdzie nie jest jego wina, ale jest srogą nauczką na przyszłość, której jak widać w powyższym poście jest doskonale świadomy

Mnie także śmieszy przekonanie i pewność jaka miałem odnośnie wyników wyborów.Z 67 sondaży przeprowadzonych metodą 4 way, 63 przewidywały zwycięstwo Clinton z bezpiecznym marginesem,.Ktoś zapłacił grube miliony za te sondaże,dziesiątki tysięcy ankieterów molestowało telefonicznie,listownie i osobiście ludzi w całych Stanach przez ponad rok.,Grubo opłacani analitycy po drogich studiach opracowywali ten materiał., Czy oni nie są śmieszni?A ci co wyrzucili w błoto tyle kasy nie śmieszniejsi ?    ,,Nie uważam się w tym wypadku za ofiarę.,Mnie się nie pogorszy.,Gorzej będą mieli ludzie z ciemniejszym odcieniem skóry,mniej niebieskimi ślepiami i ciemniejszymi włosami ode mnie.,A na dodatek zostanie mi w kieszeni co miesiąc $360 gdyż nie będę musiał płacić premii ACA (Obamacare) 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcreativo

przecież ci się zapytałem co Ciebie śmieszy w tym poście. A Ty udzieliła odp stąd wiem

 

Taaaa niech Ci będzie, tkwij sobie w swoim przekonaniu.

W ciągu 20 sekund gdy się uśmiechnąłem czytająć post mayora w łapu capu dokonałem prawdziwej zemsty na nim jak Hrabia Monte Christo na Mondego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.